Odabrano natjecanje: 28. Grand Prix Croatia


KLUB
 
TEŽINE / UZRASTI
 
 

Kumite - Učenici -30

   
1736
3
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
607
2
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
 
 
1736
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
45
5
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
 
 
45
2
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
1861
2
NIKOLA BIRAČ (0354451)
1861
10
NIKOLA BIRAČ (0354451)
531
0
DARIS TARIĆ (CHAMPIO)
 
 
145
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
729
0
BENEDEK BENE-GILANYI (UTE)
 
1432
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
1505
0
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
 
 
1520
ISMAIL HRNJIC (JAJCE)
 
1736
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
875
8
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
 
 
607
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
 
1470
2
VITO HULINA (VGORICA)
733
0
LORANT MARCELL LOSONCI (UTE)
 
 
45
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
 
619
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
1031
0
AHMED BUSNOV (KARATEK)
 
 
144
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
 
346
0
DAVID SESAR (HR.DRAG)
1714
0
NOUHE LAOUZAI (PDP)
 
 
2029
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
 
1730
3
JAN CANJAR (KA 1969)
1512
4
PETER BESSONOV (UKF)
 
 
2027
HAMZA DURAKOVIC (JAJCE)
 
723
2
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
731
4
ARMIN HECKER (UTE)
 
 
532
ZEJD TARIĆ (CHAMPIO)
 
1861
2
NIKOLA BIRAČ (0354451)
729
1
BENEDEK BENE-GILANYI (UTE)
 
 
 
 
1505
4
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
1520
0
ISMAIL HRNJIC (JAJCE)
 
 
875
8
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
607
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
 
 
 
 
1470
2
VITO HULINA (VGORICA)
45
0
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
 
 
619
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
144
2
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
 
 
 
 
1714
0
NOUHE LAOUZAI (PDP)
2029
7
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
 
 
1512
9
PETER BESSONOV (UKF)
2027
0
HAMZA DURAKOVIC (JAJCE)
 
 
 
 
731
2
ARMIN HECKER (UTE)
532
2
ZEJD TARIĆ (CHAMPIO)
 
1861
8
NIKOLA BIRAČ (0354451)
1505
0
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
 
 
 
 
 
 
 
 
875
9
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
45
1
OGNJEN BRKIĆ (ENERGIJ)
 
 
 
 
144
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
2029
4
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
 
 
 
 
 
 
 
 
1512
0
PETER BESSONOV (UKF)
731
2
ARMIN HECKER (UTE)
 
1861
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
875
4
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2029
2
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
731
0
ARMIN HECKER (UTE)
 
875
6
NIKAN KLIAVIN (EDELVEI)
2029
3
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
 
   
1714
NOUHE LAOUZAI (PDP)
 
 
144
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
1714
3
NOUHE LAOUZAI (PDP)
 
 
731
2
ARMIN HECKER (UTE)
1714
7
NOUHE LAOUZAI (PDP)
 
Osvajači medalja
1. NIKAN KLIAVIN, EDELVEIS
2. RIJAD MRAKOVIC, KUMITE Jajce
3. OGNJEN BRKIĆ, ENERGIJA
3. NOUHE LAOUZAI, Academy Ponte di Piave asd