Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
29. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Učenice (XB)
Kata - Učenice (XB)
1651
5
JURJA PERVAN (OMEGA)
2382
0
LETIZIA ZANETTO (TSKS)
1651
4
JURJA PERVAN (OMEGA)
1363
1
SARA TRPKOVSKA (7654321)
1651
3
JURJA PERVAN (OMEGA)
551
2
TINKARA LEBEN (KRANJ)
1651
1
JURJA PERVAN (OMEGA)
1895
4
HENA AJANOVIĆ (KARATEK)
2097
1
TEA BRINC (KARATE)
296
4
DARIA MARKOVSKA (O-KAN)
2224
IVA PAVLOVIC (VKŽEPČE)
408
1
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
551
4
TINKARA LEBEN (KRANJ)
1621
ANNA ORSETTI (ARKE)
1997
0
EMA DRAVEC (KK PTČ)
1363
0
SARA TRPKOVSKA (7654321)
1770
DŽENITA HASIĆ (SLOBODA)
1651
1
JURJA PERVAN (OMEGA)
636
4
ВИКТОРИЯ РУДЕНЧЕНКО (GOMEL)
2382
LETIZIA ZANETTO (TSKS)
1712
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
612
5
ULIANA BARANOVA (UKF)
1895
HENA AJANOVIĆ (KARATEK)
827
4
EMRA SUBAŠIĆ (OMEGA)
549
1
TIA POLAK (KRANJ)
891
MARTINA BERETTA (ESAVES)
134
0
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
665
5
MICHELLE GRZNÁROVÁ (TRENCIN)
322
DUBLINO SOFIA (TALARIC)
2079
LAURA ERAK (VIROVTC)
483
GIORGIA DUCHEN (AS-TEAM)
1714
2
ANA BAĐUN (TEMPO)
619
3
POLINA ALEKSANDROVA (UKF)
1281
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
1325
5
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
550
0
NIKA KOTNIK (KRANJ)
2253
GRETA POLONIO (ARKE)
45
4
TEA HUDINA (BSHDOZG)
666
1
LINDA PREDANOCY (TRENCIN)
749
LARA CECCHETTO (SKZ)
1352
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
484
SOFIA CRUCITTI (AS-TEAM)
1014
1
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
1476
4
KATEŘINA NOVÁKOVÁ (SKP PI)
2559
HENA RAMIĆ (NIC)
824
4
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
469
1
ZOJA VANOVŠEK (SEKI)
2380
GIULIA CECCONI (TSKS)
133
5
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
338
0
EMA ĐOGIĆ (VELENJE)
2252
ANNA MASCIALE (ARKE)
2057
DORA HAS (0354451)
838
SZONJA BENKŐ (SENSHI)
296
2
DARIA MARKOVSKA (O-KAN)
2224
3
IVA PAVLOVIC (VKŽEPČE)
551
3
TINKARA LEBEN (KRANJ)
1621
2
ANNA ORSETTI (ARKE)
1363
5
SARA TRPKOVSKA (7654321)
1770
0
DŽENITA HASIĆ (SLOBODA)
636
5
ВИКТОРИЯ РУДЕНЧЕНКО (GOMEL)
2382
0
LETIZIA ZANETTO (TSKS)
612
2
ULIANA BARANOVA (UKF)
1895
3
HENA AJANOVIĆ (KARATEK)
827
2
EMRA SUBAŠIĆ (OMEGA)
891
3
MARTINA BERETTA (ESAVES)
665
4
MICHELLE GRZNÁROVÁ (TRENCIN)
322
1
DUBLINO SOFIA (TALARIC)
2079
5
LAURA ERAK (VIROVTC)
483
0
GIORGIA DUCHEN (AS-TEAM)
619
3
POLINA ALEKSANDROVA (UKF)
1281
2
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
1325
5
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
2253
0
GRETA POLONIO (ARKE)
45
5
TEA HUDINA (BSHDOZG)
749
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
1352
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
484
0
SOFIA CRUCITTI (AS-TEAM)
1476
2
KATEŘINA NOVÁKOVÁ (SKP PI)
2559
3
HENA RAMIĆ (NIC)
824
5
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
2380
0
GIULIA CECCONI (TSKS)
133
5
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
2252
0
ANNA MASCIALE (ARKE)
2057
2
DORA HAS (0354451)
838
3
SZONJA BENKŐ (SENSHI)
2224
2
IVA PAVLOVIC (VKŽEPČE)
551
3
TINKARA LEBEN (KRANJ)
1363
0
SARA TRPKOVSKA (7654321)
636
5
ВИКТОРИЯ РУДЕНЧЕНКО (GOMEL)
1895
3
HENA AJANOVIĆ (KARATEK)
891
2
MARTINA BERETTA (ESAVES)
665
4
MICHELLE GRZNÁROVÁ (TRENCIN)
2079
1
LAURA ERAK (VIROVTC)
619
4
POLINA ALEKSANDROVA (UKF)
1325
1
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
45
4
TEA HUDINA (BSHDOZG)
484
1
SOFIA CRUCITTI (AS-TEAM)
2559
1
HENA RAMIĆ (NIC)
824
4
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
133
3
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
838
2
SZONJA BENKŐ (SENSHI)
551
1
TINKARA LEBEN (KRANJ)
636
4
ВИКТОРИЯ РУДЕНЧЕНКО (GOMEL)
1895
3
HENA AJANOVIĆ (KARATEK)
665
2
MICHELLE GRZNÁROVÁ (TRENCIN)
619
1
POLINA ALEKSANDROVA (UKF)
45
4
TEA HUDINA (BSHDOZG)
824
4
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
133
1
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
636
3
ВИКТОРИЯ РУДЕНЧЕНКО (GOMEL)
1895
2
HENA AJANOVIĆ (KARATEK)
45
3
TEA HUDINA (BSHDOZG)
824
2
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
636
1
ВИКТОРИЯ РУДЕНЧЕНКО (GOMEL)
45
4
TEA HUDINA (BSHDOZG)
749
0
LARA CECCHETTO (SKZ)
666
5
LINDA PREDANOCY (TRENCIN)
484
0
SOFIA CRUCITTI (AS-TEAM)
666
5
LINDA PREDANOCY (TRENCIN)
619
1
POLINA ALEKSANDROVA (UKF)
666
4
LINDA PREDANOCY (TRENCIN)
824
1
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
666
4
LINDA PREDANOCY (TRENCIN)
Osvajači medalja
1. TEA HUDINA, BUSHIDO
2. ВИКТОРИЯ РУДЕНЧЕНКО, Gomel Team
3. HENA AJANOVIĆ, Mawashi
3. LINDA PREDANOCY, Karate Trenčín