Odabrano natjecanje: 28. Grand Prix Croatia


KLUB
 
TEŽINE / UZRASTI
 
 

Kumite - Kadeti -52

   
238
0
ANDRIS KISS (UTE)
430
1
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
 
 
430
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
663
1
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
 
 
663
0
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
1149
1
OMER MOSKOVICH (ISRAEL)
 
 
1149
1
OMER MOSKOVICH (ISRAEL)
1899
6
IVAN PETKOV (TEAM BG)
522
5
MAI BAŠIČ FEKONJA (KZS)
1071
5
MARK LAHUTIN (NORVEN)
 
 
1945
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
 
372
0
BAMUNDO SALVATORE (PIELLE)
1576
1
RAMIL BAKHSHALIYEV (ANKF)
 
 
365
NIHAD BURZIĆ (JION)
 
918
0
MÁRK ISTÓK (MTK-BUD)
1812
0
GORGI PETROV (7654321)
 
 
1865
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
 
627
NOA RUMENJAK (KK IPON)
 
 
1899
IVAN PETKOV (TEAM BG)
 
238
0
ANDRIS KISS (UTE)
1069
1
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
 
 
430
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
 
1709
FILIPPO PRIZZON (PDP)
 
 
663
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
 
890
1
MAGOR CSÁSZÁR (BSC.)
1149
3
OMER MOSKOVICH (ISRAEL)
 
 
1547
ANTONIO FRLJAK (TEMPO)
 
195
NINO DONADIĆ (TRSAT)
 
 
1295
MAKSIM KASHYRSKI (PGSHUOR)
 
167
3
LAVRIČ DAVID MATIJA (BREZICE)
1248
2
MAKSIM TARASOV (NORVEN)
 
 
1457
IVAN IVELJ (VGORICA)
 
506
0
NAPPA SALVATORE (PIELLE)
684
3
JAKUB ČERNICKÝ (SLOVKNT)
 
 
33
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
 
1218
0
GYÖRGY LAKATOS (DMTK HU)
578
5
BOJAN KOSTOV (OLIMPIK)
 
 
1109
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
 
1620
DINO KOVAČ (KLENOVN)
 
 
1137
TABERKA ANDREI (VOLAT)
 
1013
2
HUBA GÖDRI-MARTIS (MTK-BUD)
1382
1
DAVID YANOVSKYI (UKF)
 
 
431
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
 
901
ALESSIO DURANTE (IPPON 2)
 
 
1997
ENIS MEHIĆ (VELIKA)
 
1292
0
GABOR HAB (BVSC_)
547
0
AMIT BEN MORDEHAI (ISRAEL)
 
 
367
ANES PAŠIĆ (JION)
 
122
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
 
 
2022
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
 
522
3
MAI BAŠIČ FEKONJA (KZS)
1945
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
 
 
 
 
1576
4
RAMIL BAKHSHALIYEV (ANKF)
365
0
NIHAD BURZIĆ (JION)
 
 
918
3
MÁRK ISTÓK (MTK-BUD)
1865
1
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
 
 
 
 
627
1
NOA RUMENJAK (KK IPON)
1899
1
IVAN PETKOV (TEAM BG)
 
 
1069
1
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
430
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
 
 
 
 
1709
0
FILIPPO PRIZZON (PDP)
663
0
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
 
 
1149
5
OMER MOSKOVICH (ISRAEL)
1547
0
ANTONIO FRLJAK (TEMPO)
 
 
 
 
195
0
NINO DONADIĆ (TRSAT)
1295
3
MAKSIM KASHYRSKI (PGSHUOR)
 
 
167
2
LAVRIČ DAVID MATIJA (BREZICE)
1457
2
IVAN IVELJ (VGORICA)
 
 
 
 
684
1
JAKUB ČERNICKÝ (SLOVKNT)
33
4
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
 
 
578
0
BOJAN KOSTOV (OLIMPIK)
1109
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
 
 
 
 
1620
0
DINO KOVAČ (KLENOVN)
1137
4
TABERKA ANDREI (VOLAT)
 
 
1013
2
HUBA GÖDRI-MARTIS (MTK-BUD)
431
1
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
 
 
 
 
901
0
ALESSIO DURANTE (IPPON 2)
1997
0
ENIS MEHIĆ (VELIKA)
 
 
547
2
AMIT BEN MORDEHAI (ISRAEL)
367
0
ANES PAŠIĆ (JION)
 
 
 
 
122
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
2022
0
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
 
522
0
MAI BAŠIČ FEKONJA (KZS)
1576
1
RAMIL BAKHSHALIYEV (ANKF)
 
 
 
 
 
 
 
 
918
1
MÁRK ISTÓK (MTK-BUD)
1899
3
IVAN PETKOV (TEAM BG)
 
 
 
 
1069
0
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
663
0
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
 
 
 
 
 
 
 
 
1149
1
OMER MOSKOVICH (ISRAEL)
1295
0
MAKSIM KASHYRSKI (PGSHUOR)
 
 
 
 
1457
1
IVAN IVELJ (VGORICA)
33
6
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
 
 
 
 
 
 
 
 
578
3
BOJAN KOSTOV (OLIMPIK)
1137
2
TABERKA ANDREI (VOLAT)
 
 
 
 
1013
1
HUBA GÖDRI-MARTIS (MTK-BUD)
901
0
ALESSIO DURANTE (IPPON 2)
 
 
 
 
 
 
 
 
547
0
AMIT BEN MORDEHAI (ISRAEL)
2022
7
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
 
1576
0
RAMIL BAKHSHALIYEV (ANKF)
1899
3
IVAN PETKOV (TEAM BG)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1069
0
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
1149
0
OMER MOSKOVICH (ISRAEL)
 
 
 
 
 
 
 
 
33
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
578
5
BOJAN KOSTOV (OLIMPIK)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1013
0
HUBA GÖDRI-MARTIS (MTK-BUD)
2022
2
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
 
1899
1
IVAN PETKOV (TEAM BG)
1069
2
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
578
1
BOJAN KOSTOV (OLIMPIK)
2022
0
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
 
1069
3
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
578
6
BOJAN KOSTOV (OLIMPIK)
 
   
1109
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
1218
0
GYÖRGY LAKATOS (DMTK HU)
 
 
1137
1
TABERKA ANDREI (VOLAT)
1218
0
GYÖRGY LAKATOS (DMTK HU)
 
 
33
1
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
1137
1
TABERKA ANDREI (VOLAT)
 
 
2022
3
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
33
1
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
 
Osvajači medalja
1. BOJAN KOSTOV, OLIMPIK
2. NIKITA LIASHENKO, sc NORVEN
3. IVAN PETKOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. MIHAJLO MARKOVIC, Karate Federation of Serbia