Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Sisak Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
CBS PULA
ČRNOMELJ
DRNIŠ
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
JASTREB
K.K. "TEŠANJ" Tešanj
Karate klub Esseker
Karate klub SHIHAN Poprad
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK Petrinja
KK SISAK
Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
Međimurje
Mladost
OPATIJA
RIJEKA
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (MU3)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (MU9)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
Kumite - Juniorke Open
Kumite - Seniori Open
Kumite - Seniorke Open
Cicibani (A1)
Mlađi učenici B (9, 8, 7 kyu) (A2)
Mlađe učenice A (B3)
Mlađe učenice B (9, 8, 7 kyu) (B2)
Učenici (9, 8, 7 kyu) (A4)
Učenice (B5)
Učenice (9, 8, 7 kyu) (B4)
Kadeti (A8)
Juniori (A9)
Juniorke (A10)
Seniori (A10)
Seniorke (A11)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (MU3)
89
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
195
0
TIN BUCIĆ (KK CENT)
30
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
195
0
TIN BUCIĆ (KK CENT)
89
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
240
0
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
201
0
MARKO KODRNJA (ALFA)
193
0
IVAN HORVAT (KK CENT)
305
0
DOMAGOJ VANCAŠ (JASTREB)
6
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
195
0
TIN BUCIĆ (KK CENT)
240
0
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
193
0
IVAN HORVAT (KK CENT)
6
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
240
0
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
6
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
193
0
IVAN HORVAT (KK CENT)
305
0
DOMAGOJ VANCAŠ (JASTREB)
Medalists
1. BORNA BABIC, KOSTRENA
2. JAKOV UDOVČIĆ, SAMOBOR
3. TIN BUCIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. IVAN HORVAT, "CENTAR" VELIKA GORICA
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (MU9)
15
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
105
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
71
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
65
0
TEA BUINAC (TIGAR)
105
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
65
0
TEA BUINAC (TIGAR)
Medalists
1. TEA BUINAC, Tigar Sisak
2. PETRA BOBINAC, Tigar Sisak
3. MARTA ROŽANKOVIĆ, Tigar Sisak
3. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
204
0
ČERNI LUKA (ALFA)
286
0
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
112
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
204
0
ČERNI LUKA (ALFA)
286
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
110
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
200
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
8
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
112
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
286
0
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (CBSPULA)
200
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
8
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
112
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
200
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
8
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
110
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
Medalists
1. SVEN LESKOVAR, Hercegovina-Zagreb
2. MARJANOVIĆ NIKOLA, ALFA
3. GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI, CBS PULA
3. ADEM KEKIĆ, KK SISAK
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
275
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
203
0
IVANO SAMBOL (ALFA)
203
0
IVANO SAMBOL (ALFA)
237
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
275
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
97
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
25
0
MATKO ŠESTAK (KKSISAK)
297
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
296
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
203
0
IVANO SAMBOL (ALFA)
97
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
297
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
296
0
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
97
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
297
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
296
0
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
25
0
MATKO ŠESTAK (KKSISAK)
Medalists
1. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
2. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
3. IVANO SAMBOL, ALFA
3. JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ, Tempo
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
191
0
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
239
0
MIHAEL KRIŽETIĆ (SAMOBOR)
191
0
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
222
0
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
239
MIHAEL KRIŽETIĆ (SAMOBOR)
28
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
266
JURAJ CVAR (KARATE9)
222
0
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
239
0
MIHAEL KRIŽETIĆ (SAMOBOR)
28
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
266
0
JURAJ CVAR (KARATE9)
222
0
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
28
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
266
JURAJ CVAR (KARATE9)
Medalists
1. BRUNO MIJATOVIĆ, DRNIŠ
2. TARIK MAJDANČIĆ, KK SISAK
3. PETAR CRNKOCI, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. JURAJ CVAR, KK Petrinja
Kumite - Juniorke Open
159
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
22
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
22
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
180
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
159
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
211
0
SARA BENIĆ (ALFA)
32
0
KRISTINA PETRIĆ (KKSISAK)
174
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
161
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
78
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
22
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
211
0
SARA BENIĆ (ALFA)
174
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
161
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
211
0
SARA BENIĆ (ALFA)
174
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
161
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
32
0
KRISTINA PETRIĆ (KKSISAK)
Medalists
1. IRIS KOVAČ, TUŠKANAC
2. SARA BENIĆ, ALFA
3. ENA GROZDIĆ, OPATIJA
3. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
Kumite - Seniori Open
152
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
316
0
RUDOLF TIDLAČKA (TEMPO)
152
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
36
IVAN VUJNOVIĆ (KKSISAK)
346
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
264
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
168
LUKA ROŽIĆ (KKSISAK)
152
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
36
0
IVAN VUJNOVIĆ (KKSISAK)
264
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
168
0
LUKA ROŽIĆ (KKSISAK)
36
0
IVAN VUJNOVIĆ (KKSISAK)
264
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
168
0
LUKA ROŽIĆ (KKSISAK)
346
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
Medalists
1. IVAN VUJNOVIĆ, KK SISAK
2. BORNA GUDELJ, Karate klub Esseker
3. IVAN DRAGOJLOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LUKA ROŽIĆ, KK SISAK
Kumite - Seniorke Open
289
0
AIDA DELIĆ (CBSPULA)
33
0
KRISTINA PETRIĆ (KKSISAK)
74
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
289
0
AIDA DELIĆ (CBSPULA)
33
KRISTINA PETRIĆ (KKSISAK)
76
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
23
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
74
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
33
0
KRISTINA PETRIĆ (KKSISAK)
76
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
23
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
74
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
76
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
23
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
Medalists
1. MONIKA BUBNJIĆ, Virovitica
2. LAURA POKUPIĆ, Virovitica
3. AIDA DELIĆ, CBS PULA
3. MATEA BAŠIĆ, KK SISAK
Cicibani (A1)
35
0
CARLOS ŠIK (KKSISAK)
124
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
126
0
JOSIP VUKOVIĆ (KONDURA)
251
0
JAKOB KRAŠNA (ČRNO)
124
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
251
0
JAKOB KRAŠNA (ČRNO)
Medalists
1. JAKOB KRAŠNA, ČRNOMELJ
2. FRANKO VUJANIĆ BALOG, Kondura Sisak
3. JOSIP VUKOVIĆ, Kondura Sisak
3. CARLOS ŠIK, KK SISAK
Mlađi učenici B (9, 8, 7 kyu) (A2)
143
0
PATRIK VACKA (333CR)
31
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
31
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
125
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
143
0
PATRIK VACKA (333CR)
249
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
10
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
63
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
290
0
MATEJ HASAN (TEMPO)
40
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
31
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
249
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
63
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
40
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
249
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
40
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
63
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
290
0
MATEJ HASAN (TEMPO)
Medalists
1. DARIS DOLIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
2. JURIJ VID HORVAT, ČRNOMELJ
3. TYLER LAMONT, KK SISAK
3. FRAN CRNOLATAC, Tigar Sisak
Mlađe učenice A (B3)
121
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
188
0
TEA GUBO (KGB)
16
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
121
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
188
TEA GUBO (KGB)
213
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
244
0
SARA VILIC (KBVBUDO)
186
DORA VALENTIĆ (KGB)
16
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
188
0
TEA GUBO (KGB)
244
0
SARA VILIC (KBVBUDO)
186
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
16
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
244
0
SARA VILIC (KBVBUDO)
186
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
213
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
Medalists
1. SARA VILIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
2. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
3. DORA KERKEZ, Kondura Sisak
3. DORA VALENTIĆ, Mladost
Mlađe učenice B (9, 8, 7 kyu) (B2)
83
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
72
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
83
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
70
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
72
LANA FLEKAČ (TIGAR)
106
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
27
0
NIKA MRKUS (KKSISAK)
129
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
70
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
72
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
106
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
129
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
70
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
106
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
129
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
27
0
NIKA MRKUS (KKSISAK)
Medalists
1. LUCIJA ŠĆURIĆ, BUSHIDO
2. PAULA KOVAČEVIĆ, Tigar Sisak
3. KARLA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. LEA PAVKOVIĆ, Kondura Sisak
Učenici (9, 8, 7 kyu) (A4)
29
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
141
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
141
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
9
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
29
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
246
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
144
0
IVAN MARJANOVIĆ (333CR)
60
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
26
0
MATKO ŠESTAK (KKSISAK)
56
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
141
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
246
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
60
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
26
0
MATKO ŠESTAK (KKSISAK)
246
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
60
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
26
0
MATKO ŠESTAK (KKSISAK)
144
0
IVAN MARJANOVIĆ (333CR)
Medalists
1. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
2. KARLO HALUDEK, KK KIK
3. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MATKO ŠESTAK, KK SISAK
Učenice (B5)
318
0
EMINA MERDIĆ (TEŠANJ)
247
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
247
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
301
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
254
0
ESTER HORN (ČRNO)
318
0
EMINA MERDIĆ (TEŠANJ)
247
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
301
DORA KERKEZ (KONDURA)
189
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
91
KARLA JURIĆ (0354451)
17
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
62
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
320
LEJLA LJEVAKOVIĆ (TEŠANJ)
254
0
ESTER HORN (ČRNO)
247
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
301
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
189
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
91
0
KARLA JURIĆ (0354451)
17
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
62
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
320
0
LEJLA LJEVAKOVIĆ (TEŠANJ)
254
0
ESTER HORN (ČRNO)
301
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
91
0
KARLA JURIĆ (0354451)
62
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
254
0
ESTER HORN (ČRNO)
91
0
KARLA JURIĆ (0354451)
17
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
62
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
17
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
Medalists
1. KARLA JURIĆ, Slavonski Brod
2. ESTER HORN, ČRNOMELJ
3. MAJA PAULA KUNTIĆ, KK KIK
3. VANJA ŠABIĆ, Tigar Sisak
Učenice (9, 8, 7 kyu) (B4)
250
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
291
0
HELENA STRELEC (TEMPO)
291
0
HELENA STRELEC (TEMPO)
155
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
282
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
250
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
257
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
130
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
43
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
348
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
291
0
HELENA STRELEC (TEMPO)
282
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
257
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
348
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
282
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
348
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
257
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
43
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
Medalists
1. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
2. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak
3. EMA KRAŠNA, ČRNOMELJ
3. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak
Kadeti (A8)
75
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
118
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
75
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
256
0
MICHEL HORN (ČRNO)
118
BRUNO PAŠA (KONDURA)
293
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
19
LUKA CRNKOVIĆ (KKSISAK)
256
0
MICHEL HORN (ČRNO)
118
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
293
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
19
0
LUKA CRNKOVIĆ (KKSISAK)
256
0
MICHEL HORN (ČRNO)
293
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
19
LUKA CRNKOVIĆ (KKSISAK)
Medalists
1. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo
2. MICHEL HORN, ČRNOMELJ
3. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak
3. LUKA CRNKOVIĆ, KK SISAK
Juniori (A9)
294
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
343
0
AJDIN SALKIČEVIĆ (TEŠANJ)
20
LUKA CRNKOVIĆ (KKSISAK)
294
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
20
0
LUKA CRNKOVIĆ (KKSISAK)
Medalists
1. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo
2. LUKA CRNKOVIĆ, KK SISAK
3. AJDIN SALKIČEVIĆ, K.K. "TEŠANJ" Tešanj
3. ----
Juniorke (A10)
148
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
148
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
24
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
146
NIKA TUTIĆ (333CR)
151
0
LEA JENIĆEK (333CR)
13
0
KRISTINA PETRIĆ (KKSISAK)
34
0
ANICA TOMAZINIĆ (KKSISAK)
0
148
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
146
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
151
0
LEA JENIĆEK (333CR)
34
0
ANICA TOMAZINIĆ (KKSISAK)
146
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
151
0
LEA JENIĆEK (333CR)
34
0
ANICA TOMAZINIĆ (KKSISAK)
13
0
KRISTINA PETRIĆ (KKSISAK)
Medalists
1. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. GABRIJELA JANKOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. KRISTINA PETRIĆ, KK SISAK
Seniori (A10)
344
0
AJDIN SALKIČEVIĆ (TEŠANJ)
11
0
HRVOJE ROŽIĆ (KKSISAK)
21
0
LUKA ROŽIĆ (KKSISAK)
107
0
ANDREAS GLAVAŠ (TIGAR)
11
0
HRVOJE ROŽIĆ (KKSISAK)
107
0
ANDREAS GLAVAŠ (TIGAR)
Medalists
1. HRVOJE ROŽIĆ, KK SISAK
2. ANDREAS GLAVAŠ, Tigar Sisak
3. AJDIN SALKIČEVIĆ, K.K. "TEŠANJ" Tešanj
3. LUKA ROŽIĆ, KK SISAK
Seniorke (A11)
14
0
KRISTINA PETRIĆ (KKSISAK)
149
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
Medalists
1. GABRIJELA JANKOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. KRISTINA PETRIĆ, KK SISAK
3. ----
3. ----