Odabrano natjecanje: 28. Grand Prix Croatia


KLUB
 
TEŽINE / UZRASTI
 
 

Kumite - Kadeti -70

   
992
0
WAJD ABU NOFAL (ISRAEL)
1351
0
LORENZO DE ANGELIS (TOUKON)
 
 
992
0
WAJD ABU NOFAL (ISRAEL)
2023
0
ALEKSANDAR MILOVANOVIC (SRBJNTM)
 
 
992
0
WAJD ABU NOFAL (ISRAEL)
194
2
LEO LAZAR (TRSAT)
1811
0
ROBERTO ZDRAVKOVSKI (7654321)
1707
0
ALESSANDRO RUBERT (PDP)
 
 
1677
0
TIBOR KOVAČIĆ (MEĐIMUR)
1633
0
ISMAYIL MAHABBATLI (ANKF)
 
194
1
LEO LAZAR (TRSAT)
1822
1
DÁNIEL VARGA (GANZKES)
 
 
450
VIVALDA SIMONE (TALARIC)
 
1706
0
SMOLIĆ DAVID (ALFA)
818
2
SAMU VASKÓ (KSI)
 
 
1354
3
MYKOLA LEBEDIEV (UKF)
2023
3
ALEKSANDAR MILOVANOVIC (SRBJNTM)
 
1744
3
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
992
1
WAJD ABU NOFAL (ISRAEL)
 
 
1351
LORENZO DE ANGELIS (TOUKON)
 
1841
0
JASIN OSMANI (KEIKS)
2011
1
BÁLINT BAKOS (DMTK HU)
 
 
687
2
JAKUB POLIAK (SLOVKNT)
1136
1
DAVIDOUSKI RAMAN (VOLAT)
 
116
2
LOVRO LENAC (ZAMET)
1271
3
KRISTOF HUNOR (FBP)
 
 
1562
GABRIELE PALA (AKIYAMA)
 
376
0
LEON PENDIĆ (DELTA)
1821
1
ÁDÁM DVORÁK (GANZKES)
 
 
1439
0
SAMUELE PONTANI (GLCFIJL)
265
2
MATEJ GORIŠEK (SHGROSP)
 
1549
0
DARIO GRUDEN (TEMPO)
1022
1
OFEK BERKOVICH (ISRAEL)
 
 
1713
MICHELE GIRARDI (PDP)
 
1707
0
ALESSANDRO RUBERT (PDP)
1677
2
TIBOR KOVAČIĆ (MEĐIMUR)
 
 
 
 
194
0
LEO LAZAR (TRSAT)
450
0
VIVALDA SIMONE (TALARIC)
 
 
818
0
SAMU VASKÓ (KSI)
2023
3
ALEKSANDAR MILOVANOVIC (SRBJNTM)
 
 
 
 
1744
5
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1351
0
LORENZO DE ANGELIS (TOUKON)
 
 
2011
0
BÁLINT BAKOS (DMTK HU)
1136
6
DAVIDOUSKI RAMAN (VOLAT)
 
 
 
 
116
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
1562
0
GABRIELE PALA (AKIYAMA)
 
 
1821
1
ÁDÁM DVORÁK (GANZKES)
265
1
MATEJ GORIŠEK (SHGROSP)
 
 
 
 
1022
1
OFEK BERKOVICH (ISRAEL)
1713
3
MICHELE GIRARDI (PDP)
 
1677
1
TIBOR KOVAČIĆ (MEĐIMUR)
194
3
LEO LAZAR (TRSAT)
 
 
 
 
 
 
 
 
2023
0
ALEKSANDAR MILOVANOVIC (SRBJNTM)
1744
1
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
 
 
 
 
1136
0
DAVIDOUSKI RAMAN (VOLAT)
1562
1
GABRIELE PALA (AKIYAMA)
 
 
 
 
 
 
 
 
265
3
MATEJ GORIŠEK (SHGROSP)
1713
0
MICHELE GIRARDI (PDP)
 
194
0
LEO LAZAR (TRSAT)
1744
5
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1562
0
GABRIELE PALA (AKIYAMA)
265
1
MATEJ GORIŠEK (SHGROSP)
 
1744
3
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
265
2
MATEJ GORIŠEK (SHGROSP)
 
   
1821
4
ÁDÁM DVORÁK (GANZKES)
1439
0
SAMUELE PONTANI (GLCFIJL)
 
 
1713
2
MICHELE GIRARDI (PDP)
1821
0
ÁDÁM DVORÁK (GANZKES)
 
 
1562
0
GABRIELE PALA (AKIYAMA)
1713
1
MICHELE GIRARDI (PDP)
 
Osvajači medalja
1. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR
2. MATEJ GORIŠEK, Shotokan Grosuplje
3. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
3. MICHELE GIRARDI, Academy Ponte di Piave asd