Odabrano natjecanje: 28. Grand Prix Croatia


KLUB
 
TEŽINE / UZRASTI
 
 

Kumite - Kadetkinje -54

   
1397
0
BRUNA ĆORIĆ (ZRINSKI)
653
6
ADNA BILANOVIĆ (IGMAN)
 
 
653
0
ADNA BILANOVIĆ (IGMAN)
375
4
LAURA LISAC (DELTA)
 
 
375
2
LAURA LISAC (DELTA)
884
0
MARINA KURTEŠ (SLAVIJA)
197
1
TIA MAMELEDŽIJA (TRSAT)
884
1
MARINA KURTEŠ (SLAVIJA)
 
 
1869
3
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
214
0
KATARÍNA DOBÁKOVÁ (KKDK)
 
394
2
MIA ČAČKO (10.DAN)
1887
2
IVETA STAMENOVA (TEAM BG)
 
 
520
8
HANA DEBELJAK (KZS)
812
1
BIANKA BENE (KSI)
 
1265
4
LANA LOLITA IVAKOVIĆ (DAL)
1557
4
ALESSIA TAGLIO (AKIYAMA)
 
 
375
8
LAURA LISAC (DELTA)
997
0
MALAK HADHUD (ISRAEL)
 
1397
0
BRUNA ĆORIĆ (ZRINSKI)
1510
5
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
 
 
653
ADNA BILANOVIĆ (IGMAN)
 
672
3
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
31
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
 
 
1540
0
KLARA IVANKOVIĆ (KKHZG)
682
0
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
 
1103
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
1891
5
VIKTORIYA VENKOVA (TEAM BG)
 
 
400
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
 
1824
0
LANA SMOLČIĆ (VGORICA)
1087
5
STAFANIYA SOBALEVA (UNMEI)
 
 
124
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
815
1
LILI ANTAL (KSI)
 
1867
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
1976
4
BRANKICA NEGOVANOVIC (SRBJNTM)
 
 
1165
SARA KRIŽANOVIĆ (BOŠNJAK)
 
884
8
MARINA KURTEŠ (SLAVIJA)
1869
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
 
 
 
 
394
1
MIA ČAČKO (10.DAN)
520
1
HANA DEBELJAK (KZS)
 
 
1557
1
ALESSIA TAGLIO (AKIYAMA)
375
3
LAURA LISAC (DELTA)
 
 
 
 
1510
3
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
653
0
ADNA BILANOVIĆ (IGMAN)
 
 
672
1
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
682
2
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
 
 
 
 
1891
0
VIKTORIYA VENKOVA (TEAM BG)
400
1
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
 
 
1087
1
STAFANIYA SOBALEVA (UNMEI)
815
0
LILI ANTAL (KSI)
 
 
 
 
1976
0
BRANKICA NEGOVANOVIC (SRBJNTM)
1165
0
SARA KRIŽANOVIĆ (BOŠNJAK)
 
884
3
MARINA KURTEŠ (SLAVIJA)
394
1
MIA ČAČKO (10.DAN)
 
 
 
 
 
 
 
 
375
0
LAURA LISAC (DELTA)
1510
2
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
 
 
 
 
682
0
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
400
0
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
 
 
 
 
 
 
 
 
1087
2
STAFANIYA SOBALEVA (UNMEI)
1976
0
BRANKICA NEGOVANOVIC (SRBJNTM)
 
884
0
MARINA KURTEŠ (SLAVIJA)
1510
0
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
682
1
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
1087
0
STAFANIYA SOBALEVA (UNMEI)
 
1510
3
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
682
2
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
 
   
672
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
1540
0
KLARA IVANKOVIĆ (KKHZG)
 
 
400
0
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
672
2
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
 
 
1087
0
STAFANIYA SOBALEVA (UNMEI)
672
4
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
 
Osvajači medalja
1. ELINA SIELIEMIENIEVA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. ADELA VLASÁKOVÁ, Slovak National Team
3. LAURA LISAC, Delta
3. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE