Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area FRIDAY
Area SATURDAY
Area SUNDAY
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Juniori -55
Kumite - Juniori -61
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniorke -48
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
Kumite - U 21 (muški) -60
Kumite - U 21 (muški) -67
Kumite - U 21 (muški) -75
Kumite - U 21 (muški) -84
Kumite - U 21 (muški) +84
Kumite - U 21 (ženski) -50
Kumite - U 21 (ženski) -55
Kumite - U 21 (ženski) -61
Kumite - U 21 (ženski) -68
Kumite - U 21 (ženski) +68
Kumite - Seniori -Open
Kata - Seniorke (S3)
Kata - Seniori (S2)
Kata - Seniorke (S3)
1738
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
198
5
LAURA STERCK (HUNGARY)
198
2
LAURA STERCK (HUNGARY)
921
3
ZSÓFIA KISS (MTK-BUD)
1933
0
VLATKA KIUK (SLJEME2)
921
5
ZSÓFIA KISS (MTK-BUD)
496
1
FABBRI MARTINA (TALARIC)
858
4
ALŽBETA OVEČKOVÁ (SLOVKNT)
1738
0
LUCIJA GEČEVIĆ (SAMOBOR)
312
5
MARYIA FURSAVA (BKF)
198
LAURA STERCK (HUNGARY)
1932
0
NIKA JUKIĆ (SLJEME2)
99
0
PULIKSENIJA JOVANOVSKA (FUNGIMK)
774
0
DUTTO GIADA (TALARIC)
859
5
DOROTA BALCIAROVÁ (SLOVKNT)
42
2
NASTJA GALIČ (BREZICE)
861
3
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
199
CSENGE FÁBIÁN (HUNGARY)
921
3
ZSÓFIA KISS (MTK-BUD)
858
2
ALŽBETA OVEČKOVÁ (SLOVKNT)
312
3
MARYIA FURSAVA (BKF)
198
2
LAURA STERCK (HUNGARY)
99
3
PULIKSENIJA JOVANOVSKA (FUNGIMK)
859
2
DOROTA BALCIAROVÁ (SLOVKNT)
861
3
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
199
2
CSENGE FÁBIÁN (HUNGARY)
921
0
ZSÓFIA KISS (MTK-BUD)
312
5
MARYIA FURSAVA (BKF)
99
4
PULIKSENIJA JOVANOVSKA (FUNGIMK)
861
1
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
312
3
MARYIA FURSAVA (BKF)
99
2
PULIKSENIJA JOVANOVSKA (FUNGIMK)
859
0
DOROTA BALCIAROVÁ (SLOVKNT)
1932
0
NIKA JUKIĆ (SLJEME2)
861
1
JANA VAŇUŠANIKOVÁ (SLOVKNT)
859
4
DOROTA BALCIAROVÁ (SLOVKNT)
Medalists
1. MARYIA FURSAVA, Belarus Karate Federation
2. PULIKSENIJA JOVANOVSKA, Funakoshi Gichin
3. ZSÓFIA KISS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. DOROTA BALCIAROVÁ, Slovak National Team