Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Sisak Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
CBS PULA
ČRNOMELJ
DRNIŠ
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
JASTREB
K.K. "TEŠANJ" Tešanj
Karate klub Esseker
Karate klub SHIHAN Poprad
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK Petrinja
KK SISAK
Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
Međimurje
Mladost
OPATIJA
RIJEKA
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (MU1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (MU2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (MU3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U7)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (U10)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (U11)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (MK12)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (K6)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (K8)
Kumite - Juniorke Open
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (MU1)
170
0
JAKOV TEŠAR (KOSTRE)
219
0
MARKO VATAVUK (DRNIS)
170
0
JAKOV TEŠAR (KOSTRE)
109
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
279
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
219
0
MARKO VATAVUK (DRNIS)
198
0
LUKA KODRNJA (ALFA)
276
0
NIKO PAVLOVIĆ (KARATE9)
299
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
192
0
ANTONIO BRLETIĆ (KK CENT)
109
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
219
0
MARKO VATAVUK (DRNIS)
198
0
LUKA KODRNJA (ALFA)
192
0
ANTONIO BRLETIĆ (KK CENT)
109
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
192
0
ANTONIO BRLETIĆ (KK CENT)
198
0
LUKA KODRNJA (ALFA)
299
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
Medalists
1. DINO ČULJEVIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. ANTONIO BRLETIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. MARKO VATAVUK, DRNIŠ
3. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (MU2)
281
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
66
0
MARK KARDAŠ (TIGAR)
111
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
281
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
66
MARK KARDAŠ (TIGAR)
230
0
FILIP VLAJIĆ (DRNIS)
199
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
300
JAN CANJAR (KA 1969)
111
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
66
0
MARK KARDAŠ (TIGAR)
199
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
300
0
JAN CANJAR (KA 1969)
111
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
300
0
JAN CANJAR (KA 1969)
199
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
Medalists
1. JAN CANJAR, Karlovac 1969
2. SVEN LESKOVAR, Hercegovina-Zagreb
3. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. MARJANOVIĆ NIKOLA, ALFA
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (MU3)
89
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
195
0
TIN BUCIĆ (KK CENT)
30
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
195
0
TIN BUCIĆ (KK CENT)
89
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
240
0
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
201
0
MARKO KODRNJA (ALFA)
193
0
IVAN HORVAT (KK CENT)
305
0
DOMAGOJ VANCAŠ (JASTREB)
6
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
195
0
TIN BUCIĆ (KK CENT)
240
0
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
193
0
IVAN HORVAT (KK CENT)
6
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
240
0
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
6
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
193
0
IVAN HORVAT (KK CENT)
305
0
DOMAGOJ VANCAŠ (JASTREB)
Medalists
1. BORNA BABIC, KOSTRENA
2. JAKOV UDOVČIĆ, SAMOBOR
3. TIN BUCIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. IVAN HORVAT, "CENTAR" VELIKA GORICA
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
204
0
ČERNI LUKA (ALFA)
286
0
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
112
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
204
0
ČERNI LUKA (ALFA)
286
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
110
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
200
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
8
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
112
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
286
0
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
200
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
8
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
112
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
200
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
8
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
110
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
Medalists
1. SVEN LESKOVAR, Hercegovina-Zagreb
2. MARJANOVIĆ NIKOLA, ALFA
3. GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI, CBS PULA
3. ADEM KEKIĆ, KK SISAK
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
183
0
IRNES PERVIZ (KBVBUDO)
220
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
183
0
IRNES PERVIZ (KBVBUDO)
88
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
220
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
238
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
202
0
MARKO KODRNJA (ALFA)
90
NIKOLA BIRAČ (0354451)
88
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
220
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
202
0
MARKO KODRNJA (ALFA)
90
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
88
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
202
0
MARKO KODRNJA (ALFA)
90
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
238
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
Medalists
1. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
2. MARKO KODRNJA, ALFA
3. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
3. ANTONIJO BAŠIĆ, SAMOBOR
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
275
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
203
0
IVANO SAMBOL (ALFA)
203
0
IVANO SAMBOL (ALFA)
237
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
275
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
97
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
25
0
MATKO ŠESTAK (KKSISAK)
297
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
296
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
203
0
IVANO SAMBOL (ALFA)
97
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
297
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
296
0
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
97
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
297
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
296
0
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
25
0
MATKO ŠESTAK (KKSISAK)
Medalists
1. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
2. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
3. IVANO SAMBOL, ALFA
3. JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ, Tempo
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U7)
207
MATEA STRUGAR (ALFA)
207
0
MATEA STRUGAR (ALFA)
120
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
336
SARA TUCAKOVIĆ (1)
334
ANTONIJA HERCEG (1)
42
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
207
0
MATEA STRUGAR (ALFA)
336
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
334
0
ANTONIJA HERCEG (1)
42
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
336
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
334
0
ANTONIJA HERCEG (1)
42
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
Medalists
1. SARA TUCAKOVIĆ, KNIN
2. ANTONIJA HERCEG, KNIN
3. MATEA STRUGAR, ALFA
3. PAULINA MAGDALENIĆ, GLOBUS Čakovec
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (U10)
206
0
KATJA MILAŠIN (ALFA)
328
0
IVONA ŽABIĆ (1)
271
0
LANA BALOG (KARATE9)
172
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
328
0
IVONA ŽABIĆ (1)
172
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
Medalists
1. BRUNA TADIĆ, STUDENT
2. IVONA ŽABIĆ, KNIN
3. LANA BALOG, KK Petrinja
3. KATJA MILAŠIN, ALFA
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (U11)
67
0
PETRA MIHALJEVIĆ (BSHDOZG)
345
0
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
67
0
PETRA MIHALJEVIĆ (BSHDOZG)
3
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
345
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
181
0
JANA ŽUGČIĆ (STUDNT)
280
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
205
VIKTORIJA PERIĆ (ALFA)
3
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
345
0
MARTA DŽELALIJA (DRNIS)
280
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
205
0
VIKTORIJA PERIĆ (ALFA)
3
0
SARA TADEJ (KOSTRE)
280
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
205
0
VIKTORIJA PERIĆ (ALFA)
181
0
JANA ŽUGČIĆ (STUDNT)
Medalists
1. SARA TADEJ, KOSTRENA
2. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. PETRA MIHALJEVIĆ, BUSHIDO
3. JANA ŽUGČIĆ, STUDENT
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (MK12)
208
0
IVONA SAMBOL (ALFA)
196
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
2
0
MAJA BADANJAK (ARGORIJ)
99
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
208
0
IVONA SAMBOL (ALFA)
99
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
Medalists
1. IVONA SAMBOL, ALFA
2. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
3. ANAMARIJA LOJEN, KK 10. DAN
3. MAJA BADANJAK, RIJEKA
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (K6)
38
0
LINA SAMARDZIC (KBVBUDO)
212
0
DOROTEA MILAŠIN (ALFA)
327
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (POPRAD)
212
0
DOROTEA MILAŠIN (ALFA)
327
0
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (POPRAD)
Medalists
1. VERONIKA JALOWICZOROVÁ, Karate klub SHIHAN Poprad
2. DOROTEA MILAŠIN, ALFA
3. LINA SAMARDZIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
3. ----
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (K8)
209
0
IVONA SAMBOL (ALFA)
100
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
210
0
SARA BENIĆ (ALFA)
197
0
ANAMARIJA LOJEN (10.DAN)
100
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
210
0
SARA BENIĆ (ALFA)
Medalists
1. SARA BENIĆ, ALFA
2. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
3. ANAMARIJA LOJEN, KK 10. DAN
3. IVONA SAMBOL, ALFA
Kumite - Juniorke Open
159
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
22
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
22
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
180
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
159
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
211
0
SARA BENIĆ (ALFA)
32
0
KRISTINA PETRIĆ (KKSISAK)
174
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
161
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
78
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
22
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
211
0
SARA BENIĆ (ALFA)
174
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
161
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
211
0
SARA BENIĆ (ALFA)
174
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
161
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
32
0
KRISTINA PETRIĆ (KKSISAK)
Medalists
1. IRIS KOVAČ, TUŠKANAC
2. SARA BENIĆ, ALFA
3. ENA GROZDIĆ, OPATIJA
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA