Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Sisak Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
CBS PULA
ČRNOMELJ
DRNIŠ
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
JASTREB
K.K. "TEŠANJ" Tešanj
Karate klub Esseker
Karate klub SHIHAN Poprad
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK Petrinja
KK SISAK
Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
Međimurje
Mladost
OPATIJA
RIJEKA
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (MU1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (U10)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (MK7)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (MK8)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (K3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (MU1)
170
0
JAKOV TEŠAR (KOSTRE)
219
0
MARKO VATAVUK (DRNIS)
170
0
JAKOV TEŠAR (KOSTRE)
109
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
279
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
219
0
MARKO VATAVUK (DRNIS)
198
0
LUKA KODRNJA (ALFA)
276
0
NIKO PAVLOVIĆ (KARATE9)
299
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
192
0
ANTONIO BRLETIĆ (KK CENT)
109
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
219
0
MARKO VATAVUK (DRNIS)
198
0
LUKA KODRNJA (ALFA)
192
0
ANTONIO BRLETIĆ (KK CENT)
109
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
192
0
ANTONIO BRLETIĆ (KK CENT)
198
0
LUKA KODRNJA (ALFA)
299
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
Medalists
1. DINO ČULJEVIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. ANTONIO BRLETIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. MARKO VATAVUK, DRNIŠ
3. ROKO PALAJSA, Karlovac 1969
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
275
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
203
0
IVANO SAMBOL (ALFA)
203
0
IVANO SAMBOL (ALFA)
237
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
275
0
ANTONIO ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
97
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
25
0
MATKO ŠESTAK (KKSISAK)
297
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
296
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
203
0
IVANO SAMBOL (ALFA)
97
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
297
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
296
0
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
97
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
297
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
296
0
JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ (TEMPO)
25
0
MATKO ŠESTAK (KKSISAK)
Medalists
1. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
2. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
3. IVANO SAMBOL, ALFA
3. JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ, Tempo
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (U6)
191
0
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
239
0
MIHAEL KRIŽETIĆ (SAMOBOR)
191
0
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
222
0
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
239
MIHAEL KRIŽETIĆ (SAMOBOR)
28
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
266
JURAJ CVAR (KARATE9)
222
0
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
239
0
MIHAEL KRIŽETIĆ (SAMOBOR)
28
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
266
0
JURAJ CVAR (KARATE9)
222
0
BRUNO MIJATOVIĆ (DRNIS)
28
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
266
JURAJ CVAR (KARATE9)
Medalists
1. BRUNO MIJATOVIĆ, DRNIŠ
2. TARIK MAJDANČIĆ, KK SISAK
3. PETAR CRNKOCI, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. JURAJ CVAR, KK Petrinja
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (U10)
206
0
KATJA MILAŠIN (ALFA)
328
0
IVONA ŽABIĆ (1)
271
0
LANA BALOG (KARATE9)
172
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
328
0
IVONA ŽABIĆ (1)
172
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
Medalists
1. BRUNA TADIĆ, STUDENT
2. IVONA ŽABIĆ, KNIN
3. LANA BALOG, KK Petrinja
3. KATJA MILAŠIN, ALFA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (MK7)
267
0
JURAJ CVAR (KARATE9)
311
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
285
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
108
0
LUKA KURTOVIĆ (ESSEKER)
311
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
285
0
MATKO ZELENIKA (HR.DRAG)
Medalists
1. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB
2. MATKO ZELENIKA, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. JURAJ CVAR, KK Petrinja
3. LUKA KURTOVIĆ, Karate klub Esseker
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (MK8)
262
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
262
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
234
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
307
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
270
0
EMANUELA CEKOVIĆ (KARATE9)
326
0
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (POPRAD)
86
ANA LUJIĆ (0354451)
262
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
307
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
326
0
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (POPRAD)
86
0
ANA LUJIĆ (0354451)
307
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
86
0
ANA LUJIĆ (0354451)
326
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (POPRAD)
Medalists
1. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
2. HELENA BAŠIĆ, JASTREB
3. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
3. VERONIKA JALOWICZOROVÁ, Karate klub SHIHAN Poprad
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (K3)
268
0
EUGEN ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
324
0
MARKO JALOWICZOR (POPRAD)
Medalists
1. MARKO JALOWICZOR, Karate klub SHIHAN Poprad
2. EUGEN ČAUŠEVIĆ, KK Petrinja
3. ----
3. ----