Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
28. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište FRIDAY
Borilište SATURDAY
Borilište SUNDAY
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Juniori -55
Kumite - Juniori -61
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniorke -48
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
Kumite - U 21 (muški) -60
Kumite - U 21 (muški) -67
Kumite - U 21 (muški) -75
Kumite - U 21 (muški) -84
Kumite - U 21 (muški) +84
Kumite - U 21 (ženski) -50
Kumite - U 21 (ženski) -55
Kumite - U 21 (ženski) -61
Kumite - U 21 (ženski) -68
Kumite - U 21 (ženski) +68
Kumite - Seniori -Open
Kata - Seniorke (S3)
Kata - Seniori (S2)
Kumite - U 21 (muški) -60
23
1
MIRNES AGOVIĆ (CHAMPIO)
1301
4
NIKITA RASHETNIK (PGSHUOR)
1301
0
NIKITA RASHETNIK (PGSHUOR)
1988
4
MILOS RADOJEVIC (SRBJNTM)
1988
4
MILOS RADOJEVIC (SRBJNTM)
975
3
PÉTER FEHÉR (KRSE)
703
0
DOMINIK IMRICH (SLOVKNT)
582
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
1085
2
MAKSIM PADOLSKI (UNMEI)
1156
4
RONEN GEHTBARG (ISRAEL)
975
0
PÉTER FEHÉR (KRSE)
1381
0
MYKOLA GROMYK (UKF)
803
SIMONE PRESTANA (CUSTO)
188
5
ANDRAS KISS (UTE)
23
1
MIRNES AGOVIĆ (CHAMPIO)
1301
NIKITA RASHETNIK (PGSHUOR)
1752
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
1988
2
MILOS RADOJEVIC (SRBJNTM)
542
GIANMARCO PACINO (PACINO)
1168
0
CSÖPPÜ BENCE (SBUDO)
106
5
ELDIN HAJDARPAŠIĆ (CHAMPIO)
314
OLEG MELEKHIN (BKF)
830
0
VLADIMIR GAŠPAR (KGB)
1280
4
VIKTOR STEFANYUK (LEADER)
463
PALAZZO SIMONE (TALARIC)
1219
0
RICHÁRD DOLEZSÁL (DMTK HU)
2037
0
MERGIM BEKTESHI (KOSOVA)
1958
ALESSANDRO DEMARGHERITA (IPPON 2)
629
4
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
1571
0
MUSEIB MAMMADOV (ANKF)
744
IDRIZ ABDURAHIM (MAKPETR)
582
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
1156
2
RONEN GEHTBARG (ISRAEL)
975
4
PÉTER FEHÉR (KRSE)
803
0
SIMONE PRESTANA (CUSTO)
188
8
ANDRAS KISS (UTE)
1301
0
NIKITA RASHETNIK (PGSHUOR)
1988
0
MILOS RADOJEVIC (SRBJNTM)
542
0
GIANMARCO PACINO (PACINO)
106
0
ELDIN HAJDARPAŠIĆ (CHAMPIO)
314
3
OLEG MELEKHIN (BKF)
1280
0
VIKTOR STEFANYUK (LEADER)
463
0
PALAZZO SIMONE (TALARIC)
1219
1
RICHÁRD DOLEZSÁL (DMTK HU)
1958
0
ALESSANDRO DEMARGHERITA (IPPON 2)
1571
0
MUSEIB MAMMADOV (ANKF)
744
0
IDRIZ ABDURAHIM (MAKPETR)
1156
1
RONEN GEHTBARG (ISRAEL)
975
2
PÉTER FEHÉR (KRSE)
188
2
ANDRAS KISS (UTE)
1988
0
MILOS RADOJEVIC (SRBJNTM)
314
0
OLEG MELEKHIN (BKF)
1280
0
VIKTOR STEFANYUK (LEADER)
1219
1
RICHÁRD DOLEZSÁL (DMTK HU)
744
3
IDRIZ ABDURAHIM (MAKPETR)
975
0
PÉTER FEHÉR (KRSE)
188
0
ANDRAS KISS (UTE)
314
0
OLEG MELEKHIN (BKF)
744
0
IDRIZ ABDURAHIM (MAKPETR)
188
0
ANDRAS KISS (UTE)
744
0
IDRIZ ABDURAHIM (MAKPETR)
1571
MUSEIB MAMMADOV (ANKF)
1219
0
RICHÁRD DOLEZSÁL (DMTK HU)
1571
0
MUSEIB MAMMADOV (ANKF)
314
2
OLEG MELEKHIN (BKF)
1571
1
MUSEIB MAMMADOV (ANKF)
Osvajači medalja
1. ANDRAS KISS, UTE
2. IDRIZ ABDURAHIM, MAKPETROL
3. MILOS RADOJEVIC, Karate Federation of Serbia
3. MUSEIB MAMMADOV, Azerbaijan National Karate Federation