Odabrano natjecanje: 28. Grand Prix Croatia


KLUB
 
TEŽINE / UZRASTI
 
 

Kumite - Juniorke -53

   
364
0
SARA MAHMUTOVIĆ (JION)
964
1
YULIIA PALASHEVSKA (ODESSA)
 
 
964
2
YULIIA PALASHEVSKA (ODESSA)
1187
0
MESHLYN NISIRY (ISRAEL)
 
 
964
4
YULIIA PALASHEVSKA (ODESSA)
413
0
MARIJA PETROVSKA (METALMK)
364
0
SARA MAHMUTOVIĆ (JION)
903
1
ALEKSANDRA ILANKOVIC (MTK-BUD)
 
 
964
YULIIA PALASHEVSKA (ODESSA)
 
1538
0
ANAMARIA SKOKO (KKHZG)
1187
7
MESHLYN NISIRY (ISRAEL)
 
 
1564
ALESSIA TAGLIO (AKIYAMA)
 
613
3
PETRA ZELJKO (HR.DRAG)
7
0
ZITA MOLNÁR (DMTK HU)
 
 
1131
VALENTINA CONTE (RKVITA)
 
1391
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
 
 
413
MARIJA PETROVSKA (METALMK)
 
1534
1
NIKOLINA SOLDO (KKŠB)
225
9
BOGLARKA BIHARY (UTE)
 
 
1983
BOJANA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
 
673
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
 
 
585
MARIJA MILEVA (OLIMPIK)
 
2032
4
TIA MAMELEDŽIJA (TRSAT)
1902
2
BIANKA SZODORAI (BVSC_)
 
 
1438
SARJ GRUER (GLCFIJL)
 
1511
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
 
 
771
MILICA JEKNIC (OMLADIN)
 
903
4
ALEKSANDRA ILANKOVIC (MTK-BUD)
964
0
YULIIA PALASHEVSKA (ODESSA)
 
 
 
 
1187
2
MESHLYN NISIRY (ISRAEL)
1564
0
ALESSIA TAGLIO (AKIYAMA)
 
 
613
3
PETRA ZELJKO (HR.DRAG)
1131
0
VALENTINA CONTE (RKVITA)
 
 
 
 
1391
0
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
413
3
MARIJA PETROVSKA (METALMK)
 
 
225
2
BOGLARKA BIHARY (UTE)
1983
0
BOJANA JANKOVIĆ (SRBJNTM)
 
 
 
 
673
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
585
0
MARIJA MILEVA (OLIMPIK)
 
 
2032
7
TIA MAMELEDŽIJA (TRSAT)
1438
0
SARJ GRUER (GLCFIJL)
 
 
 
 
1511
3
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
771
0
MILICA JEKNIC (OMLADIN)
 
903
8
ALEKSANDRA ILANKOVIC (MTK-BUD)
1187
0
MESHLYN NISIRY (ISRAEL)
 
 
 
 
 
 
 
 
613
0
PETRA ZELJKO (HR.DRAG)
413
1
MARIJA PETROVSKA (METALMK)
 
 
 
 
225
1
BOGLARKA BIHARY (UTE)
673
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
 
 
 
 
 
 
 
 
2032
1
TIA MAMELEDŽIJA (TRSAT)
1511
2
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
 
903
5
ALEKSANDRA ILANKOVIC (MTK-BUD)
413
3
MARIJA PETROVSKA (METALMK)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
225
0
BOGLARKA BIHARY (UTE)
1511
0
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
 
903
0
ALEKSANDRA ILANKOVIC (MTK-BUD)
1511
2
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
 
   
771
MILICA JEKNIC (OMLADIN)
 
 
2032
0
TIA MAMELEDŽIJA (TRSAT)
771
3
MILICA JEKNIC (OMLADIN)
 
 
225
1
BOGLARKA BIHARY (UTE)
771
1
MILICA JEKNIC (OMLADIN)
 
Osvajači medalja
1. ELINA SIELIEMIENIEVA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. ALEKSANDRA ILANKOVIC, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. YULIIA PALASHEVSKA, TIGRENOK
3. BOGLARKA BIHARY, UTE