Odabrano natjecanje: 28. Grand Prix Croatia


KLUB
 
TEŽINE / UZRASTI
 
 

Kumite - Juniori -76

   
163
FIORE MATTEO (PIELLE)
 
 
163
8
FIORE MATTEO (PIELLE)
1897
0
RUMEN BUNEV (TEAM BG)
 
 
163
6
FIORE MATTEO (PIELLE)
518
1
TEODOR ZLATKOV (KZS)
 
 
163
6
FIORE MATTEO (PIELLE)
499
0
KRISZTIÁN KRAMMER (GTH)
572
0
ISMAR MERDŽIĆ (SAZOI84)
994
2
IBRAHIM MASHARQA (ISRAEL)
 
 
499
KRISZTIÁN KRAMMER (GTH)
 
59
PIER PAOLO DI BENEDETTO (AWKJS)
 
 
1757
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
 
696
0
ZDENKO VANKA (SLOVKNT)
1877
2
ALAN APRILOV (TEAM BG)
 
 
333
ROKO MARČINA (FIGHT)
 
176
KONSTANTIN JEREMIĆ (ČUK BGD)
 
 
1566
FARID SHAHBAZLI (ANKF)
 
885
0
MAKSIM AVRAMOVIĆ (SLAVIJA)
1897
0
RUMEN BUNEV (TEAM BG)
 
 
757
ANDRIJA FATIC (OMLADIN)
 
163
FIORE MATTEO (PIELLE)
 
 
853
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
 
518
TEODOR ZLATKOV (KZS)
 
 
825
JAKOV RUKAVINA (KGB)
 
1170
SCHREIBER ADAM (SBUDO)
 
 
1158
LIRAN VERNIK (ISRAEL)
 
573
0
TARIK KALKAN (SAZOI84)
1890
0
KRASEN NIKOLAEV (TEAM BG)
 
 
1287
BOTOND KAPDEBO (BVSC_)
 
1128
SIMONE GAZZE (RKVITA)
 
 
373
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
 
714
ERIK TEO KOŠMRLJ (KK LJUB)
 
 
1854
LUKA BIRAČ (0354451)
 
1999
NIKOLA IVANOVIĆ (SRBJNTM)
 
 
1228
ANDRII ZAPLITNYI (UKF)
 
1446
1
MARKO LASIĆ (NERETV)
1889
0
SVETISLAV TODOROV (TEAM BG)
 
 
1667
JURE VASILJ (CROHEC)
 
1843
MEVLJUD MEMEDI (KEIKS)
 
 
869
HLEB SACHKOUSKI (EDELVEI)
 
1759
TJAZ OBLAK (KOLEKTO)
 
 
1758
PETAR JEDNAR (SAMOBOR)
 
1269
BENDEGÚZ TÁLAS (SZARVAS)
 
 
1023
OFEK BERKOVICH (ISRAEL)
 
994
0
IBRAHIM MASHARQA (ISRAEL)
499
1
KRISZTIÁN KRAMMER (GTH)
 
 
 
 
59
4
PIER PAOLO DI BENEDETTO (AWKJS)
1757
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
 
 
1877
0
ALAN APRILOV (TEAM BG)
333
0
ROKO MARČINA (FIGHT)
 
 
 
 
176
0
KONSTANTIN JEREMIĆ (ČUK BGD)
1566
0
FARID SHAHBAZLI (ANKF)
 
 
1897
0
RUMEN BUNEV (TEAM BG)
757
0
ANDRIJA FATIC (OMLADIN)
 
 
 
 
163
0
FIORE MATTEO (PIELLE)
853
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
 
 
518
4
TEODOR ZLATKOV (KZS)
825
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
 
 
 
 
1170
0
SCHREIBER ADAM (SBUDO)
1158
0
LIRAN VERNIK (ISRAEL)
 
 
573
0
TARIK KALKAN (SAZOI84)
1287
5
BOTOND KAPDEBO (BVSC_)
 
 
 
 
1128
0
SIMONE GAZZE (RKVITA)
373
2
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
 
 
714
1
ERIK TEO KOŠMRLJ (KK LJUB)
1854
0
LUKA BIRAČ (0354451)
 
 
 
 
1999
0
NIKOLA IVANOVIĆ (SRBJNTM)
1228
5
ANDRII ZAPLITNYI (UKF)
 
 
1446
0
MARKO LASIĆ (NERETV)
1667
0
JURE VASILJ (CROHEC)
 
 
 
 
1843
0
MEVLJUD MEMEDI (KEIKS)
869
2
HLEB SACHKOUSKI (EDELVEI)
 
 
1759
0
TJAZ OBLAK (KOLEKTO)
1758
0
PETAR JEDNAR (SAMOBOR)
 
 
 
 
1269
3
BENDEGÚZ TÁLAS (SZARVAS)
1023
2
OFEK BERKOVICH (ISRAEL)
 
499
2
KRISZTIÁN KRAMMER (GTH)
59
0
PIER PAOLO DI BENEDETTO (AWKJS)
 
 
 
 
 
 
 
 
1877
1
ALAN APRILOV (TEAM BG)
1566
3
FARID SHAHBAZLI (ANKF)
 
 
 
 
1897
0
RUMEN BUNEV (TEAM BG)
853
3
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
 
 
 
 
 
 
 
 
518
3
TEODOR ZLATKOV (KZS)
1158
0
LIRAN VERNIK (ISRAEL)
 
 
 
 
1287
1
BOTOND KAPDEBO (BVSC_)
373
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
 
 
 
 
 
 
 
 
714
0
ERIK TEO KOŠMRLJ (KK LJUB)
1228
4
ANDRII ZAPLITNYI (UKF)
 
 
 
 
1446
0
MARKO LASIĆ (NERETV)
869
1
HLEB SACHKOUSKI (EDELVEI)
 
 
 
 
 
 
 
 
1758
0
PETAR JEDNAR (SAMOBOR)
1269
0
BENDEGÚZ TÁLAS (SZARVAS)
 
499
1
KRISZTIÁN KRAMMER (GTH)
1566
0
FARID SHAHBAZLI (ANKF)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
853
2
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
518
2
TEODOR ZLATKOV (KZS)
 
 
 
 
 
 
 
 
1287
1
BOTOND KAPDEBO (BVSC_)
1228
1
ANDRII ZAPLITNYI (UKF)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
869
0
HLEB SACHKOUSKI (EDELVEI)
1269
0
BENDEGÚZ TÁLAS (SZARVAS)
 
499
1
KRISZTIÁN KRAMMER (GTH)
853
6
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1228
2
ANDRII ZAPLITNYI (UKF)
869
1
HLEB SACHKOUSKI (EDELVEI)
 
853
1
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
1228
3
ANDRII ZAPLITNYI (UKF)
 
   
1999
NIKOLA IVANOVIĆ (SRBJNTM)
 
 
714
1
ERIK TEO KOŠMRLJ (KK LJUB)
1999
0
NIKOLA IVANOVIĆ (SRBJNTM)
 
 
1287
1
BOTOND KAPDEBO (BVSC_)
714
0
ERIK TEO KOŠMRLJ (KK LJUB)
 
 
869
1
HLEB SACHKOUSKI (EDELVEI)
1287
1
BOTOND KAPDEBO (BVSC_)
 
Osvajači medalja
1. ANDRII ZAPLITNYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. LEON TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
3. FIORE MATTEO, ASD PIELLE
3. HLEB SACHKOUSKI, EDELVEIS