Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Sisak Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
CBS PULA
ČRNOMELJ
DRNIŠ
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
JASTREB
K.K. "TEŠANJ" Tešanj
Karate klub Esseker
Karate klub SHIHAN Poprad
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK Petrinja
KK SISAK
Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
Međimurje
Mladost
OPATIJA
RIJEKA
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
Kumite - Juniori Open
Kumite - Seniori Open
Mlađi učenici A (A3)
Mlađi učenici B (9, 8, 7 kyu) (A2)
Učenici (9, 8, 7 kyu) (A4)
Učenice (9, 8, 7 kyu) (B4)
Mlađi kadeti (9, 8, 7, 6 kyu) (A6)
Mlađe kadetkinje (B7)
Kadetkinje (B8)
Juniorke (A10)
Seniorke (A11)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
227
MARKO STRUNJE (DRNIS)
227
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
77
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
153
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
315
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
258
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
265
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
227
0
MARKO STRUNJE (DRNIS)
153
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
315
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
265
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
153
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
315
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
265
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
258
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
Medalists
1. STIPE RUKAVINA, JASTREB
2. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MARKO STRUNJE, DRNIŠ
3. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
Kumite - Juniori Open
308
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
154
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
272
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
325
0
MARKO JALOWICZOR (POPRAD)
308
0
KARLO VOLARIĆ (JASTREB)
272
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
Medalists
1. KARLO VOLARIĆ, JASTREB
2. LUKA TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
3. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MARKO JALOWICZOR, Karate klub SHIHAN Poprad
Kumite - Seniori Open
152
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
316
0
RUDOLF TIDLAČKA (TEMPO)
152
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
36
IVAN VUJNOVIĆ (KKSISAK)
346
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
264
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
168
LUKA ROŽIĆ (KKSISAK)
152
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
36
0
IVAN VUJNOVIĆ (KKSISAK)
264
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
168
0
LUKA ROŽIĆ (KKSISAK)
36
0
IVAN VUJNOVIĆ (KKSISAK)
264
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
168
0
LUKA ROŽIĆ (KKSISAK)
346
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
Medalists
1. IVAN VUJNOVIĆ, KK SISAK
2. BORNA GUDELJ, Karate klub Esseker
3. IVAN DRAGOJLOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LUKA ROŽIĆ, KK SISAK
Mlađi učenici A (A3)
184
0
FILIP KOLAKOVIĆ (KGB)
64
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
140
0
LEON VACKA (333CR)
59
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
64
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
59
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
Medalists
1. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
2. TIN GLAVINIĆ, Tigar Sisak
3. LEON VACKA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. FILIP KOLAKOVIĆ, Mladost
Mlađi učenici B (9, 8, 7 kyu) (A2)
143
0
PATRIK VACKA (333CR)
31
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
31
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
125
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
143
0
PATRIK VACKA (333CR)
249
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
10
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
63
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
290
0
MATEJ HASAN (TEMPO)
40
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
31
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
249
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
63
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
40
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
249
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
40
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
63
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
290
0
MATEJ HASAN (TEMPO)
Medalists
1. DARIS DOLIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
2. JURIJ VID HORVAT, ČRNOMELJ
3. TYLER LAMONT, KK SISAK
3. FRAN CRNOLATAC, Tigar Sisak
Učenici (9, 8, 7 kyu) (A4)
29
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
141
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
141
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
9
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
29
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
246
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
144
0
IVAN MARJANOVIĆ (333CR)
60
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
26
0
MATKO ŠESTAK (KKSISAK)
56
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
141
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
246
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
60
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
26
0
MATKO ŠESTAK (KKSISAK)
246
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
60
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
26
0
MATKO ŠESTAK (KKSISAK)
144
0
IVAN MARJANOVIĆ (333CR)
Medalists
1. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
2. KARLO HALUDEK, KK KIK
3. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MATKO ŠESTAK, KK SISAK
Učenice (9, 8, 7 kyu) (B4)
250
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
291
0
HELENA STRELEC (TEMPO)
291
0
HELENA STRELEC (TEMPO)
155
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
282
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
250
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
257
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
130
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
43
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
348
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
291
0
HELENA STRELEC (TEMPO)
282
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
257
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
348
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
282
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
348
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
257
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
43
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
Medalists
1. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
2. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak
3. EMA KRAŠNA, ČRNOMELJ
3. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak
Mlađi kadeti (9, 8, 7, 6 kyu) (A6)
332
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
292
0
KRISTIJAN GANZA (TEMPO)
332
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
142
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
292
KRISTIJAN GANZA (TEMPO)
133
TIN FILIPOVIĆ (KONDURA)
304
KARLO SMOLIĆ (TEMPO)
142
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
292
0
KRISTIJAN GANZA (TEMPO)
133
0
TIN FILIPOVIĆ (KONDURA)
304
0
KARLO SMOLIĆ (TEMPO)
142
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
304
0
KARLO SMOLIĆ (TEMPO)
133
TIN FILIPOVIĆ (KONDURA)
Medalists
1. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. KARLO SMOLIĆ, Tempo
3. KRISTIJAN GANZA, Tempo
3. TIN FILIPOVIĆ, Kondura Sisak
Mlađe kadetkinje (B7)
321
0
LEJLA LJEVAKOVIĆ (TEŠANJ)
350
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
87
0
ANA LUJIĆ (0354451)
321
0
LEJLA LJEVAKOVIĆ (TEŠANJ)
127
0
KLARA BALOG (KONDURA)
350
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
303
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
319
0
EMINA MERDIĆ (TEŠANJ)
351
0
LANA HORVAT (333CR)
87
0
ANA LUJIĆ (0354451)
350
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
303
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
351
0
LANA HORVAT (333CR)
87
0
ANA LUJIĆ (0354451)
303
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
351
LANA HORVAT (333CR)
Medalists
1. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
2. VANJA ŠABIĆ, Tigar Sisak
3. LEJLA LJEVAKOVIĆ, K.K. "TEŠANJ" Tešanj
3. LANA HORVAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kadetkinje (B8)
58
0
LINA SAMARDZIC (KBVBUDO)
157
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
58
0
LINA SAMARDZIC (KBVBUDO)
147
0
LANA HORVAT (333CR)
157
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
128
0
KLARA BALOG (KONDURA)
145
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
150
LEA JENIĆEK (333CR)
147
0
LANA HORVAT (333CR)
157
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
145
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
150
0
LEA JENIĆEK (333CR)
147
0
LANA HORVAT (333CR)
145
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
150
0
LEA JENIĆEK (333CR)
128
0
KLARA BALOG (KONDURA)
Medalists
1. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LANA HORVAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ANJA RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Juniorke (A10)
148
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
148
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
24
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
146
NIKA TUTIĆ (333CR)
151
0
LEA JENIĆEK (333CR)
13
0
KRISTINA PETRIĆ (KKSISAK)
34
0
ANICA TOMAZINIĆ (KKSISAK)
0
148
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
146
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
151
0
LEA JENIĆEK (333CR)
34
0
ANICA TOMAZINIĆ (KKSISAK)
146
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
151
0
LEA JENIĆEK (333CR)
34
0
ANICA TOMAZINIĆ (KKSISAK)
13
0
KRISTINA PETRIĆ (KKSISAK)
Medalists
1. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. GABRIJELA JANKOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. KRISTINA PETRIĆ, KK SISAK
Seniorke (A11)
14
0
KRISTINA PETRIĆ (KKSISAK)
149
0
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
Medalists
1. GABRIJELA JANKOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. KRISTINA PETRIĆ, KK SISAK
3. ----
3. ----