Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
28. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
1.CKKS TRAUNROIT
A.S.D. SHOTOKAN KARATE RYU VENEZIA
a.s.d. sport center messina
Academy Ponte di Piave asd
ALBANIA
ALFA
ASCD atlantide troina
ASD APS ARTESPORT
ASD CUS TORINO
ASD IPPON 2
ASD JITAKYOEI KARATE GORGO
ASD karate borbiago
Asd karate team 1999
ASD KEN KO PIOBESI
ASD PIELLE
ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
ASD TALARICO KARATE TEAM
ASD TOUKON KARATE-DO
AWKJS FIJLKAM
Azerbaijan National Karate Federation
BANJA LUKA
BARTOLO KARATE TEAM
Baščaršija
Belarus Karate Federation
BIJELA
Borac - Čačak
Bregana
BUDAÖRSI SC.
Budo Fight Karate Klub
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
BVSC-Zuglo
C.R.S. AKIYAMA SETTIMO
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Champion
CHAMPION CENTER
CHAMPION RIJEKA
CROATIA
CROHERC
Čukarica
DALMACIJA
Delta
DMTK Karate Hungary
DOMAR SPORTING CLUB
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
EDELVEIS
ENERGIJA
Everest
EVROPA
FATI
FIGHTER
FINIDA (POREČ)
Fudokan
Funakoshi Gichin
FUNAKOSHI GICHIN
Gankaku Team Hungary (Gankaku Sportegyesület)
Ganz-Kesjar
GES
GLADIJATOR
Gladsaxe Karate Club
GLASINAC
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
HKSE 2005
HOLIDAY
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
Hungarian Karate Federation
Internacional
IPON ZAGREB
IPPON
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
IVANEC
JASTREB
JION PEB BIHAĆ
Ju Dojo Racines
judo karate club
Justitia Fuji-Yama SE
KAPTOL
Karate Club Nikon
Karate Club Torade Liptovsky Mikulas
Karate Federacija Rumunjske
Karate Federation of Serbia
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Dolný Kubín
Karate klub Esseker
Karate klub Fokus Niksic
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Sportingbudo
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karate zveza Slovenije
Karlovac 1969
Kastav
KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA
KBS "Castra" Banja Luka
KBV GRBAVICA
Keiks
KK " Winner" Tuzla
KK 10. DAN
KK DO - Tuzla
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK SISAK
KK SOKOL
KK Zanshin Sarajevo
KK"BOŠNJAK"
KLENOVNIK
KOFUKAN BELARUS
Koprivnica
Koroibosz
Kosovo Karate Federation
KOVINAR
KRANJ
KSI
KU Walserfeld
KUMITE Jajce
KUMITEAM
LEADER
LOTOS ZAGREB
MAKPETROL
Mawashi
Max Ivankovo
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MLADOST
Moldova Karate NF
MON CHI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Neretva
NIŠ
NO KACHI
Nova Gradiška
NOVO MESTO
OLIMPIK
OMEGA
Omladinac
OPATIJA
ORKKA
PGSHUOR
Polet
POTOCI
Princ
PRINC1
RADENCI
REGENERACIJA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
Sadikov Sport school Latvia
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SARAJEVO-ZOI 84
sc NORVEN
SEKI SV. JERNEJ
Shotokan Grosuplje
Slavija Istocno Sarajevo
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
Società sportiva dilettantistica guazzaroni
SPK_Soyuz
Sport 94
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠD GORICA
Široki Brijeg
TAD RIJEKA
Tempo
TEMPO
TIGAR 2003
Tigar Sisak
TIGRENOK
Toriki KHKE
TRNJE
TUŠKANAC
TUZLA
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
UNMEI
UTE
VARAŽDIN
Vasas SC
Velebit
VELENJE
VELIKA GORICA
Veras Academy
VEZIR
Virovitica
Volat
Vukovar`91
West Coast Meitar
ZAMET
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -44
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Seniori -Open
Kumite - Učenici -30
1736
3
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
607
2
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
1736
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
45
5
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
45
2
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
1861
2
NIKOLA BIRAČ (0354451)
1861
10
NIKOLA BIRAČ (0354451)
531
0
DARIS TARIĆ (CHAMPIO)
145
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
729
0
BENEDEK BENE-GILANYI (UTE)
1432
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
1505
0
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
1520
ISMAIL HRNJIC (JAJCE)
1736
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
875
8
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
607
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
1470
2
VITO HULINA (VGORICA)
733
0
LORANT MARCELL LOSONCI (UTE)
45
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
619
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
1031
0
AHMED BUSNOV (KARATEK)
144
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
346
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
1714
0
NOUHE LAOUZAI (PDP)
2029
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
1730
3
JAN CANJAR (KA 1969)
1512
4
PETER BESSONOV (UKF)
2027
TIGAR DURAKOVIC (JAJCE)
723
2
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
731
4
ARMIN HECKER (UTE)
532
ZEJD TARIĆ (CHAMPIO)
1861
2
NIKOLA BIRAČ (0354451)
729
1
BENEDEK BENE-GILANYI (UTE)
1505
4
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
1520
0
ISMAIL HRNJIC (JAJCE)
875
8
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
607
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
1470
2
VITO HULINA (VGORICA)
45
0
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
619
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
144
2
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
1714
0
NOUHE LAOUZAI (PDP)
2029
7
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
1512
9
PETER BESSONOV (UKF)
2027
0
TIGAR DURAKOVIC (JAJCE)
731
2
ARMIN HECKER (UTE)
532
2
ZEJD TARIĆ (CHAMPIO)
1861
8
NIKOLA BIRAČ (0354451)
1505
0
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
875
9
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
45
1
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
144
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
2029
4
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
1512
0
PETER BESSONOV (UKF)
731
2
ARMIN HECKER (UTE)
1861
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
875
4
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
2029
2
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
731
0
ARMIN HECKER (UTE)
875
6
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
2029
3
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
1714
NOUHE LAOUZAI (PDP)
144
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
1714
3
NOUHE LAOUZAI (PDP)
731
2
ARMIN HECKER (UTE)
1714
7
NOUHE LAOUZAI (PDP)
Osvajači medalja
1. NIKAN KLIAVIN, EDELVEIS
2. RIJAD MRAKOVIC, KUMITE Jajce
3. OGNJEN BRKIĆ, ENERGIJA
3. NOUHE LAOUZAI, Academy Ponte di Piave asd
Kumite - Učenici -34
1866
4
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
347
1
TOMO SESAR (HR.DRAG)
1866
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
1616
2
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
1616
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
1961
5
LOVRO MASLOV (KK IPON)
1464
5
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
529
3
EMAD DUHARKIĆ (CHAMPIO)
1616
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
1866
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
1387
5
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
347
TOMO SESAR (HR.DRAG)
788
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
915
5
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
1944
LOVRO HADŽIĆ (BSHDOZG)
1961
LOVRO MASLOV (KK IPON)
1052
DAVID PERVAN (MEĐUGOR)
1449
3
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
454
3
SAVORANI CHENG LI (TALARIC)
2034
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
1698
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
1763
0
MARK FILIPIC (KOLEKTO)
1804
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
1859
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
1514
1
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1943
JOSIP JURAJ SEVER (BSHDOZG)
1729
IVANO BUTINA (KA 1969)
719
BAKIR DJUG ("DO")
1464
1
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
1616
1
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
1387
8
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
347
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
915
5
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
1944
0
LOVRO HADŽIĆ (BSHDOZG)
1961
3
LOVRO MASLOV (KK IPON)
1052
0
DAVID PERVAN (MEĐUGOR)
1449
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
2034
2
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
1698
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
1804
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
1514
4
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1943
0
JOSIP JURAJ SEVER (BSHDOZG)
1729
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
719
0
BAKIR DJUG ("DO")
1616
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
1387
3
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
915
1
GERGELY KOVÁCS (MTK-BUD)
1961
2
LOVRO MASLOV (KK IPON)
2034
1
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
1698
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
1514
2
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1729
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
1387
1
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
1961
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
2034
1
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
1514
2
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1387
4
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
1514
1
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1943
0
JOSIP JURAJ SEVER (BSHDOZG)
1859
5
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
1729
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
1859
1
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
2034
1
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
1859
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
Osvajači medalja
1. YEGOR POBEREZHNYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. ARTUR GLUSHCHENKO, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
3. MATEJ GORIĆ, KK KIK
Kumite - Učenici -42
63
0
ARMIN MEHIĆ (VEZIR)
1871
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
1871
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
146
6
FRAN HOST (KASTAV)
146
4
FRAN HOST (KASTAV)
489
1
KIRILL SHELESTOV (NORVEN)
212
2
ERIK KURČINA (KKDK)
1728
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
48
3
AHMED VUK (SAMURAJ)
1017
2
ARTSIOM DARAFEYUK (EDELVEI)
1201
0
VEDAD MUJIĆ (BIH-SAR)
489
10
KIRILL SHELESTOV (NORVEN)
893
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
742
0
NENAD DJURICIC (BIJELA)
1350
0
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
146
FRAN HOST (KASTAV)
63
0
ARMIN MEHIĆ (VEZIR)
1054
0
MÁTÉ TÓTH (MTK-BUD)
1871
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
65
2
RICHARD TURCANIK (TORADE)
1466
1
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
49
5
FARUK KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
876
3
ULADZISLAU MISKAVETS (EDELVEI)
656
3
ALEN KALTAK (IGMAN)
958
5
ILLIA HRYNENKO (ODESSA)
1433
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
1797
0
LJUBIŠA VASILIĆ (B.LUKA)
487
2
EGOR UZHUK (NORVEN)
147
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
840
0
JAKOV NALETILIĆ (ŠIROKI)
1798
0
NIKOLA ZAFIROV (NIKON)
1614
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
212
5
ERIK KURČINA (KKDK)
48
1
AHMED VUK (SAMURAJ)
489
4
KIRILL SHELESTOV (NORVEN)
893
2
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
1350
1
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
146
6
FRAN HOST (KASTAV)
1054
3
MÁTÉ TÓTH (MTK-BUD)
1871
3
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
65
0
RICHARD TURCANIK (TORADE)
49
0
FARUK KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
958
8
ILLIA HRYNENKO (ODESSA)
1433
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
487
4
EGOR UZHUK (NORVEN)
147
4
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
840
0
JAKOV NALETILIĆ (ŠIROKI)
1614
5
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
212
0
ERIK KURČINA (KKDK)
489
1
KIRILL SHELESTOV (NORVEN)
146
0
FRAN HOST (KASTAV)
1054
0
MÁTÉ TÓTH (MTK-BUD)
49
1
FARUK KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
958
1
ILLIA HRYNENKO (ODESSA)
487
6
EGOR UZHUK (NORVEN)
1614
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
489
0
KIRILL SHELESTOV (NORVEN)
1054
3
MÁTÉ TÓTH (MTK-BUD)
49
1
FARUK KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
487
0
EGOR UZHUK (NORVEN)
1054
0
MÁTÉ TÓTH (MTK-BUD)
49
0
FARUK KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
65
1
RICHARD TURCANIK (TORADE)
876
3
ULADZISLAU MISKAVETS (EDELVEI)
958
4
ILLIA HRYNENKO (ODESSA)
876
1
ULADZISLAU MISKAVETS (EDELVEI)
487
4
EGOR UZHUK (NORVEN)
958
0
ILLIA HRYNENKO (ODESSA)
Osvajači medalja
1. MÁTÉ TÓTH, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. FARUK KARAMUSTAFIĆ, Samuraj
3. FRAN HOST, Kastav
3. EGOR UZHUK, sc NORVEN
Kumite - Učenice -32
1734
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
1734
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
1452
1
EMA JUKIĆ (VGORICA)
1452
1
EMA JUKIĆ (VGORICA)
415
1
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
600
0
SMILJANA ATLAGIĆ (ENERGIJ)
282
1
CAROLINA BARTOLO (BKT 18)
626
PAULA PANIĆ (KK IPON)
836
PETRA LOVRIĆ (ŠIROKI)
415
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
2028
PATRICIJA JURIŠIĆ (JAJCE)
1452
EMA JUKIĆ (VGORICA)
1734
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
911
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
1606
9
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
283
1
CASSANDRA BARTOLO (BKT 18)
1469
VITA KUČAN (VGORICA)
718
AŠČIĆ ŠEJLA ("DO")
1340
DARIA KHOMENKO (UKF)
837
ANTONIJA KNEZOVIĆ (ŠIROKI)
1461
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
805
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
935
SZOFI DALNOKI (MTK-BUD)
282
0
CAROLINA BARTOLO (BKT 18)
626
1
PAULA PANIĆ (KK IPON)
836
0
PETRA LOVRIĆ (ŠIROKI)
415
3
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
2028
1
PATRICIJA JURIŠIĆ (JAJCE)
1452
2
EMA JUKIĆ (VGORICA)
1734
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
911
7
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
1606
1
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
1469
4
VITA KUČAN (VGORICA)
718
1
AŠČIĆ ŠEJLA ("DO")
1340
6
DARIA KHOMENKO (UKF)
837
0
ANTONIJA KNEZOVIĆ (ŠIROKI)
1461
4
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
805
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
935
2
SZOFI DALNOKI (MTK-BUD)
626
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
415
3
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1452
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
911
4
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
1469
3
VITA KUČAN (VGORICA)
1340
3
DARIA KHOMENKO (UKF)
1461
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
935
4
SZOFI DALNOKI (MTK-BUD)
415
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
911
1
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
1469
1
VITA KUČAN (VGORICA)
935
1
SZOFI DALNOKI (MTK-BUD)
911
4
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
1469
1
VITA KUČAN (VGORICA)
1606
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
1340
8
DARIA KHOMENKO (UKF)
1606
0
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
935
2
SZOFI DALNOKI (MTK-BUD)
1340
0
DARIA KHOMENKO (UKF)
Osvajači medalja
1. ESZTER TAKÁCS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. VITA KUČAN, VELIKA GORICA
3. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
3. SZOFI DALNOKI, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Kumite - Učenice -44
739
0
JOVANA DAMJANOVIĆ (BIJELA)
343
0
ELIANA BELJO (BSHDOZG)
343
1
ELIANA BELJO (BSHDOZG)
591
5
LANA ĐOGATOVIĆ (ENERGIJ)
591
2
LANA ĐOGATOVIĆ (ENERGIJ)
1332
0
OSBATH LORA (TORIKI)
1367
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
739
0
JOVANA DAMJANOVIĆ (BIJELA)
240
0
PANNA BOGDAN (UTE)
343
ELIANA BELJO (BSHDOZG)
1208
1
ADNA UŠČUPLIĆ (BIH-SAR)
1331
6
OSBATH HANNA (TORIKI)
1731
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
1369
1
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
244
5
ANNA KOPFER (UTE)
445
SAMMARCO REBECCA (TALARIC)
591
8
LANA ĐOGATOVIĆ (ENERGIJ)
1367
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
240
4
PANNA BOGDAN (UTE)
343
0
ELIANA BELJO (BSHDOZG)
1331
0
OSBATH HANNA (TORIKI)
1731
7
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
244
9
ANNA KOPFER (UTE)
445
0
SAMMARCO REBECCA (TALARIC)
591
3
LANA ĐOGATOVIĆ (ENERGIJ)
240
6
PANNA BOGDAN (UTE)
1731
1
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
244
2
ANNA KOPFER (UTE)
240
1
PANNA BOGDAN (UTE)
244
2
ANNA KOPFER (UTE)
445
4
SAMMARCO REBECCA (TALARIC)
1369
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
1731
7
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
445
1
SAMMARCO REBECCA (TALARIC)
Osvajači medalja
1. ANNA KOPFER, UTE
2. PANNA BOGDAN, UTE
3. LANA ĐOGATOVIĆ, ENERGIJA
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Kadeti -57
29
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
1299
2
PIOTR ZHEBIN (PGSHUOR)
29
1
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
674
1
ADAM CHUDÍK (SLOVKNT)
674
0
ADAM CHUDÍK (SLOVKNT)
420
3
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
674
0
ADAM CHUDÍK (SLOVKNT)
1813
0
GORGI PETROV (7654321)
1666
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
1333
4
VIKTOR SHEVCHENKO (UKF)
1299
0
PIOTR ZHEBIN (PGSHUOR)
740
0
NEMANJA MIKULIĆ (BIJELA)
1577
2
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
29
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
1711
0
GIOSUE LORENZON (PDP)
1014
0
ZOLTÁN LUKÁCS (MTK-BUD)
1733
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
368
0
MUHAMMED MURTIĆ (JION)
420
1
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
1880
1
TODOR NASTEV (TEAM BG)
76
GAL PLEVNIK (KRANJ)
685
0
MICHAL MACHA (SLOVKNT)
816
1
MARCELL SZABÓ (KSI)
1422
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
1519
2
STEFAN MAJAK (UKF)
1672
2
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
1893
1
YANISLAV MILENKOV (TEAM BG)
1545
MIHAEL VALENČAK (SKKO)
386
4
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
1823
0
GERGELY NYÍRI (GANZKES)
630
1
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
537
0
DANILO JELIČIĆ (ENERGIJ)
1046
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
991
3
ABDEL RAHMAN RAHAL (ISRAEL)
1412
SVEN RAKOVNIK (DKCELJE)
674
2
ADAM CHUDÍK (SLOVKNT)
1333
2
VIKTOR SHEVCHENKO (UKF)
1299
0
PIOTR ZHEBIN (PGSHUOR)
1577
3
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
1014
0
ZOLTÁN LUKÁCS (MTK-BUD)
368
0
MUHAMMED MURTIĆ (JION)
420
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
76
0
GAL PLEVNIK (KRANJ)
816
1
MARCELL SZABÓ (KSI)
1519
3
STEFAN MAJAK (UKF)
1672
2
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
1545
6
MIHAEL VALENČAK (SKKO)
386
1
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
630
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
991
0
ABDEL RAHMAN RAHAL (ISRAEL)
1412
0
SVEN RAKOVNIK (DKCELJE)
674
0
ADAM CHUDÍK (SLOVKNT)
1577
1
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
1014
0
ZOLTÁN LUKÁCS (MTK-BUD)
420
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
1519
1
STEFAN MAJAK (UKF)
1545
1
MIHAEL VALENČAK (SKKO)
386
0
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
1412
0
SVEN RAKOVNIK (DKCELJE)
1577
0
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
420
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
1519
0
STEFAN MAJAK (UKF)
386
3
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
1577
6
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
386
1
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
630
1
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
1823
1
GERGELY NYÍRI (GANZKES)
1412
0
SVEN RAKOVNIK (DKCELJE)
630
1
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
1519
0
STEFAN MAJAK (UKF)
630
1
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
Osvajači medalja
1. HUSEYN MAMMADLI, Azerbaijan National Karate Federation
2. JACOPO BOTOSSO, ASD IPPON 2
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. FRAN VUKOMANOVIĆ, IPON ZAGREB
Kumite - Kadeti -63
419
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
419
4
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
667
1
NIKOLA DAMJANOVIC (NERETV)
419
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
1892
1
ANDREY TODOROV (TEAM BG)
1892
3
ANDREY TODOROV (TEAM BG)
1276
1
OLEKSANDR LENSKIY (LEADER)
1892
2
ANDREY TODOROV (TEAM BG)
984
0
AWAIS ATMA (ISRAEL)
113
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
1413
TIM VALNER (DKCELJE)
1383
KONSTANTIN VELIKSAR (UKF)
977
0
KENDE ÁRON (KRSE)
667
2
NIKOLA DAMJANOVIC (NERETV)
1971
IVAN EREIZ (CBSPULA)
419
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
1974
MIHAJLO VASILIC (SRBJNTM)
2012
0
ZOLTÁN FEDOR (DMTK HU)
576
1
KENAN MEMISEVIC (SAZOI84)
1450
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
1004
BORNA STANIĆ (BREGANA)
448
LO CAMPO EMANUEL (TALARIC)
1329
0
GERENCSÉR BÁLINT (TORIKI)
1574
2
TALE YAGUBOV (ANKF)
1276
OLEKSANDR LENSKIY (LEADER)
1742
DARIO SZEL (SAMOBOR)
811
RAMAN YEUDAKIMAU (KOFUKAN)
924
0
ZOLTÁN NAGY (MTK-BUD)
982
1
ADRIS ABU HAMIS (ISRAEL)
1516
MARIO RADOŠ (VGORICA)
1584
TIMON ADAMIČ (KK LJUB)
404
DENNIS LUCCHESI (KT99)
974
1
MILÁN FARKAS (KRSE)
661
0
ANTONIO BAZINA (NERETV)
1732
LUKA BASAR (KA 1969)
1749
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
686
JURAJ ČERNICKÝ (SLOVKNT)
1026
6
NÁNDOR ULRICH (KSI)
575
1
ADIN BARLOV (SAZOI84)
852
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
1006
PETAR STANIĆ (BREGANA)
287
FRANCESCO MUNEROTTO (PIELLE)
480
0
NEJC SKOTNIK (RADENCI)
1123
1
OLIVER KÜHNEL (SBG)
1380
MAKSYM KASATKIN (UKF)
894
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
996
MAJD ABU ASAD (ISRAEL)
1892
2
ANDREY TODOROV (TEAM BG)
113
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
1413
2
TIM VALNER (DKCELJE)
1383
1
KONSTANTIN VELIKSAR (UKF)
667
1
NIKOLA DAMJANOVIC (NERETV)
1971
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
419
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
1974
1
MIHAJLO VASILIC (SRBJNTM)
576
0
KENAN MEMISEVIC (SAZOI84)
1450
3
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
1004
0
BORNA STANIĆ (BREGANA)
448
1
LO CAMPO EMANUEL (TALARIC)
1574
2
TALE YAGUBOV (ANKF)
1276
3
OLEKSANDR LENSKIY (LEADER)
1742
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
811
1
RAMAN YEUDAKIMAU (KOFUKAN)
982
1
ADRIS ABU HAMIS (ISRAEL)
1516
1
MARIO RADOŠ (VGORICA)
1584
0
TIMON ADAMIČ (KK LJUB)
404
1
DENNIS LUCCHESI (KT99)
974
3
MILÁN FARKAS (KRSE)
1732
0
LUKA BASAR (KA 1969)
1749
2
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
686
1
JURAJ ČERNICKÝ (SLOVKNT)
1026
1
NÁNDOR ULRICH (KSI)
852
1
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
1006
1
PETAR STANIĆ (BREGANA)
287
0
FRANCESCO MUNEROTTO (PIELLE)
1123
0
OLIVER KÜHNEL (SBG)
1380
0
MAKSYM KASATKIN (UKF)
894
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
996
0
MAJD ABU ASAD (ISRAEL)
1892
1
ANDREY TODOROV (TEAM BG)
1413
0
TIM VALNER (DKCELJE)
667
4
NIKOLA DAMJANOVIC (NERETV)
1974
4
MIHAJLO VASILIC (SRBJNTM)
1450
4
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
448
0
LO CAMPO EMANUEL (TALARIC)
1276
5
OLEKSANDR LENSKIY (LEADER)
811
0
RAMAN YEUDAKIMAU (KOFUKAN)
1516
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
404
3
DENNIS LUCCHESI (KT99)
974
1
MILÁN FARKAS (KRSE)
1749
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
1026
0
NÁNDOR ULRICH (KSI)
1006
0
PETAR STANIĆ (BREGANA)
1380
0
MAKSYM KASATKIN (UKF)
996
0
MAJD ABU ASAD (ISRAEL)
1892
0
ANDREY TODOROV (TEAM BG)
1974
2
MIHAJLO VASILIC (SRBJNTM)
1450
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
1276
1
OLEKSANDR LENSKIY (LEADER)
404
2
DENNIS LUCCHESI (KT99)
974
0
MILÁN FARKAS (KRSE)
1006
0
PETAR STANIĆ (BREGANA)
996
6
MAJD ABU ASAD (ISRAEL)
1974
3
MIHAJLO VASILIC (SRBJNTM)
1276
3
OLEKSANDR LENSKIY (LEADER)
404
0
DENNIS LUCCHESI (KT99)
996
0
MAJD ABU ASAD (ISRAEL)
1974
3
MIHAJLO VASILIC (SRBJNTM)
404
1
DENNIS LUCCHESI (KT99)
1584
TIMON ADAMIČ (KK LJUB)
1516
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
1584
0
TIMON ADAMIČ (KK LJUB)
974
0
MILÁN FARKAS (KRSE)
1516
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
996
1
MAJD ABU ASAD (ISRAEL)
974
1
MILÁN FARKAS (KRSE)
Osvajači medalja
1. MIHAJLO VASILIC, Karate Federation of Serbia
2. DENNIS LUCCHESI, Asd karate team 1999
3. ANDREY TODOROV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. MILÁN FARKAS, Koroibosz
Kumite - Kadeti +70
399
LEON GOLJAK (10.DAN)
399
0
LEON GOLJAK (10.DAN)
381
3
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
381
2
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
1068
0
DMITRIY CHERNOV (NORVEN)
381
3
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
716
0
SANDRO KREŠIĆ ("DO")
1839
0
BERIZ KURTANOVIC (KEIKS)
2059
0
RIDAN ABU SHAH (ISRAEL)
716
SANDRO KREŠIĆ ("DO")
1913
RONALD JAHAJ (PRINCZG)
1334
IVAN AVRAMENKO (UKF)
1676
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
1809
ERHARD PERHACS (HBFKK)
688
MAROŠ JANOVČÍK (SLOVKNT)
552
TOMER ZLATKIN (ISRAEL)
381
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
1011
ZSOLT BENKŐ (MTK-BUD)
399
LEON GOLJAK (10.DAN)
1975
NIKOLA MASLAK (SRBJNTM)
2007
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
1068
DMITRIY CHERNOV (NORVEN)
51
FARIS KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
1348
FRANCESCO LEONI (TOUKON)
273
STEFAN STOJANOVIC (MAKPETR)
1035
ELDAR ALIĆ (KKZS)
1404
ANTE IVAKOVIC (DAL)
1385
DEVID SHATOHIN (UKF)
1674
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
1573
OSMAN OSMANLI (ANKF)
662
FRANKO MILJKO (NERETV)
551
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
1105
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
1010
NORBERT BARTOS (MTK-BUD)
477
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
999
MAJD KHALAILA (ISRAEL)
1724
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
961
OLEKSANDR KOVALOV (ODESSA)
1166
HARUN SINANOVIĆ (BOŠNJAK)
525
TIMOTEJ JORDAN (KZS)
2059
0
RIDAN ABU SHAH (ISRAEL)
716
10
SANDRO KREŠIĆ ("DO")
1913
0
RONALD JAHAJ (PRINCZG)
1334
3
IVAN AVRAMENKO (UKF)
1676
1
MIHAEL SIRC (MEĐIMUR)
1809
1
ERHARD PERHACS (HBFKK)
688
8
MAROŠ JANOVČÍK (SLOVKNT)
552
0
TOMER ZLATKIN (ISRAEL)
381
3
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
1011
0
ZSOLT BENKŐ (MTK-BUD)
399
0
LEON GOLJAK (10.DAN)
1975
1
NIKOLA MASLAK (SRBJNTM)
2007
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
1068
8
DMITRIY CHERNOV (NORVEN)
51
1
FARIS KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
1348
1
FRANCESCO LEONI (TOUKON)
273
3
STEFAN STOJANOVIC (MAKPETR)
1035
3
ELDAR ALIĆ (KKZS)
1404
0
ANTE IVAKOVIC (DAL)
1385
0
DEVID SHATOHIN (UKF)
1674
1
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
1573
1
OSMAN OSMANLI (ANKF)
662
0
FRANKO MILJKO (NERETV)
551
2
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
1105
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
1010
1
NORBERT BARTOS (MTK-BUD)
477
3
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
999
0
MAJD KHALAILA (ISRAEL)
1724
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
961
0
OLEKSANDR KOVALOV (ODESSA)
1166
0
HARUN SINANOVIĆ (BOŠNJAK)
525
0
TIMOTEJ JORDAN (KZS)
716
2
SANDRO KREŠIĆ ("DO")
1334
0
IVAN AVRAMENKO (UKF)
1809
0
ERHARD PERHACS (HBFKK)
688
8
MAROŠ JANOVČÍK (SLOVKNT)
381
0
VIKTOR FAGNJEN (DELTA)
1975
0
NIKOLA MASLAK (SRBJNTM)
1068
0
DMITRIY CHERNOV (NORVEN)
1348
0
FRANCESCO LEONI (TOUKON)
273
2
STEFAN STOJANOVIC (MAKPETR)
1404
0
ANTE IVAKOVIC (DAL)
1573
0
OSMAN OSMANLI (ANKF)
551
2
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
1010
3
NORBERT BARTOS (MTK-BUD)
477
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
961
0
OLEKSANDR KOVALOV (ODESSA)
525
3
TIMOTEJ JORDAN (KZS)
716
3
SANDRO KREŠIĆ ("DO")
688
1
MAROŠ JANOVČÍK (SLOVKNT)
1975
2
NIKOLA MASLAK (SRBJNTM)
1068
1
DMITRIY CHERNOV (NORVEN)
273
3
STEFAN STOJANOVIC (MAKPETR)
551
1
NIKOLA ROGOZARSKI (ISRAEL)
1010
3
NORBERT BARTOS (MTK-BUD)
525
0
TIMOTEJ JORDAN (KZS)
716
0
SANDRO KREŠIĆ ("DO")
1975
5
NIKOLA MASLAK (SRBJNTM)
273
0
STEFAN STOJANOVIC (MAKPETR)
1010
0
NORBERT BARTOS (MTK-BUD)
1975
1
NIKOLA MASLAK (SRBJNTM)
1010
1
NORBERT BARTOS (MTK-BUD)
1105
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
477
1
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
1105
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
525
0
TIMOTEJ JORDAN (KZS)
477
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
273
1
STEFAN STOJANOVIC (MAKPETR)
477
1
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
Osvajači medalja
1. NIKOLA MASLAK, Karate Federation of Serbia
2. NORBERT BARTOS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. VIKTOR FAGNJEN, Delta
3. STEFAN STOJANOVIC, MAKPETROL
Kumite - Juniorke -59
1753
1
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
691
2
LAURA PALINKÁŠOVÁ (SLOVKNT)
691
5
LAURA PALINKÁŠOVÁ (SLOVKNT)
354
0
EMA SELMAN (JION)
691
2
LAURA PALINKÁŠOVÁ (SLOVKNT)
1795
0
ELISA PONZI (ASDKB)
855
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
1937
0
MONIKA RAJIČ (EMPIPR)
1795
1
ELISA PONZI (ASDKB)
2002
0
KINGA KELEMEN (BVSC_)
1735
2
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
1957
0
CSENGE CSÁSZÁR (BSC.)
1800
2
ANA ZOLETIĆ (TUZ)
1984
5
ANJA MILOVANOVIĆ (SRBJNTM)
1753
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
512
5
LAURA POTISK (KZS)
1120
2
MIRIAM GIUGA (RKVITA)
691
3
LAURA PALINKÁŠOVÁ (SLOVKNT)
401
1
GABRIELA GOLIĆ (DELTA)
1312
2
ZSÓFIA UDVARI (VASAS)
354
EMA SELMAN (JION)
115
3
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
985
2
RAYA ATMA (ISRAEL)
1116
5
FEDERICA CAVALLARO (RKVITA)
923
4
ZSÓFIA BARANYI (MTK-BUD)
1002
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
1956
0
ZSÓFIA SZILÁGYI (BSC.)
1835
0
TANJA ĐOKIĆ (TUZ)
1222
0
SASA BOJOVIC (FOKUS M)
158
5
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
814
2
KIARA KOVÁCS (KSI)
544
4
VALENTINA PACINO (PACINO)
1563
1
AYLA RZAZADE (ANKF)
866
2
FERRARINI SOFIA (MILANO)
502
0
PETRA SZABÓ (GTH)
468
EMA NADAREVIĆ (REGEN.)
1937
0
MONIKA RAJIČ (EMPIPR)
1795
0
ELISA PONZI (ASDKB)
1735
1
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
1984
0
ANJA MILOVANOVIĆ (SRBJNTM)
512
4
LAURA POTISK (KZS)
691
0
LAURA PALINKÁŠOVÁ (SLOVKNT)
1312
0
ZSÓFIA UDVARI (VASAS)
354
0
EMA SELMAN (JION)
115
3
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
1116
4
FEDERICA CAVALLARO (RKVITA)
1002
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
1222
1
SASA BOJOVIC (FOKUS M)
158
3
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
544
6
VALENTINA PACINO (PACINO)
866
0
FERRARINI SOFIA (MILANO)
468
1
EMA NADAREVIĆ (REGEN.)
1795
14
ELISA PONZI (ASDKB)
1735
0
PETRA STOJKOVIĆ (KA 1969)
512
1
LAURA POTISK (KZS)
354
0
EMA SELMAN (JION)
1116
2
FEDERICA CAVALLARO (RKVITA)
1222
0
SASA BOJOVIC (FOKUS M)
544
1
VALENTINA PACINO (PACINO)
468
9
EMA NADAREVIĆ (REGEN.)
1795
0
ELISA PONZI (ASDKB)
512
4
LAURA POTISK (KZS)
1116
0
FEDERICA CAVALLARO (RKVITA)
468
0
EMA NADAREVIĆ (REGEN.)
512
1
LAURA POTISK (KZS)
468
0
EMA NADAREVIĆ (REGEN.)
866
FERRARINI SOFIA (MILANO)
544
0
VALENTINA PACINO (PACINO)
866
0
FERRARINI SOFIA (MILANO)
1116
1
FEDERICA CAVALLARO (RKVITA)
544
0
VALENTINA PACINO (PACINO)
Osvajači medalja
1. LAURA POTISK, Karate zveza Slovenije
2. EMA NADAREVIĆ, REGENERACIJA
3. LAURA PALINKÁŠOVÁ, Slovak National Team
3. FEDERICA CAVALLARO, ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
Kumite - Seniori -Open
1850
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
460
ANDREA MINARDI (TALARIC)
311
2
IVAN KORABAU (BKF)
205
4
MYKOLA BURIAK (NORVEN)
105
ANES ČONGO (CHAMPIO)
313
0
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
652
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
1825
3
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
957
5
IHOR LAHUNOV (ODESSA)
2058
0
ALBRIM SAMAHODAJ (HR.DRAG)
503
0
LEVENTE SZABÓ (GTH)
110
DŽANAN ČAUŠEVIĆ (CHAMPIO)
779
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
1436
DEJAN GRUER (GLCFIJL)
493
ALTON BROWN (VERAS)
867
0
ALIAKSANDR KURHAN (EDELVEI)
1272
0
HONING DAVID (FBP)
612
0
ANTE MRVIČIĆ (HR.DRAG)
279
1
PETAR SPASENOVSKI (MAKPETR)
617
MATEO ŠITUM (HR.DRAG)
533
0
HARIS POLJO (BIH)
527
3
TIT PRIMOŽIČ (KZS)
1285
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (KK SOKO)
322
IVAN KLEPIĆ (NERETV)
892
CHRISTIAN TONI (DOMAR)
644
0
DOMINIK KOFLER (JU DOJO)
185
3
TAMAS JANO (UTE)
476
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
218
0
JASMIN HUSEJINOVIĆ (SAMBON)
1126
0
PHILIPP KÜHNEL (SBG)
1747
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
775
1
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
414
0
BENJAMIN NURKIĆ (WINNER)
857
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1396
ENES GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
1139
0
STALMAKHOVICH MIKOLA (VOLAT)
1283
0
OLEKSANDR KARAS (LEADER)
1556
0
MENSUR ĐOZIĆ (ORKKA)
1144
0
DAVID ISAKOV (ISRAEL)
790
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
459
0
CARDIA MARCO (TALARIC)
278
3
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)
1409
MARIJAN LOGARUŠIĆ (KKHZG)
1726
1
DINO POVRŽENIĆ (KA 1969)
524
0
STEFAN JOKSIMOVIČ (KZS)
1901
STEFAN PETKOV (TEAM BG)
1850
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
460
3
ANDREA MINARDI (TALARIC)
205
1
MYKOLA BURIAK (NORVEN)
105
1
ANES ČONGO (CHAMPIO)
313
0
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
957
2
IHOR LAHUNOV (ODESSA)
2058
3
ALBRIM SAMAHODAJ (HR.DRAG)
110
2
DŽANAN ČAUŠEVIĆ (CHAMPIO)
779
1
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
1436
0
DEJAN GRUER (GLCFIJL)
493
0
ALTON BROWN (VERAS)
867
0
ALIAKSANDR KURHAN (EDELVEI)
279
0
PETAR SPASENOVSKI (MAKPETR)
617
0
MATEO ŠITUM (HR.DRAG)
527
0
TIT PRIMOŽIČ (KZS)
1285
1
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (KK SOKO)
322
0
IVAN KLEPIĆ (NERETV)
892
0
CHRISTIAN TONI (DOMAR)
185
0
TAMAS JANO (UTE)
476
1
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
218
1
JASMIN HUSEJINOVIĆ (SAMBON)
1747
1
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
775
1
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
857
0
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1396
2
ENES GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
1283
0
OLEKSANDR KARAS (LEADER)
1144
0
DAVID ISAKOV (ISRAEL)
790
3
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
278
3
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)
1409
0
MARIJAN LOGARUŠIĆ (KKHZG)
1726
0
DINO POVRŽENIĆ (KA 1969)
1901
2
STEFAN PETKOV (TEAM BG)
460
0
ANDREA MINARDI (TALARIC)
105
5
ANES ČONGO (CHAMPIO)
957
2
IHOR LAHUNOV (ODESSA)
2058
0
ALBRIM SAMAHODAJ (HR.DRAG)
779
3
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
867
2
ALIAKSANDR KURHAN (EDELVEI)
279
0
PETAR SPASENOVSKI (MAKPETR)
1285
3
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (KK SOKO)
892
1
CHRISTIAN TONI (DOMAR)
476
2
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
218
0
JASMIN HUSEJINOVIĆ (SAMBON)
775
1
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1396
6
ENES GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
790
2
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
278
1
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)
1901
0
STEFAN PETKOV (TEAM BG)
105
1
ANES ČONGO (CHAMPIO)
957
1
IHOR LAHUNOV (ODESSA)
779
2
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
1285
0
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (KK SOKO)
476
1
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
775
3
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1396
1
ENES GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
278
1
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)
105
ANES ČONGO (CHAMPIO)
779
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
775
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
278
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)