Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area FRIDAY
Area SATURDAY
Area SUNDAY
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Juniori -55
Kumite - Juniori -61
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniorke -48
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
Kumite - U 21 (muški) -60
Kumite - U 21 (muški) -67
Kumite - U 21 (muški) -75
Kumite - U 21 (muški) -84
Kumite - U 21 (muški) +84
Kumite - U 21 (ženski) -50
Kumite - U 21 (ženski) -55
Kumite - U 21 (ženski) -61
Kumite - U 21 (ženski) -68
Kumite - U 21 (ženski) +68
Kumite - Seniori -Open
Kata - Seniorke (S3)
Kata - Seniori (S2)
Kumite - U 21 (ženski) +68
390
0
REBECCA MATTIS (KENKO)
353
4
EMA FELIĆ (JION)
353
0
EMA FELIĆ (JION)
1998
6
TARA ROPRET (SRBJNTM)
1716
0
SIMONA SIMOVSKA (TIGAR01)
1021
0
DINA LONCICH (ISRAEL)
1998
1
TARA ROPRET (SRBJNTM)
702
0
NINA JELŽOVÁ (SLOVKNT)
1675
5
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
390
0
REBECCA MATTIS (KENKO)
353
EMA FELIĆ (JION)
795
0
LUCIJA RUŽAJ (KKHZG)
951
3
ANASTASIIA PEREUDA (ODESSA)
323
MATEA - NOAH MEDIĆ (NERETV)
736
2
DOROTTYA PAP (UTE)
798
6
LINDA STASI (CUSTO)
84
AJDA AHLIN (KRANJ)
1021
0
DINA LONCICH (ISRAEL)
1998
1
TARA ROPRET (SRBJNTM)
1675
0
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
353
0
EMA FELIĆ (JION)
951
2
ANASTASIIA PEREUDA (ODESSA)
323
5
MATEA - NOAH MEDIĆ (NERETV)
798
4
LINDA STASI (CUSTO)
84
0
AJDA AHLIN (KRANJ)
1998
0
TARA ROPRET (SRBJNTM)
1675
1
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
323
2
MATEA - NOAH MEDIĆ (NERETV)
798
0
LINDA STASI (CUSTO)
1675
2
LUCIJA LESJAK (MEĐIMUR)
323
0
MATEA - NOAH MEDIĆ (NERETV)
951
ANASTASIIA PEREUDA (ODESSA)
798
3
LINDA STASI (CUSTO)
951
3
ANASTASIIA PEREUDA (ODESSA)
Medalists
1. LUCIJA LESJAK, Međimurje
2. MATEA - NOAH MEDIĆ, Neretva
3. TARA ROPRET, Karate Federation of Serbia
3. ANASTASIIA PEREUDA, TIGRENOK