Odabrano natjecanje: 28. Grand Prix Croatia


BORILIŠTE
 
TEŽINE / UZRASTI
 
 

Kumite - Kadeti -52

   
238
0
ANDRIS KISS (UTE)
430
1
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
 
 
430
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
663
1
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
 
 
663
0
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
1149
1
OMER MOSKOVICH (ISRAEL)
 
 
1149
1
OMER MOSKOVICH (ISRAEL)
1899
6
IVAN PETKOV (TEAM BG)
522
5
MAI BAŠIČ FEKONJA (KZS)
1071
5
MARK LAHUTIN (NORVEN)
 
 
1945
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
 
372
0
BAMUNDO SALVATORE (PIELLE)
1576
1
RAMIL BAKHSHALIYEV (ANKF)
 
 
365
NIHAD BURZIĆ (JION)
 
918
0
MÁRK ISTÓK (MTK-BUD)
1812
0
GORGI PETROV (7654321)
 
 
1865
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
 
627
NOA RUMENJAK (KK IPON)
 
 
1899
IVAN PETKOV (TEAM BG)
 
238
0
ANDRIS KISS (UTE)
1069
1
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
 
 
430
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
 
1709
FILIPPO PRIZZON (PDP)
 
 
663
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
 
890
1
MAGOR CSÁSZÁR (BSC.)
1149
3
OMER MOSKOVICH (ISRAEL)
 
 
1547
ANTONIO FRLJAK (TEMPO)
 
195
NINO DONADIĆ (TRSAT)
 
 
1295
MAKSIM KASHYRSKI (PGSHUOR)
 
167
3
LAVRIČ DAVID MATIJA (BREZICE)
1248
2
MAKSIM TARASOV (NORVEN)
 
 
1457
IVAN IVELJ (VGORICA)
 
506
0
NAPPA SALVATORE (PIELLE)
684
3
JAKUB ČERNICKÝ (SLOVKNT)
 
 
33
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
 
1218
0
GYÖRGY LAKATOS (DMTK HU)
578
5
BOJAN KOSTOV (OLIMPIK)
 
 
1109
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
 
1620
DINO KOVAČ (KLENOVN)
 
 
1137
TABERKA ANDREI (VOLAT)
 
1013
2
HUBA GÖDRI-MARTIS (MTK-BUD)
1382
1
DAVID YANOVSKYI (UKF)
 
 
431
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
 
901
ALESSIO DURANTE (IPPON 2)
 
 
1997
ENIS MEHIĆ (VELIKA)
 
1292
0
GABOR HAB (BVSC_)
547
0
AMIT BEN MORDEHAI (ISRAEL)
 
 
367
ANES PAŠIĆ (JION)
 
122
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
 
 
2022
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
 
522
3
MAI BAŠIČ FEKONJA (KZS)
1945
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
 
 
 
 
1576
4
RAMIL BAKHSHALIYEV (ANKF)
365
0
NIHAD BURZIĆ (JION)
 
 
918
3
MÁRK ISTÓK (MTK-BUD)
1865
1
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
 
 
 
 
627
1
NOA RUMENJAK (KK IPON)
1899
1
IVAN PETKOV (TEAM BG)
 
 
1069
1
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
430
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
 
 
 
 
1709
0
FILIPPO PRIZZON (PDP)
663
0
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
 
 
1149
5
OMER MOSKOVICH (ISRAEL)
1547
0
ANTONIO FRLJAK (TEMPO)
 
 
 
 
195
0
NINO DONADIĆ (TRSAT)
1295
3
MAKSIM KASHYRSKI (PGSHUOR)
 
 
167
2
LAVRIČ DAVID MATIJA (BREZICE)
1457
2
IVAN IVELJ (VGORICA)
 
 
 
 
684
1
JAKUB ČERNICKÝ (SLOVKNT)
33
4
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
 
 
578
0
BOJAN KOSTOV (OLIMPIK)
1109
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
 
 
 
 
1620
0
DINO KOVAČ (KLENOVN)
1137
4
TABERKA ANDREI (VOLAT)
 
 
1013
2
HUBA GÖDRI-MARTIS (MTK-BUD)
431
1
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
 
 
 
 
901
0
ALESSIO DURANTE (IPPON 2)
1997
0
ENIS MEHIĆ (VELIKA)
 
 
547
2
AMIT BEN MORDEHAI (ISRAEL)
367
0
ANES PAŠIĆ (JION)
 
 
 
 
122
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
2022
0
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
 
522
0
MAI BAŠIČ FEKONJA (KZS)
1576
1
RAMIL BAKHSHALIYEV (ANKF)
 
 
 
 
 
 
 
 
918
1
MÁRK ISTÓK (MTK-BUD)
1899
3
IVAN PETKOV (TEAM BG)
 
 
 
 
1069
0
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
663
0
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
 
 
 
 
 
 
 
 
1149
1
OMER MOSKOVICH (ISRAEL)
1295
0
MAKSIM KASHYRSKI (PGSHUOR)
 
 
 
 
1457
1
IVAN IVELJ (VGORICA)
33
6
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
 
 
 
 
 
 
 
 
578
3
BOJAN KOSTOV (OLIMPIK)
1137
2
TABERKA ANDREI (VOLAT)
 
 
 
 
1013
1
HUBA GÖDRI-MARTIS (MTK-BUD)
901
0
ALESSIO DURANTE (IPPON 2)
 
 
 
 
 
 
 
 
547
0
AMIT BEN MORDEHAI (ISRAEL)
2022
7
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
 
1576
0
RAMIL BAKHSHALIYEV (ANKF)
1899
3
IVAN PETKOV (TEAM BG)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1069
0
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
1149
0
OMER MOSKOVICH (ISRAEL)
 
 
 
 
 
 
 
 
33
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
578
5
BOJAN KOSTOV (OLIMPIK)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1013
0
HUBA GÖDRI-MARTIS (MTK-BUD)
2022
2
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
 
1899
1
IVAN PETKOV (TEAM BG)
1069
2
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
578
1
BOJAN KOSTOV (OLIMPIK)
2022
0
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
 
1069
3
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
578
6
BOJAN KOSTOV (OLIMPIK)
 
   
1109
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
1218
0
GYÖRGY LAKATOS (DMTK HU)
 
 
1137
1
TABERKA ANDREI (VOLAT)
1218
0
GYÖRGY LAKATOS (DMTK HU)
 
 
33
1
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
1137
1
TABERKA ANDREI (VOLAT)
 
 
2022
3
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
33
1
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
 
Osvajači medalja
1. BOJAN KOSTOV, OLIMPIK
2. NIKITA LIASHENKO, sc NORVEN
3. IVAN PETKOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. MIHAJLO MARKOVIC, Karate Federation of Serbia

Kumite - Kadeti -57

   
29
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
1299
2
PIOTR ZHEBIN (PGSHUOR)
 
 
29
1
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
674
1
ADAM CHUDÍK (SLOVKNT)
 
 
674
0
ADAM CHUDÍK (SLOVKNT)
420
3
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
674
0
ADAM CHUDÍK (SLOVKNT)
1813
0
GORGI PETROV (7654321)
 
 
1666
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
1333
4
VIKTOR SHEVCHENKO (UKF)
 
1299
0
PIOTR ZHEBIN (PGSHUOR)
740
0
NEMANJA MIKULIĆ (BIJELA)
 
 
1577
2
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
29
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
 
1711
0
GIOSUE LORENZON (PDP)
1014
0
ZOLTÁN LUKÁCS (MTK-BUD)
 
 
1733
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
368
0
MUHAMMED MURTIĆ (JION)
 
420
1
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
1880
1
TODOR NASTEV (TEAM BG)
 
 
76
GAL PLEVNIK (KRANJ)
 
685
0
MICHAL MACHA (SLOVKNT)
816
1
MARCELL SZABÓ (KSI)
 
 
1422
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
1519
2
STEFAN MAJAK (UKF)
 
1672
2
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
1893
1
YANISLAV MILENKOV (TEAM BG)
 
 
1545
MIHAEL VALENČAK (SKKO)
 
386
4
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
1823
0
GERGELY NYÍRI (GANZKES)
 
 
630
1
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
537
0
DANILO JELIČIĆ (ENERGIJ)
 
1046
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
991
3
ABDEL RAHMAN RAHAL (ISRAEL)
 
 
1412
SVEN RAKOVNIK (DKCELJE)
 
674
2
ADAM CHUDÍK (SLOVKNT)
1333
2
VIKTOR SHEVCHENKO (UKF)
 
 
 
 
1299
0
PIOTR ZHEBIN (PGSHUOR)
1577
3
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
 
 
1014
0
ZOLTÁN LUKÁCS (MTK-BUD)
368
0
MUHAMMED MURTIĆ (JION)
 
 
 
 
420
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
76
0
GAL PLEVNIK (KRANJ)
 
 
816
1
MARCELL SZABÓ (KSI)
1519
3
STEFAN MAJAK (UKF)
 
 
 
 
1672
2
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
1545
6
MIHAEL VALENČAK (SKKO)
 
 
386
1
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
630
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
 
 
 
 
991
0
ABDEL RAHMAN RAHAL (ISRAEL)
1412
0
SVEN RAKOVNIK (DKCELJE)
 
674
0
ADAM CHUDÍK (SLOVKNT)
1577
1
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
 
 
 
 
 
 
 
 
1014
0
ZOLTÁN LUKÁCS (MTK-BUD)
420
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
 
 
 
 
1519
1
STEFAN MAJAK (UKF)
1545
1
MIHAEL VALENČAK (SKKO)
 
 
 
 
 
 
 
 
386
0
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
1412
0
SVEN RAKOVNIK (DKCELJE)
 
1577
0
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
420
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1519
0
STEFAN MAJAK (UKF)
386
3
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
 
1577
6
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
386
1
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
 
   
630
1
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
1823
1
GERGELY NYÍRI (GANZKES)
 
 
1412
0
SVEN RAKOVNIK (DKCELJE)
630
1
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
 
 
1519
0
STEFAN MAJAK (UKF)
630
1
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
 
Osvajači medalja
1. HUSEYN MAMMADLI, Azerbaijan National Karate Federation
2. JACOPO BOTOSSO, ASD IPPON 2
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. FRAN VUKOMANOVIĆ, IPON ZAGREB

Kumite - Kadeti -63

   
419
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
 
 
419
4
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
667
1
NIKOLA DAMJANOVIC (NERETV)
 
 
419
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
1892
1
ANDREY TODOROV (TEAM BG)
 
 
1892
3
ANDREY TODOROV (TEAM BG)
1276
1
OLEKSANDR LENSKIY (LEADER)
1892
2
ANDREY TODOROV (TEAM BG)
984
0
AWAIS ATMA (ISRAEL)
 
 
113
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
 
1413
TIM VALNER (DKCELJE)
 
 
1383
KONSTANTIN VELIKSAR (UKF)
 
977
0
KENDE ÁRON (KRSE)
667
2
NIKOLA DAMJANOVIC (NERETV)
 
 
1971
IVAN EREIZ (CBSPULA)
 
419
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
 
 
1974
MIHAJLO VASILIC (SRBJNTM)
 
2012
0
ZOLTÁN FEDOR (DMTK HU)
576
1
KENAN MEMISEVIC (SAZOI84)
 
 
1450
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
 
1004
BORNA STANIĆ (BREGANA)
 
 
448
LO CAMPO EMANUEL (TALARIC)
 
1329
0
GERENCSÉR BÁLINT (TORIKI)
1574
2
TALE YAGUBOV (ANKF)
 
 
1276
OLEKSANDR LENSKIY (LEADER)
 
1742
DARIO SZEL (SAMOBOR)
 
 
811
RAMAN YEUDAKIMAU (KOFUKAN)
 
924
0
ZOLTÁN NAGY (MTK-BUD)
982
1
ADRIS ABU HAMIS (ISRAEL)
 
 
1516
MARIO RADOŠ (VGORICA)
 
1584
TIMON ADAMIČ (KK LJUB)
 
 
404
DENNIS LUCCHESI (KT99)
 
974
1
MILÁN FARKAS (KRSE)
661
0
ANTONIO BAZINA (NERETV)
 
 
1732
LUKA BASAR (KA 1969)
 
1749
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
 
 
686
JURAJ ČERNICKÝ (SLOVKNT)
 
1026
6
NÁNDOR ULRICH (KSI)
575
1
ADIN BARLOV (SAZOI84)
 
 
852
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
 
1006
PETAR STANIĆ (BREGANA)
 
 
287
MUNEROTTO FRANCESCO (PIELLE)
 
480
0
NEJC SKOTNIK (RADENCI)
1123
1
OLIVER KÜHNEL (SBG)
 
 
1380
MAKSYM KASATKIN (UKF)
 
894
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
 
 
996
MAJD ABU ASAD (ISRAEL)
 
1892
2
ANDREY TODOROV (TEAM BG)
113
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
 
 
 
 
1413
2
TIM VALNER (DKCELJE)
1383
1
KONSTANTIN VELIKSAR (UKF)
 
 
667
1
NIKOLA DAMJANOVIC (NERETV)
1971
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
 
 
 
 
419
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
1974
1
MIHAJLO VASILIC (SRBJNTM)
 
 
576
0
KENAN MEMISEVIC (SAZOI84)
1450
3
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
 
 
 
 
1004
0
BORNA STANIĆ (BREGANA)
448
1
LO CAMPO EMANUEL (TALARIC)
 
 
1574
2
TALE YAGUBOV (ANKF)
1276
3
OLEKSANDR LENSKIY (LEADER)
 
 
 
 
1742
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
811
1
RAMAN YEUDAKIMAU (KOFUKAN)
 
 
982
1
ADRIS ABU HAMIS (ISRAEL)
1516
1
MARIO RADOŠ (VGORICA)
 
 
 
 
1584
0
TIMON ADAMIČ (KK LJUB)
404
1
DENNIS LUCCHESI (KT99)
 
 
974
3
MILÁN FARKAS (KRSE)
1732
0
LUKA BASAR (KA 1969)
 
 
 
 
1749
2
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
686
1
JURAJ ČERNICKÝ (SLOVKNT)
 
 
1026
1
NÁNDOR ULRICH (KSI)
852
1
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
 
 
 
 
1006
1
PETAR STANIĆ (BREGANA)
287
0
MUNEROTTO FRANCESCO (PIELLE)
 
 
1123
0
OLIVER KÜHNEL (SBG)
1380
0
MAKSYM KASATKIN (UKF)
 
 
 
 
894
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
996
0
MAJD ABU ASAD (ISRAEL)
 
1892
1
ANDREY TODOROV (TEAM BG)
1413
0
TIM VALNER (DKCELJE)
 
 
 
 
 
 
 
 
667
4
NIKOLA DAMJANOVIC (NERETV)
1974
4
MIHAJLO VASILIC (SRBJNTM)
 
 
 
 
1450
4
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
448
0
LO CAMPO EMANUEL (TALARIC)
 
 
 
 
 
 
 
 
1276
5
OLEKSANDR LENSKIY (LEADER)
811
0
RAMAN YEUDAKIMAU (KOFUKAN)
 
 
 
 
1516
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
404
3
DENNIS LUCCHESI (KT99)
 
 
 
 
 
 
 
 
974
1
MILÁN FARKAS (KRSE)
1749
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
 
 
 
 
1026
0
NÁNDOR ULRICH (KSI)
1006
0
PETAR STANIĆ (BREGANA)
 
 
 
 
 
 
 
 
1380
0
MAKSYM KASATKIN (UKF)
996
0
MAJD ABU ASAD (ISRAEL)
 
1892
0
ANDREY TODOROV (TEAM BG)
1974
2
MIHAJLO VASILIC (SRBJNTM)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1450
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
1276
1
OLEKSANDR LENSKIY (LEADER)
 
 
 
 
 
 
 
 
404
2
DENNIS LUCCHESI (KT99)
974
0
MILÁN FARKAS (KRSE)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1006
0
PETAR STANIĆ (BREGANA)
996
6
MAJD ABU ASAD (ISRAEL)
 
1974
3
MIHAJLO VASILIC (SRBJNTM)
1276
3
OLEKSANDR LENSKIY (LEADER)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
404
0
DENNIS LUCCHESI (KT99)
996
0
MAJD ABU ASAD (ISRAEL)
 
1974
3
MIHAJLO VASILIC (SRBJNTM)
404
1
DENNIS LUCCHESI (KT99)
 
   
1584
TIMON ADAMIČ (KK LJUB)
 
 
1516
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
1584
0
TIMON ADAMIČ (KK LJUB)
 
 
974
0
MILÁN FARKAS (KRSE)
1516
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
 
 
996
1
MAJD ABU ASAD (ISRAEL)
974
1
MILÁN FARKAS (KRSE)
 
Osvajači medalja
1. MIHAJLO VASILIC, Karate Federation of Serbia
2. DENNIS LUCCHESI, Asd karate team 1999
3. ANDREY TODOROV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. MILÁN FARKAS, Koroibosz

Kumite - Kadeti -70

   
992
0
WAJD ABU NOFAL (ISRAEL)
1351
0
LORENZO DE ANGELIS (TOUKON)
 
 
992
0
WAJD ABU NOFAL (ISRAEL)
2023
0
ALEKSANDAR MILOVANOVIC (SRBJNTM)
 
 
992
0
WAJD ABU NOFAL (ISRAEL)
194
2
LEO LAZAR (TRSAT)
1811
0
ROBERTO ZDRAVKOVSKI (7654321)
1707
0
ALESSANDRO RUBERT (PDP)
 
 
1677
0
TIBOR KOVAČIĆ (MEĐIMUR)
1633
0
ISMAYIL MAHABBATLI (ANKF)
 
194
1
LEO LAZAR (TRSAT)
1822
1
DÁNIEL VARGA (GANZKES)
 
 
450
VIVALDA SIMONE (TALARIC)
 
1706
0
SMOLIĆ DAVID (ALFA)
818
2
SAMU VASKÓ (KSI)
 
 
1354
3
MYKOLA LEBEDIEV (UKF)
2023
3
ALEKSANDAR MILOVANOVIC (SRBJNTM)
 
1744
3
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
992
1
WAJD ABU NOFAL (ISRAEL)
 
 
1351
LORENZO DE ANGELIS (TOUKON)
 
1841
0
JASIN OSMANI (KEIKS)
2011
1
BÁLINT BAKOS (DMTK HU)
 
 
687
2
JAKUB POLIAK (SLOVKNT)
1136
1
DAVIDOUSKI RAMAN (VOLAT)
 
116
2
LOVRO LENAC (ZAMET)
1271
3
KRISTOF HUNOR (FBP)
 
 
1562
GABRIELE PALA (AKIYAMA)
 
376
0
LEON PENDIĆ (DELTA)
1821
1
ÁDÁM DVORÁK (GANZKES)
 
 
1439
0
SAMUELE PONTANI (GLCFIJL)
265
2
MATEJ GORIŠEK (SHGROSP)
 
1549
0
DARIO GRUDEN (TEMPO)
1022
1
OFEK BERKOVICH (ISRAEL)
 
 
1713
MICHELE GIRARDI (PDP)
 
1707
0
ALESSANDRO RUBERT (PDP)
1677
2
TIBOR KOVAČIĆ (MEĐIMUR)
 
 
 
 
194
0
LEO LAZAR (TRSAT)
450
0
VIVALDA SIMONE (TALARIC)
 
 
818
0
SAMU VASKÓ (KSI)
2023
3
ALEKSANDAR MILOVANOVIC (SRBJNTM)
 
 
 
 
1744
5
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1351
0
LORENZO DE ANGELIS (TOUKON)
 
 
2011
0
BÁLINT BAKOS (DMTK HU)
1136
6
DAVIDOUSKI RAMAN (VOLAT)
 
 
 
 
116
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
1562
0
GABRIELE PALA (AKIYAMA)
 
 
1821
1
ÁDÁM DVORÁK (GANZKES)
265
1
MATEJ GORIŠEK (SHGROSP)
 
 
 
 
1022
1
OFEK BERKOVICH (ISRAEL)
1713
3
MICHELE GIRARDI (PDP)
 
1677
1
TIBOR KOVAČIĆ (MEĐIMUR)
194
3
LEO LAZAR (TRSAT)
 
 
 
 
 
 
 
 
2023
0
ALEKSANDAR MILOVANOVIC (SRBJNTM)
1744
1
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
 
 
 
 
1136
0
DAVIDOUSKI RAMAN (VOLAT)
1562
1
GABRIELE PALA (AKIYAMA)
 
 
 
 
 
 
 
 
265
3
MATEJ GORIŠEK (SHGROSP)
1713
0
MICHELE GIRARDI (PDP)
 
194
0
LEO LAZAR (TRSAT)
1744
5
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1562
0
GABRIELE PALA (AKIYAMA)
265
1
MATEJ GORIŠEK (SHGROSP)
 
1744
3
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
265
2
MATEJ GORIŠEK (SHGROSP)
 
   
1821
4
ÁDÁM DVORÁK (GANZKES)
1439
0
SAMUELE PONTANI (GLCFIJL)
 
 
1713
2
MICHELE GIRARDI (PDP)
1821
0
ÁDÁM DVORÁK (GANZKES)
 
 
1562
0
GABRIELE PALA (AKIYAMA)
1713
1
MICHELE GIRARDI (PDP)
 
Osvajači medalja
1. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR
2. MATEJ GORIŠEK, Shotokan Grosuplje
3. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
3. MICHELE GIRARDI, Academy Ponte di Piave asd

Kumite - Kadeti +70

   
399
LEON GOLJAK (10.DAN)
 
 
399
0
LEON GOLJAK (10.DAN)
381
3
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
 
 
381
2
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
1068
0
DMITRIY CHERNOV (NORVEN)
 
 
381
3
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
716
0
SANDRO KREŠIĆ ("DO")
1839
0
BERIZ KURTANOVIC (KEIKS)
2059
0
RIDAN ABU SHAH (ISRAEL)
 
 
716
SANDRO KREŠIĆ ("DO")
 
1913
RONALD JAHAJ (PRINCZG)
 
 
1334
IVAN AVRAMENKO (UKF)
 
1676
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
 
 
1809
ERHARD PERHACS (HBFKK)
 
688
MAROŠ JANOVČÍK (SLOVKNT)
 
 
552
TOMER ZLATKIN (ISRAEL)
 
381
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
 
 
1011
ZSOLT BENKŐ (MTK-BUD)
 
399
LEON GOLJAK (10.DAN)
 
 
1975
NIKOLA MASLAK (SRBJNTM)
 
2007
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
 
 
1068
DMITRIY CHERNOV (NORVEN)
 
51
FARIS KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
 
 
1348
FRANCESCO LEONI (TOUKON)
 
273
STEFAN STOJANOVIC (MAKPETR)
 
 
1035
ELDAR ALIĆ (KKZS)
 
1404
ANTE IVAKOVIC (DAL)
 
 
1385
DEVID SHATOHIN (UKF)
 
1674
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
 
 
1573
OSMAN OSMANLI (ANKF)
 
662
FRANKO MILJKO (NERETV)
 
 
551
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
 
1105
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
 
 
1010
NORBERT BARTOS (MTK-BUD)
 
477
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
 
 
999
MAJD KHALAILA (ISRAEL)
 
1724
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
 
 
961
OLEKSANDR KOVALOV (ODESSA)
 
1166
HARUN SINANOVIĆ (BOŠNJAK)
 
 
525
TIMOTEJ JORDAN (KZS)
 
2059
0
RIDAN ABU SHAH (ISRAEL)
716
10
SANDRO KREŠIĆ ("DO")
 
 
 
 
1913
0
RONALD JAHAJ (PRINCZG)
1334
3
IVAN AVRAMENKO (UKF)
 
 
1676
1
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
1809
1
ERHARD PERHACS (HBFKK)
 
 
 
 
688
8
MAROŠ JANOVČÍK (SLOVKNT)
552
0
TOMER ZLATKIN (ISRAEL)
 
 
381
3
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
1011
0
ZSOLT BENKŐ (MTK-BUD)
 
 
 
 
399
0
LEON GOLJAK (10.DAN)
1975
1
NIKOLA MASLAK (SRBJNTM)
 
 
2007
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
1068
8
DMITRIY CHERNOV (NORVEN)
 
 
 
 
51
1
FARIS KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
1348
1
FRANCESCO LEONI (TOUKON)
 
 
273
3
STEFAN STOJANOVIC (MAKPETR)
1035
3
ELDAR ALIĆ (KKZS)
 
 
 
 
1404
0
ANTE IVAKOVIC (DAL)
1385
0
DEVID SHATOHIN (UKF)
 
 
1674
1
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
1573
1
OSMAN OSMANLI (ANKF)
 
 
 
 
662
0
FRANKO MILJKO (NERETV)
551
2
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
 
 
1105
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
1010
1
NORBERT BARTOS (MTK-BUD)
 
 
 
 
477
3
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
999
0
MAJD KHALAILA (ISRAEL)
 
 
1724
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
961
0
OLEKSANDR KOVALOV (ODESSA)
 
 
 
 
1166
0
HARUN SINANOVIĆ (BOŠNJAK)
525
0
TIMOTEJ JORDAN (KZS)
 
716
2
SANDRO KREŠIĆ ("DO")
1334
0
IVAN AVRAMENKO (UKF)
 
 
 
 
 
 
 
 
1809
0
ERHARD PERHACS (HBFKK)
688
8
MAROŠ JANOVČÍK (SLOVKNT)
 
 
 
 
381
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
1975
0
NIKOLA MASLAK (SRBJNTM)
 
 
 
 
 
 
 
 
1068
0
DMITRIY CHERNOV (NORVEN)
1348
0
FRANCESCO LEONI (TOUKON)
 
 
 
 
273
2
STEFAN STOJANOVIC (MAKPETR)
1404
0
ANTE IVAKOVIC (DAL)
 
 
 
 
 
 
 
 
1573
0
OSMAN OSMANLI (ANKF)
551
2
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
 
 
 
 
1010
3
NORBERT BARTOS (MTK-BUD)
477
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
 
 
 
 
 
 
 
 
961
0
OLEKSANDR KOVALOV (ODESSA)
525
3
TIMOTEJ JORDAN (KZS)
 
716
3
SANDRO KREŠIĆ ("DO")
688
1
MAROŠ JANOVČÍK (SLOVKNT)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1975
2
NIKOLA MASLAK (SRBJNTM)
1068
1
DMITRIY CHERNOV (NORVEN)
 
 
 
 
 
 
 
 
273
3
STEFAN STOJANOVIC (MAKPETR)
551
1
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1010
3
NORBERT BARTOS (MTK-BUD)
525
0
TIMOTEJ JORDAN (KZS)
 
716
0
SANDRO KREŠIĆ ("DO")
1975
5
NIKOLA MASLAK (SRBJNTM)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
273
0
STEFAN STOJANOVIC (MAKPETR)
1010
0
NORBERT BARTOS (MTK-BUD)
 
1975
1
NIKOLA MASLAK (SRBJNTM)
1010
1
NORBERT BARTOS (MTK-BUD)
 
   
1105
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
 
 
477
1
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1105
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
 
 
525
0
TIMOTEJ JORDAN (KZS)
477
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
 
 
273
1
STEFAN STOJANOVIC (MAKPETR)
477
1
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
 
Osvajači medalja
1. NIKOLA MASLAK, Karate Federation of Serbia
2. NORBERT BARTOS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. VIKTOR FAGNJEN, Delta
3. STEFAN STOJANOVIC, MAKPETROL

Kumite - Kadetkinje -47

   
1064
0
MARIAM ALMAKADMA (NORVEN)
681
7
LUCIA MRÁZOVÁ (SLOVKNT)
 
 
681
2
LUCIA MRÁZOVÁ (SLOVKNT)
1147
1
SHIR YAHAV (ISRAEL)
 
 
681
1
LUCIA MRÁZOVÁ (SLOVKNT)
1567
1
FIDAN DADASHOVA (ANKF)
1542
1
RUŽICA HRKAĆ (KKHZG)
1016
0
ESZTER VITÁLYOS (MTK-BUD)
 
 
2015
0
KATARINA DJORDJEVIC (SRBJNTM)
1147
2
SHIR YAHAV (ISRAEL)