Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area FRIDAY
Area SATURDAY
Area SUNDAY
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Juniori -55
Kumite - Juniori -61
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniorke -48
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
Kumite - U 21 (muški) -60
Kumite - U 21 (muški) -67
Kumite - U 21 (muški) -75
Kumite - U 21 (muški) -84
Kumite - U 21 (muški) +84
Kumite - U 21 (ženski) -50
Kumite - U 21 (ženski) -55
Kumite - U 21 (ženski) -61
Kumite - U 21 (ženski) -68
Kumite - U 21 (ženski) +68
Kumite - Seniori -Open
Kata - Seniorke (S3)
Kata - Seniori (S2)
Kumite - Juniori -61
30
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
30
3
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
1084
0
MAKSIM PADOLSKI (UNMEI)
30
1
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
204
1
MYKYTA SHYLONOSOV (NORVEN)
30
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
1884
4
MARTIN ZLATEV (TEAM BG)
1794
0
ELIA VIANELLO (ASDKB)
1884
0
MARTIN ZLATEV (TEAM BG)
382
IMRAN POZDER (KBV GRB)
1268
0
MÁTÉ NAGY (SZARVAS)
546
1
ITAI SCHWABE (ISRAEL)
1987
DARKO SPASKOVSKI (SRBJNTM)
541
0
GIANMARCO PACINO (PACINO)
1386
0
OLEKSANDR MILOSERDNYI (UKF)
1445
ŽAN PETERNEL (ŠDGORIC)
187
PAL KIRALY (UTE)
1750
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
801
0
FEDERICO SERENO (CUSTO)
204
1
MYKYTA SHYLONOSOV (NORVEN)
1124
OLIVER KÜHNEL (SBG)
1903
0
BOTOND BERES (BVSC_)
1154
0
SHALEV GAYGI (ISRAEL)
1805
DOMAGOJ ŽAJA (SAMOBOR)
972
1
BOTOND BOTOS (KRSE)
1084
1
MAKSIM PADOLSKI (UNMEI)
2046
PETAR VASOVIĆ (BORSERB)
30
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
581
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
403
2
ALFIO QUACECI (KT99)
1881
1
TODOR NASTEV (TEAM BG)
694
JAKUB ŠTETINA (SLOVKNT)
2039
1
MÁRK SINDEL (SZARVAS)
1261
0
FILIPPO MUSALAM (ISRAEL)
1468
PETAR OREŠKOVIĆ (VGORICA)
371
3
BRIGIOLA LUIGI (PIELLE)
1874
3
MAKSYM KASATKIN (UKF)
481
SANI SKOTNIK (RADENCI)
237
BALAZS NAGY (UTE)
580
HRISTIJAN STOJANOVSKI (OLIMPIK)
387
0
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
1384
4
KONSTANTIN VELIKSAR (UKF)
509
DOMEN ZIDAR (KZS)
1274
LENGYEL BALINT (FBP)
1743
DARIO SZEL (SAMOBOR)
1027
1
MARCELL SZABÓ (KSI)
1561
2
AMINAGHA GULIYEV (ANKF)
1980
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
886
DRAGAN TAMBUR (SLAVIJA)
1782
DRITON HALIMI (KK.FATI)
1884
0
MARTIN ZLATEV (TEAM BG)
382
0
IMRAN POZDER (KBV GRB)
546
2
ITAI SCHWABE (ISRAEL)
1987
3
DARKO SPASKOVSKI (SRBJNTM)
541
6
GIANMARCO PACINO (PACINO)
1445
0
ŽAN PETERNEL (ŠDGORIC)
187
3
PAL KIRALY (UTE)
1750
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
204
0
MYKYTA SHYLONOSOV (NORVEN)
1124
0
OLIVER KÜHNEL (SBG)
1154
3
SHALEV GAYGI (ISRAEL)
1805
0
DOMAGOJ ŽAJA (SAMOBOR)
1084
0
MAKSIM PADOLSKI (UNMEI)
2046
0
PETAR VASOVIĆ (BORSERB)
30
2
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
581
3
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
403
1
ALFIO QUACECI (KT99)
694
0
JAKUB ŠTETINA (SLOVKNT)
2039
1
MÁRK SINDEL (SZARVAS)
1468
4
PETAR OREŠKOVIĆ (VGORICA)
1874
3
MAKSYM KASATKIN (UKF)
481
3
SANI SKOTNIK (RADENCI)
237
3
BALAZS NAGY (UTE)
580
2
HRISTIJAN STOJANOVSKI (OLIMPIK)
1384
0
KONSTANTIN VELIKSAR (UKF)
509
1
DOMEN ZIDAR (KZS)
1274
0
LENGYEL BALINT (FBP)
1743
3
DARIO SZEL (SAMOBOR)
1561
1
AMINAGHA GULIYEV (ANKF)
1980
1
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
886
0
DRAGAN TAMBUR (SLAVIJA)
1782
0
DRITON HALIMI (KK.FATI)
1884
1
MARTIN ZLATEV (TEAM BG)
1987
0
DARKO SPASKOVSKI (SRBJNTM)
541
3
GIANMARCO PACINO (PACINO)
187
0
PAL KIRALY (UTE)
204
3
MYKYTA SHYLONOSOV (NORVEN)
1154
0
SHALEV GAYGI (ISRAEL)
1084
0
MAKSIM PADOLSKI (UNMEI)
581
3
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
403
3
ALFIO QUACECI (KT99)
1468
0
PETAR OREŠKOVIĆ (VGORICA)
481
0
SANI SKOTNIK (RADENCI)
237
1
BALAZS NAGY (UTE)
509
2
DOMEN ZIDAR (KZS)
1743
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
1980
0
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
886
0
DRAGAN TAMBUR (SLAVIJA)
1884
3
MARTIN ZLATEV (TEAM BG)
541
0
GIANMARCO PACINO (PACINO)
204
0
MYKYTA SHYLONOSOV (NORVEN)
581
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
403
0
ALFIO QUACECI (KT99)
237
0
BALAZS NAGY (UTE)
509
0
DOMEN ZIDAR (KZS)
886
0
DRAGAN TAMBUR (SLAVIJA)
1884
0
MARTIN ZLATEV (TEAM BG)
581
2
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
403
3
ALFIO QUACECI (KT99)
886
3
DRAGAN TAMBUR (SLAVIJA)
581
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
403
2
ALFIO QUACECI (KT99)
694
1
JAKUB ŠTETINA (SLOVKNT)
1881
0
TODOR NASTEV (TEAM BG)
1468
0
PETAR OREŠKOVIĆ (VGORICA)
694
1
JAKUB ŠTETINA (SLOVKNT)
237
0
BALAZS NAGY (UTE)
694
0
JAKUB ŠTETINA (SLOVKNT)
886
2
DRAGAN TAMBUR (SLAVIJA)
237
0
BALAZS NAGY (UTE)
Medalists
1. ALFIO QUACECI, Asd karate team 1999
2. STOLE SMILKOVSKI, OLIMPIK
3. MARTIN ZLATEV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. DRAGAN TAMBUR, Slavija Istocno Sarajevo