Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
28. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Juniorke
KATA-Juniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Seniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici -30
1736
3
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
607
2
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
1736
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
45
5
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
45
2
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
1861
2
NIKOLA BIRAČ (0354451)
1861
10
NIKOLA BIRAČ (0354451)
531
0
DARIS TARIĆ (CHAMPIO)
145
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
729
0
BENEDEK BENE-GILANYI (UTE)
1432
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
1505
0
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
1520
ISMAIL HRNJIC (JAJCE)
1736
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
875
8
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
607
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
1470
2
VITO HULINA (VGORICA)
733
0
LORANT MARCELL LOSONCI (UTE)
45
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
619
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
1031
0
AHMED BUSNOV (KARATEK)
144
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
346
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
1714
0
NOUHE LAOUZAI (PDP)
2029
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
1730
3
JAN CANJAR (KA 1969)
1512
4
PETER BESSONOV (UKF)
2027
TIGAR DURAKOVIC (JAJCE)
723
2
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
731
4
ARMIN HECKER (UTE)
532
ZEJD TARIĆ (CHAMPIO)
1861
2
NIKOLA BIRAČ (0354451)
729
1
BENEDEK BENE-GILANYI (UTE)
1505
4
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
1520
0
ISMAIL HRNJIC (JAJCE)
875
8
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
607
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
1470
2
VITO HULINA (VGORICA)
45
0
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
619
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
144
2
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
1714
0
NOUHE LAOUZAI (PDP)
2029
7
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
1512
9
PETER BESSONOV (UKF)
2027
0
TIGAR DURAKOVIC (JAJCE)
731
2
ARMIN HECKER (UTE)
532
2
ZEJD TARIĆ (CHAMPIO)
1861
8
NIKOLA BIRAČ (0354451)
1505
0
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
875
9
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
45
1
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
144
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
2029
4
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
1512
0
PETER BESSONOV (UKF)
731
2
ARMIN HECKER (UTE)
1861
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
875
4
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
2029
2
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
731
0
ARMIN HECKER (UTE)
875
6
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
2029
3
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
1714
NOUHE LAOUZAI (PDP)
144
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
1714
3
NOUHE LAOUZAI (PDP)
731
2
ARMIN HECKER (UTE)
1714
7
NOUHE LAOUZAI (PDP)
Osvajači medalja
1. NIKAN KLIAVIN, EDELVEIS
2. RIJAD MRAKOVIC, KUMITE Jajce
3. OGNJEN BRKIĆ, ENERGIJA
3. NOUHE LAOUZAI, Academy Ponte di Piave asd
Kumite - Učenici -34
1866
4
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
347
1
TOMO SESAR (HR.DRAG)
1866
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
1616
2
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
1616
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
1961
5
LOVRO MASLOV (KK IPON)
1464
5
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
529
3
EMAD DUHARKIĆ (CHAMPIO)
1616
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
1866
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
1387
5
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
347
TOMO SESAR (HR.DRAG)
788
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
915
5
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
1944
LOVRO HADŽIĆ (BSHDOZG)
1961
LOVRO MASLOV (KK IPON)
1052
DAVID PERVAN (MEĐUGOR)
1449
3
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
454
3
SAVORANI CHENG LI (TALARIC)
2034
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
1698
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
1763
0
MARK FILIPIC (KOLEKTO)
1804
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
1859
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
1514
1
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1943
JOSIP JURAJ SEVER (BSHDOZG)
1729
IVANO BUTINA (KA 1969)
719
BAKIR DJUG ("DO")
1464
1
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
1616
1
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
1387
8
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
347
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
915
5
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
1944
0
LOVRO HADŽIĆ (BSHDOZG)
1961
3
LOVRO MASLOV (KK IPON)
1052
0
DAVID PERVAN (MEĐUGOR)
1449
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
2034
2
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
1698
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
1804
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
1514
4
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1943
0
JOSIP JURAJ SEVER (BSHDOZG)
1729
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
719
0
BAKIR DJUG ("DO")
1616
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
1387
3
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
915
1
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
1961
2
LOVRO MASLOV (KK IPON)
2034
1
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
1698
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
1514
2
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1729
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
1387
1
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
1961
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
2034
1
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
1514
2
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1387
4
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
1514
1
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1943
0
JOSIP JURAJ SEVER (BSHDOZG)
1859
5
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
1729
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
1859
1
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
2034
1
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
1859
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
Osvajači medalja
1. YEGOR POBEREZHNYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. ARTUR GLUSHCHENKO, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
3. MATEJ GORIĆ, KK KIK
Kumite - Učenici -38
746
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
1762
1
LUKA MLAKAR (KOLEKTO)
1762
5
LUKA MLAKAR (KOLEKTO)
232
4
LUKAS KANDIĆ (ENERGIJ)
1762
2
LUKA MLAKAR (KOLEKTO)
827
3
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
899
8
NOA ŠEŠET (IVANEC)
603
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
424
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
730
4
BALAZS FARAGO (UTE)
827
6
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
446
0
CIAVARELLA RICCARDO (TALARIC)
846
ANTE ZOVKO (ŠIROKI)
624
4
KARLO PANIĆ (KK IPON)
746
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
1036
0
FEJSAL NEZIRIĆ (KARATEK)
1762
0
LUKA MLAKAR (KOLEKTO)
1460
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
1278
4
GELA KIRIA (LEADER)
232
LUKAS KANDIĆ (ENERGIJ)
897
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
747
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
342
0
MARIN MRKONJIĆ (BSHDOZG)
1060
9
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
379
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
1203
0
MAHMUD TAHA (ISRAEL)
1938
FARIS RAMIĆ (NIC)
348
0
MISLAV ČOVIĆ (HR.DRAG)
441
4
CARRARESI ALESSANDRO (TALARIC)
847
0
MLADEN KOŽUL (ŠIROKI)
1078
8
ALIAKSANDR PAULOVICH (UNMEI)
1447
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
1721
0
NIKOLAY TSANEV (NIKON)
599
ĐORĐE GALONJA (ENERGIJ)
899
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
730
0
BALAZS FARAGO (UTE)
827
2
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
846
0
ANTE ZOVKO (ŠIROKI)
624
7
KARLO PANIĆ (KK IPON)
1762
3
LUKA MLAKAR (KOLEKTO)
1278
3
GELA KIRIA (LEADER)
232
5
LUKAS KANDIĆ (ENERGIJ)
747
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
1060
5
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
1203
1
MAHMUD TAHA (ISRAEL)
1938
0
FARIS RAMIĆ (NIC)
441
1
CARRARESI ALESSANDRO (TALARIC)
1078
0
ALIAKSANDR PAULOVICH (UNMEI)
1447
1
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
599
6
ĐORĐE GALONJA (ENERGIJ)
730
0
BALAZS FARAGO (UTE)
827
3
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
624
2
KARLO PANIĆ (KK IPON)
232
1
LUKAS KANDIĆ (ENERGIJ)
1060
4
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
1203
0
MAHMUD TAHA (ISRAEL)
441
1
CARRARESI ALESSANDRO (TALARIC)
599
0
ĐORĐE GALONJA (ENERGIJ)
827
1
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
624
2
KARLO PANIĆ (KK IPON)
1060
4
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
441
0
CARRARESI ALESSANDRO (TALARIC)
624
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
1060
2
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
747
1
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
342
0
MARIN MRKONJIĆ (BSHDOZG)
1203
3
MAHMUD TAHA (ISRAEL)
747
3
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
441
2
CARRARESI ALESSANDRO (TALARIC)
747
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
Osvajači medalja
1. ZSOMBOR TÓTH, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB
3. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost
3. CARRARESI ALESSANDRO, ASD TALARICO KARATE TEAM
Kumite - Učenici -42
63
0
ARMIN MEHIĆ (VEZIR)
1871
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
1871
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
146
6
FRAN HOST (KASTAV)
146
4
FRAN HOST (KASTAV)
489
1
KIRILL SHELESTOV (NORVEN)
212
2
ERIK KURČINA (KKDK)
1728
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
48
3
AHMED VUK (SAMURAJ)
1017
2
ARTSIOM DARAFEYUK (EDELVEI)
1201
0
VEDAD MUJIĆ (BIH-SAR)
489
10
KIRILL SHELESTOV (NORVEN)
893
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
742
0
NENAD DJURICIC (BIJELA)
1350
0
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
146
FRAN HOST (KASTAV)
63
0
ARMIN MEHIĆ (VEZIR)
1054
0
MÁTÉ TÓTH (MTK-BUD)
1871
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
65
2
RICHARD TURCANIK (TORADE)
1466
1
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
49
5
FARUK KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
876
3
ULADZISLAU MISKAVETS (EDELVEI)
656
3
ALEN KALTAK (IGMAN)
958
5
ILLIA HRYNENKO (ODESSA)
1433
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
1797
0
LJUBIŠA VASILIĆ (B.LUKA)
487
2
EGOR UZHUK (NORVEN)
147
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
840
0
JAKOV NALETILIĆ (ŠIROKI)
1798
0
NIKOLA ZAFIROV (NIKON)
1614
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
212
5
ERIK KURČINA (KKDK)
48
1
AHMED VUK (SAMURAJ)
489
4
KIRILL SHELESTOV (NORVEN)
893
2
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
1350
1
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
146
6
FRAN HOST (KASTAV)
1054
3
MÁTÉ TÓTH (MTK-BUD)
1871
3
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
65
0
RICHARD TURCANIK (TORADE)
49
0
FARUK KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
958
8
ILLIA HRYNENKO (ODESSA)
1433
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
487
4
EGOR UZHUK (NORVEN)
147
4
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
840
0
JAKOV NALETILIĆ (ŠIROKI)
1614
5
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
212
0
ERIK KURČINA (KKDK)
489
1
KIRILL SHELESTOV (NORVEN)
146
0
FRAN HOST (KASTAV)
1054
0
MÁTÉ TÓTH (MTK-BUD)
49
1
FARUK KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
958
1
ILLIA HRYNENKO (ODESSA)
487
6
EGOR UZHUK (NORVEN)
1614
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
489
0
KIRILL SHELESTOV (NORVEN)
1054
3
MÁTÉ TÓTH (MTK-BUD)
49
1
FARUK KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
487
0
EGOR UZHUK (NORVEN)
1054
0
MÁTÉ TÓTH (MTK-BUD)
49
0
FARUK KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
65
1
RICHARD TURCANIK (TORADE)
876
3
ULADZISLAU MISKAVETS (EDELVEI)
958
4
ILLIA HRYNENKO (ODESSA)
876
1
ULADZISLAU MISKAVETS (EDELVEI)
487
4
EGOR UZHUK (NORVEN)
958
0
ILLIA HRYNENKO (ODESSA)
Osvajači medalja
1. MÁTÉ TÓTH, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. FARUK KARAMUSTAFIĆ, Samuraj
3. FRAN HOST, Kastav
3. EGOR UZHUK, sc NORVEN
Kumite - Učenici -46
220
2
HARUN SMAJIC (SAMBON)
1715
0
RICCARDO GUERRA (PDP)
220
1
HARUN SMAJIC (SAMBON)
46
3
AHMED JUSUFBEGOVIĆ (SAMURAJ)
1051
0
ANDREJ KVESIĆ (MEĐUGOR)
1715
8
RICCARDO GUERRA (PDP)
220
3
HARUN SMAJIC (SAMBON)
1478
7
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
46
3
AHMED JUSUFBEGOVIĆ (SAMURAJ)
1405
3
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
1662
ARTEM PARKHOMENKO (UKF)
602
3
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
1872
0
LAN KRZISNIK (KOLEKTO)
2001
0
EGOR UZHUK (NORVEN)
1617
1
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
658
6
VEDAD ĆUPINA (IGMAN)
1619
3
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
955
DAVID DOLGOPOLOV (ODESSA)
1715
0
RICCARDO GUERRA (PDP)
1478
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
46
2
AHMED JUSUFBEGOVIĆ (SAMURAJ)
1662
0
ARTEM PARKHOMENKO (UKF)
602
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
1617
1
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
658
0
VEDAD ĆUPINA (IGMAN)
955
2
DAVID DOLGOPOLOV (ODESSA)
1478
7
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
46
0
AHMED JUSUFBEGOVIĆ (SAMURAJ)
1617
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
955
1
DAVID DOLGOPOLOV (ODESSA)
1478
3
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
955
0
DAVID DOLGOPOLOV (ODESSA)
658
VEDAD ĆUPINA (IGMAN)
1617
4
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
658
0
VEDAD ĆUPINA (IGMAN)
Osvajači medalja
1. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI
2. DAVID DOLGOPOLOV, TIGRENOK
3. AHMED JUSUFBEGOVIĆ, Samuraj
3. DAVID BOBAN, Vukovar`91
Kumite - Učenici +46
1294
0
ANTON SVIRYDAU (PGSHUOR)
47
2
AHMED NOKTO (SAMURAJ)
47
2
AHMED NOKTO (SAMURAJ)
22
0
MEDIN ŽIGA (CHAMPIO)
47
0
AHMED NOKTO (SAMURAJ)
426
3
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
1352
2
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
1294
0
ANTON SVIRYDAU (PGSHUOR)
47
AHMED NOKTO (SAMURAJ)
1637
IVANO BAJRAK (VUKOVAR)
22
MEDIN ŽIGA (CHAMPIO)
426
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
136
0
GAL OČKO (SEKI)
839
TOMO KOLOBARIĆ (ŠIROKI)
148
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
655
IMRAN BILANOVIĆ (IGMAN)
1817
3
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
1091
0
VADIM LARKIN (UNMEI)
1535
PETAR ŠAKOTA (KKŠB)
783
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
357
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
349
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
1053
DAVID VASILJ (MEĐUGOR)
1600
ADI PIPAL (TUZ)
596
MILAN LEPER (ENERGIJ)
1352
2
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
47
0
AHMED NOKTO (SAMURAJ)
1637
0
IVANO BAJRAK (VUKOVAR)
22
4
MEDIN ŽIGA (CHAMPIO)
426
3
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
839
0
TOMO KOLOBARIĆ (ŠIROKI)
148
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
655
1
IMRAN BILANOVIĆ (IGMAN)
1817
7
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
1535
0
PETAR ŠAKOTA (KKŠB)
783
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
357
0
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
349
0
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
1053
0
DAVID VASILJ (MEĐUGOR)
1600
1
ADI PIPAL (TUZ)
596
3
MILAN LEPER (ENERGIJ)
1352
1
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
22
0
MEDIN ŽIGA (CHAMPIO)
426
1
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
655
0
IMRAN BILANOVIĆ (IGMAN)
1817
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
357
1
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
349
0
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
596
1
MILAN LEPER (ENERGIJ)
1352
0
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
426
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
357
2
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
596
0
MILAN LEPER (ENERGIJ)
1352
2
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
357
2
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
783
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
1817
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
783
3
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
596
4
MILAN LEPER (ENERGIJ)
783
1
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
Osvajači medalja
1. HASSAN SELIMOVIĆ, JION PEB BIHAĆ
2. OLEKSANDR MATSERUK, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. MILAN LEPER, ENERGIJA