Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
28. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište FRIDAY
Borilište SATURDAY
Borilište SUNDAY
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Juniori -55
Kumite - Juniori -61
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniorke -48
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
Kumite - U 21 (muški) -60
Kumite - U 21 (muški) -67
Kumite - U 21 (muški) -75
Kumite - U 21 (muški) -84
Kumite - U 21 (muški) +84
Kumite - U 21 (ženski) -50
Kumite - U 21 (ženski) -55
Kumite - U 21 (ženski) -61
Kumite - U 21 (ženski) -68
Kumite - U 21 (ženski) +68
Kumite - Seniori -Open
Kata - Seniorke (S3)
Kata - Seniori (S2)
Kumite - Juniorke -53
364
0
SARA MAHMUTOVIĆ (JION)
964
1
YULIIA PALASHEVSKA (ODESSA)
964
2
YULIIA PALASHEVSKA (ODESSA)
1187
0
MESHLYN NISIRY (ISRAEL)
964
4
YULIIA PALASHEVSKA (ODESSA)
413
0
MARIJA PETROVSKA (METALMK)
364
0
SARA MAHMUTOVIĆ (JION)
903
1
ALEKSANDRA ILANKOVIC (MTK-BUD)
964
YULIIA PALASHEVSKA (ODESSA)
1538
0
ANAMARIA SKOKO (KKHZG)
1187
7
MESHLYN NISIRY (ISRAEL)
1564
ALESSIA TAGLIO (AKIYAMA)
613
3
PETRA ZELJKO (HR.DRAG)
7
0
ZITA MOLNÁR (DMTK HU)
1131
VALENTINA CONTE (RKVITA)
1391
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
413
MARIJA PETROVSKA (METALMK)
1534
1
NIKOLINA SOLDO (KKŠB)
225
9
BOGLARKA BIHARY (UTE)
1983
BOJANA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
673
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
585
MARIJA MILEVA (OLIMPIK)
2032
4
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1902
2
BIANKA SZODORAI (BVSC_)
1438
SARJ GRUER (GLCFIJL)
1511
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
771
MILICA JEKNIC (OMLADIN)
903
4
ALEKSANDRA ILANKOVIC (MTK-BUD)
964
0
YULIIA PALASHEVSKA (ODESSA)
1187
2
MESHLYN NISIRY (ISRAEL)
1564
0
ALESSIA TAGLIO (AKIYAMA)
613
3
PETRA ZELJKO (HR.DRAG)
1131
0
VALENTINA CONTE (RKVITA)
1391
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
413
3
MARIJA PETROVSKA (METALMK)
225
2
BOGLARKA BIHARY (UTE)
1983
0
BOJANA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
673
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
585
0
MARIJA MILEVA (OLIMPIK)
2032
7
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1438
0
SARJ GRUER (GLCFIJL)
1511
3
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
771
0
MILICA JEKNIC (OMLADIN)
903
8
ALEKSANDRA ILANKOVIC (MTK-BUD)
1187
0
MESHLYN NISIRY (ISRAEL)
613
0
PETRA ZELJKO (HR.DRAG)
413
1
MARIJA PETROVSKA (METALMK)
225
1
BOGLARKA BIHARY (UTE)
673
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
2032
1
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1511
2
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
903
5
ALEKSANDRA ILANKOVIC (MTK-BUD)
413
3
MARIJA PETROVSKA (METALMK)
225
0
BOGLARKA BIHARY (UTE)
1511
0
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
903
0
ALEKSANDRA ILANKOVIC (MTK-BUD)
1511
2
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
771
MILICA JEKNIC (OMLADIN)
2032
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
771
3
MILICA JEKNIC (OMLADIN)
225
1
BOGLARKA BIHARY (UTE)
771
1
MILICA JEKNIC (OMLADIN)
Osvajači medalja
1. ELINA SIELIEMIENIEVA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. ALEKSANDRA ILANKOVIC, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. YULIIA PALASHEVSKA, TIGRENOK
3. BOGLARKA BIHARY, UTE