Odabrano natjecanje: 28. Grand Prix Croatia


KLUB
 
TEŽINE / UZRASTI
 
 

Kumite - Kadeti -63

   
419
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
 
 
419
4
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
667
1
NIKOLA DAMJANOVIC (NERETV)
 
 
419
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
1892
1
ANDREY TODOROV (TEAM BG)
 
 
1892
3
ANDREY TODOROV (TEAM BG)
1276
1
OLEKSANDR LENSKIY (LEADER)
1892
2
ANDREY TODOROV (TEAM BG)
984
0
AWAIS ATMA (ISRAEL)
 
 
113
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
 
1413
TIM VALNER (DKCELJE)
 
 
1383
KONSTANTIN VELIKSAR (UKF)
 
977
0
KENDE ÁRON (KRSE)
667
2
NIKOLA DAMJANOVIC (NERETV)
 
 
1971
IVAN EREIZ (CBSPULA)
 
419
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
 
 
1974
MIHAJLO VASILIC (SRBJNTM)
 
2012
0
ZOLTÁN FEDOR (DMTK HU)
576
1
KENAN MEMISEVIC (SAZOI84)
 
 
1450
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
 
1004
BORNA STANIĆ (BREGANA)
 
 
448
LO CAMPO EMANUEL (TALARIC)
 
1329
0
GERENCSÉR BÁLINT (TORIKI)
1574
2
TALE YAGUBOV (ANKF)
 
 
1276
OLEKSANDR LENSKIY (LEADER)
 
1742
DARIO SZEL (SAMOBOR)
 
 
811
RAMAN YEUDAKIMAU (KOFUKAN)
 
924
0
ZOLTÁN NAGY (MTK-BUD)
982
1
ADRIS ABU HAMIS (ISRAEL)
 
 
1516
MARIO RADOŠ (VGORICA)
 
1584
TIMON ADAMIČ (KK LJUB)
 
 
404
DENNIS LUCCHESI (KT99)
 
974
1
MILÁN FARKAS (KRSE)
661
0
ANTONIO BAZINA (NERETV)
 
 
1732
LUKA BASAR (KA 1969)
 
1749
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
 
 
686
JURAJ ČERNICKÝ (SLOVKNT)
 
1026
6
NÁNDOR ULRICH (KSI)
575
1
ADIN BARLOV (SAZOI84)
 
 
852
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
 
1006
PETAR STANIĆ (BREGANA)
 
 
287
MUNEROTTO FRANCESCO (PIELLE)
 
480
0
NEJC SKOTNIK (RADENCI)
1123
1
OLIVER KÜHNEL (SBG)
 
 
1380
MAKSYM KASATKIN (UKF)
 
894
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
 
 
996
MAJD ABU ASAD (ISRAEL)
 
1892
2
ANDREY TODOROV (TEAM BG)
113
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
 
 
 
 
1413
2
TIM VALNER (DKCELJE)
1383
1
KONSTANTIN VELIKSAR (UKF)
 
 
667
1
NIKOLA DAMJANOVIC (NERETV)
1971
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
 
 
 
 
419
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
1974
1
MIHAJLO VASILIC (SRBJNTM)
 
 
576
0
KENAN MEMISEVIC (SAZOI84)
1450
3
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
 
 
 
 
1004
0
BORNA STANIĆ (BREGANA)
448
1
LO CAMPO EMANUEL (TALARIC)
 
 
1574
2
TALE YAGUBOV (ANKF)
1276
3
OLEKSANDR LENSKIY (LEADER)
 
 
 
 
1742
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
811
1
RAMAN YEUDAKIMAU (KOFUKAN)
 
 
982
1
ADRIS ABU HAMIS (ISRAEL)
1516
1
MARIO RADOŠ (VGORICA)
 
 
 
 
1584
0
TIMON ADAMIČ (KK LJUB)
404
1
DENNIS LUCCHESI (KT99)
 
 
974
3
MILÁN FARKAS (KRSE)
1732
0
LUKA BASAR (KA 1969)
 
 
 
 
1749
2
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
686
1
JURAJ ČERNICKÝ (SLOVKNT)
 
 
1026
1
NÁNDOR ULRICH (KSI)
852
1
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
 
 
 
 
1006
1
PETAR STANIĆ (BREGANA)
287
0
MUNEROTTO FRANCESCO (PIELLE)
 
 
1123
0
OLIVER KÜHNEL (SBG)
1380
0
MAKSYM KASATKIN (UKF)
 
 
 
 
894
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
996
0
MAJD ABU ASAD (ISRAEL)
 
1892
1
ANDREY TODOROV (TEAM BG)
1413
0
TIM VALNER (DKCELJE)
 
 
 
 
 
 
 
 
667
4
NIKOLA DAMJANOVIC (NERETV)
1974
4
MIHAJLO VASILIC (SRBJNTM)
 
 
 
 
1450
4
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
448
0
LO CAMPO EMANUEL (TALARIC)
 
 
 
 
 
 
 
 
1276
5
OLEKSANDR LENSKIY (LEADER)
811
0
RAMAN YEUDAKIMAU (KOFUKAN)
 
 
 
 
1516
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
404
3
DENNIS LUCCHESI (KT99)
 
 
 
 
 
 
 
 
974
1
MILÁN FARKAS (KRSE)
1749
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
 
 
 
 
1026
0
NÁNDOR ULRICH (KSI)
1006
0
PETAR STANIĆ (BREGANA)
 
 
 
 
 
 
 
 
1380
0
MAKSYM KASATKIN (UKF)
996
0
MAJD ABU ASAD (ISRAEL)
 
1892
0
ANDREY TODOROV (TEAM BG)
1974
2
MIHAJLO VASILIC (SRBJNTM)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1450
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
1276
1
OLEKSANDR LENSKIY (LEADER)
 
 
 
 
 
 
 
 
404
2
DENNIS LUCCHESI (KT99)
974
0
MILÁN FARKAS (KRSE)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1006
0
PETAR STANIĆ (BREGANA)
996
6
MAJD ABU ASAD (ISRAEL)
 
1974
3
MIHAJLO VASILIC (SRBJNTM)
1276
3
OLEKSANDR LENSKIY (LEADER)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
404
0
DENNIS LUCCHESI (KT99)
996
0
MAJD ABU ASAD (ISRAEL)
 
1974
3
MIHAJLO VASILIC (SRBJNTM)
404
1
DENNIS LUCCHESI (KT99)
 
   
1584
TIMON ADAMIČ (KK LJUB)
 
 
1516
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
1584
0
TIMON ADAMIČ (KK LJUB)
 
 
974
0
MILÁN FARKAS (KRSE)
1516
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
 
 
996
1
MAJD ABU ASAD (ISRAEL)
974
1
MILÁN FARKAS (KRSE)
 
Osvajači medalja
1. MIHAJLO VASILIC, Karate Federation of Serbia
2. DENNIS LUCCHESI, Asd karate team 1999
3. ANDREY TODOROV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. MILÁN FARKAS, Koroibosz