Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Sisak Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
CBS PULA
ČRNOMELJ
DRNIŠ
FOKUS
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
JASTREB
K.K. "TEŠANJ" Tešanj
Karate klub Esseker
Karate klub SHIHAN Poprad
Karlovac 1969
KK 10. DAN
KK KIK
KK Petrinja
KK SISAK
Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
Međimurje
Mladost
OPATIJA
RIJEKA
SAMOBOR
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (MU2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (MU4)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (MU6)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (MU9)
Mlađi učenici A (A3)
Mlađi učenici B (9, 8, 7 kyu) (A2)
Mlađe učenice B (9, 8, 7 kyu) (B2)
Učenici (9, 8, 7 kyu) (A4)
Učenice (B5)
Učenice (9, 8, 7 kyu) (B4)
Mlađe kadetkinje (B7)
Seniori (A10)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (MU2)
281
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
66
0
MARK KARDAŠ (TIGAR)
111
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
281
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
66
MARK KARDAŠ (TIGAR)
230
0
FILIP VLAJIĆ (DRNIS)
199
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
300
JAN CANJAR (KA 1969)
111
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
66
0
MARK KARDAŠ (TIGAR)
199
0
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
300
0
JAN CANJAR (KA 1969)
111
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
300
0
JAN CANJAR (KA 1969)
199
MARJANOVIĆ NIKOLA (ALFA)
Medalists
1. JAN CANJAR, Karlovac 1969
2. SVEN LESKOVAR, Hercegovina-Zagreb
3. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
3. MARJANOVIĆ NIKOLA, ALFA
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (MU4)
341
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
103
0
DOMINIK MARIĆ (TIGAR)
163
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
341
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
103
DOMINIK MARIĆ (TIGAR)
165
0
ROKO ŠTEFULJ (MEĐIMUR)
39
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
104
LOVRO BOROJEVIĆ (TIGAR)
163
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
103
0
DOMINIK MARIĆ (TIGAR)
39
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
104
0
LOVRO BOROJEVIĆ (TIGAR)
163
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
39
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
104
0
LOVRO BOROJEVIĆ (TIGAR)
165
0
ROKO ŠTEFULJ (MEĐIMUR)
Medalists
1. NOA MOLNAR, Međimurje
2. DARIS DOLIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
3. ANTONIO ĐEKA, DRNIŠ
3. LOVRO BOROJEVIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (MU6)
79
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
79
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
187
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
134
0
LOTA HABUŠ (STUDNT)
79
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
335
SARA TUCAKOVIĆ (1)
81
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
187
TINA OKOVIĆ (KGB)
82
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
119
DORA KERKEZ (KONDURA)
102
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
185
DORA VALENTIĆ (KGB)
79
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
335
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
81
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
187
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
82
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
119
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
102
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
185
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
335
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
187
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
119
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
185
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
335
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
119
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
82
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
185
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
82
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
Medalists
1. SARA TUCAKOVIĆ, KNIN
2. DORA KERKEZ, Kondura Sisak
3. TINA OKOVIĆ, Mladost
3. DORA VALENTIĆ, Mladost
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (MU9)
15
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
105
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
71
0
MARTA ROŽANKOVIĆ (TIGAR)
65
0
TEA BUINAC (TIGAR)
105
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
65
0
TEA BUINAC (TIGAR)
Medalists
1. TEA BUINAC, Tigar Sisak
2. PETRA BOBINAC, Tigar Sisak
3. MARTA ROŽANKOVIĆ, Tigar Sisak
3. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
Mlađi učenici A (A3)
184
0
FILIP KOLAKOVIĆ (KGB)
64
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
140
0
LEON VACKA (333CR)
59
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
64
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
59
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
Medalists
1. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
2. TIN GLAVINIĆ, Tigar Sisak
3. LEON VACKA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. FILIP KOLAKOVIĆ, Mladost
Mlađi učenici B (9, 8, 7 kyu) (A2)
143
0
PATRIK VACKA (333CR)
31
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
31
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
125
0
FRANKO VUJANIĆ BALOG (KONDURA)
143
0
PATRIK VACKA (333CR)
249
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
10
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
63
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
290
0
MATEJ HASAN (TEMPO)
40
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
31
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
249
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
63
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
40
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
249
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
40
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
63
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
290
0
MATEJ HASAN (TEMPO)
Medalists
1. DARIS DOLIC, Klub Borilackih Vjestina "BUDO"
2. JURIJ VID HORVAT, ČRNOMELJ
3. TYLER LAMONT, KK SISAK
3. FRAN CRNOLATAC, Tigar Sisak
Mlađe učenice B (9, 8, 7 kyu) (B2)
83
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
72
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
83
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
70
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
72
LANA FLEKAČ (TIGAR)
106
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
27
0
NIKA MRKUS (KKSISAK)
129
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
70
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
72
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
106
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
129
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
70
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
106
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
129
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
27
0
NIKA MRKUS (KKSISAK)
Medalists
1. LUCIJA ŠĆURIĆ, BUSHIDO
2. PAULA KOVAČEVIĆ, Tigar Sisak
3. KARLA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. LEA PAVKOVIĆ, Kondura Sisak
Učenici (9, 8, 7 kyu) (A4)
29
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
141
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
141
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
9
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
29
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
246
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
144
0
IVAN MARJANOVIĆ (333CR)
60
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
26
0
MATKO ŠESTAK (KKSISAK)
56
0
DARIS DOLIC (KBVBUDO)
141
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
246
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
60
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
26
0
MATKO ŠESTAK (KKSISAK)
246
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
60
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
26
0
MATKO ŠESTAK (KKSISAK)
144
0
IVAN MARJANOVIĆ (333CR)
Medalists
1. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
2. KARLO HALUDEK, KK KIK
3. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MATKO ŠESTAK, KK SISAK
Učenice (B5)
318
0
EMINA MERDIĆ (TEŠANJ)
247
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
247
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
301
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
254
0
ESTER HORN (ČRNO)
318
0
EMINA MERDIĆ (TEŠANJ)
247
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
301
DORA KERKEZ (KONDURA)
189
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
91
KARLA JURIĆ (0354451)
17
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
62
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
320
LEJLA LJEVAKOVIĆ (TEŠANJ)
254
0
ESTER HORN (ČRNO)
247
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
301
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
189
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
91
0
KARLA JURIĆ (0354451)
17
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
62
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
320
0
LEJLA LJEVAKOVIĆ (TEŠANJ)
254
0
ESTER HORN (ČRNO)
301
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
91
0
KARLA JURIĆ (0354451)
62
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
254
0
ESTER HORN (ČRNO)
91
0
KARLA JURIĆ (0354451)
17
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
62
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
17
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
Medalists
1. KARLA JURIĆ, Slavonski Brod
2. ESTER HORN, ČRNOMELJ
3. MAJA PAULA KUNTIĆ, KK KIK
3. VANJA ŠABIĆ, Tigar Sisak
Učenice (9, 8, 7 kyu) (B4)
250
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
291
0
HELENA STRELEC (TEMPO)
291
0
HELENA STRELEC (TEMPO)
155
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
282
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
250
0
EMA KRAŠNA (ČRNO)
257
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
130
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
43
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
348
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
291
0
HELENA STRELEC (TEMPO)
282
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
257
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
348
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
282
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
348
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
257
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
43
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
Medalists
1. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
2. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak
3. EMA KRAŠNA, ČRNOMELJ
3. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak
Mlađe kadetkinje (B7)
321
0
LEJLA LJEVAKOVIĆ (TEŠANJ)
350
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
87
0
ANA LUJIĆ (0354451)
321
0
LEJLA LJEVAKOVIĆ (TEŠANJ)
127
0
KLARA BALOG (KONDURA)
350
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
303
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
319
0
EMINA MERDIĆ (TEŠANJ)
351
0
LANA HORVAT (333CR)
87
0
ANA LUJIĆ (0354451)
350
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
303
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
351
0
LANA HORVAT (333CR)
87
0
ANA LUJIĆ (0354451)
303
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
351
LANA HORVAT (333CR)
Medalists
1. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
2. VANJA ŠABIĆ, Tigar Sisak
3. LEJLA LJEVAKOVIĆ, K.K. "TEŠANJ" Tešanj
3. LANA HORVAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Seniori (A10)
344
0
AJDIN SALKIČEVIĆ (TEŠANJ)
11
0
HRVOJE ROŽIĆ (KKSISAK)
21
0
LUKA ROŽIĆ (KKSISAK)
107
0
ANDREAS GLAVAŠ (TIGAR)
11
0
HRVOJE ROŽIĆ (KKSISAK)
107
0
ANDREAS GLAVAŠ (TIGAR)
Medalists
1. HRVOJE ROŽIĆ, KK SISAK
2. ANDREAS GLAVAŠ, Tigar Sisak
3. AJDIN SALKIČEVIĆ, K.K. "TEŠANJ" Tešanj
3. LUKA ROŽIĆ, KK SISAK