Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
29. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"CENTURION" SPORTS COMBATS AND FITNESS CLUB
"DOBOJ-ISTOK"
"Master" Bugojno
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
014 Valjevo
1.CKKS TRAUNROIT
A.S.D. FAMILY FIGHT TEAM
A.s.d. Fighters Karate Team
A.S.D. KARATE CLUB VALDOBBIADENE CROCETTA
Academy Ponte di Piave asd
AKA Accademia Karate Arezzo
ALFA
ASCD atlantide troina
Asd Accademia Karate Tosto
ASD APS ARTESPORT
ASD CUS TORINO
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD DOJO SUGIYAMA CARMAGNOLA
ASD ESERCITO - 187 FOLGORE
ASD FUDOSHIN BARI
ASD IPPON 2
ASD KARATE CAMAIORE
ASD KARATE CLUB SAVONA
ASD KEN KO PIOBESI
asd MATRIX
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD Millennium Karate
ASD PIELLE
Asd Pro Recco karate
ASD Progetto Karate Shotokan
ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
ASD TALARICO KARATE TEAM
asd Treviso Karate
ASD WA YU KAI FAM MUGGIO'
AWKJS FIJLKAM
Azerbaijan National Karate Federation
BANJA LUKA
BARTOLO KARATE TEAM
Baščaršija
Bregana
Budapesti Honvéd Se
BUDO KAN, z.s.
Budo Lacassia Torino
Budo SportsKarate Ishøj(1)
BUDOKAN MONTELUPO
Bulgarian National Karate Federation
BUSHIDO
BushidokaratePerugia
C.R.S. AKIYAMA SETTIMO
CBS PULA
CENTRO STUDI ARKE
Champion
CHAMPION RIJEKA
CROATIA
CROHERC
CSEN REMBUKAN VILLASMUNDO ITA
CSK MASTER
CSK NEGRAR ASD
Čukarički Roda
DALMACIJA
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DRNIŠ
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
ESERCITO ASD AQUILA
feniks
FOKUS
FORZA E COSTANZA - Italy
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GES
GLADIJATOR
GLOBUS Čakovec
Gomel Team
GORNJA RADGONA
GRUDE
Hercegovina-Zagreb
HKSE 2005
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
Hungarian Karate Federation
ILIDŽA
Internacional
IPON ZAGREB
IPPON
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
JASTREB
JION PEB BIHAĆ
KAPTOL
Karate akademija Kiš
karate Borbiago
karate Club KS Cavenago
KARATE DON BOSCO
Karate Federation of Serbia
KARATE GEMELLI
Karate klub "Stari grad" Budva
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub Petrovče
karate klub Podgorica
Karate klub Slávia UPJŠ Košice
Karate klub Sokol, Slovenija
Karate Klub Sportingbudo
Karate klub Unsu
karate team olimpik 2007 macedonia
Karate Trenčín
Karate zveza Slovenije
Karlovac 1969
Kastav
KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA
KK " Winner" Tuzla
KK 10. DAN
KK DO - Tuzla
KK DRAP Partizánske
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Miyagi LC
KK MLADOST PANČEVO SRBIJA
KK Novi Grad Sarajevo
KK PANTERI PLUS
KK SISAK
KK SOKOL
KK Zanshin Sarajevo
KK"BOŠNJAK"
KK. UNSU - BIJELJINA
KKK Idrija
KLENOVNIK
KOFUKAN BELARUS
Koprivnica
Kosovo Karate Federation
KOSTRENA
KOVINAR
KRANJ
KRK CROATIA
KSI
KUMITE Jajce
KUMITEAM
L.F.Club Karate
LEADER
Leader Team
LEPOGLAVA
Lev
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
MAKPETROL
Master Sarajevo
MAWASHI
Mawashi
Max Ivankovo
Međimurje
MEĐUGORJE
Mersad Kurtalić
Metal - Jurdani
METALURG
Mladost
MLADOST
Moldova Karate NF
MON CHI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Nap Tigrisei Karate SE.
National Team Norway
Neretva
Nesodden karateklubb
NEVERA
NEW SPORTING CLUB CAVARZERE
NIDOSHINKAN Dojo, z.s.
NO KACHI
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
Okinawa
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
OMEGA
Omladinac
OPATIJA
ORKKA
Pitomača
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PRINC1
RAB-ENPI
RADVANJE
REGENERACIJA
RINIA
ROGAŠKA SLATINA
Sakhalin Karate Federation
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
San Marino Shotokan Club
SARAJEVO-ZOI 84
sc NORVEN
SEIGOKAN
SEKI SV. JERNEJ
SENSHI
Shield-CSKA
Shihan
Shindo
Shotokan Acireale
Shotokan Grosuplje
Shotokan Kranj
Sindjelić
SK CMK BANSKA BYSTRICA
SK O-KAN
Skipper
SKP Karate Písek
Slavija Istocno Sarajevo
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SPECIJAL BIH
Sport 94
Sport School Karate Bratislava
SPORT TARGET GERMINAL
Sports connection club
SPORTSLIFE
SSD ARL FITNESS PER TERNI
SSD BRACELLI CLUB
SSD Mens Sana 1871 Siena
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Taikan_kh
TAIYÓ Kolárovo
TARO KAN
Team Karate Puleo
Tempo
TEMPO
Tigar Sisak
TRBOVLJE
TRNJE
TSKS
TURKISH KARATE FEDERATION
TUŠKANAC
TUZLA
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
UTE
VARAŽDIN
Vasas SC
Velebit
VELENJE
VELIKA GORICA
VEZIR
VIKTORIA
Virovitica
Volat
Vukovar`91
ZAMET
ZRINSKI
Žalec
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Juniori -68
Kumite - Kadeti -57
805
MAKSYM MOROZOV (UKF)
805
0
MAKSYM MOROZOV (UKF)
1125
0
NIJAT KARIMLI (ANKF)
805
1
MAKSYM MOROZOV (UKF)
177
2
ERIK RAHOZENKO (UKF)
177
1
ERIK RAHOZENKO (UKF)
1815
0
DREN IBRAHIMI (KOSOVA)
689
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
2185
YAN YARMAK (NORVEN)
2109
0
MATKO HORVAT (NOKACHI)
1496
1
ANDREJ KMET (SLOVKNT)
2149
NIHAD BURZIĆ (JION)
1388
0
ANTONIO FRLJAK (TEMPO)
2300
4
VID ZARIČ (KOVINAR)
703
DINO IMŠIROVIĆ (MIRZA98)
1932
0
ZAKHAR MEZENTSEV (UKF)
1815
0
DREN IBRAHIMI (KOSOVA)
2457
UROŠ IVKOVIĆ (SRBJNTM)
1445
2
ALEKSANDAR STEFANOV (BNFK)
809
0
CIALENTE LUCA (OKR)
454
ARTSEM SHARUBA (BLR KTM)
177
0
ERIK RAHOZENKO (UKF)
567
0
ROLAND CSATÓ (GANZKES)
2456
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
1221
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
1125
1
NIJAT KARIMLI (ANKF)
2220
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
805
MAKSYM MOROZOV (UKF)
1081
MARIO AGUS (ASD SCC)
1336
VALENTINO IVANIĆ (KKHZG)
899
ARTSIOM AZARKEVICH (VOLAT)
1693
0
OLEH OVRAS (UKF)
1518
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
2205
JOVAN FATIC (OMLADIN)
1229
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
1398
3
KENAN ISAKOVIČ (KZS)
1990
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
995
HEORHII PITSUL (UKF)
1769
BIANCONI GIANLUCA (ASDAKA)
1643
1
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
1961
1
NEJC KUNŠTEK (KKRSL)
2175
DRAGO MARIĆ (GRUDE)
957
0
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
1814
0
LEONIT LATIFI (KOSOVA)
2458
MILUTIN CVETKOVIĆ (SRBJNTM)
461
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
1126
4
FARID SAVADOV (ANKF)
1074
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
1708
KOSTIANTYN CHERNENKO (UKF)
367
GIUSEPPE NANOCCHIO (FUDO.BA)
689
4
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
2185
0
YAN YARMAK (NORVEN)
1496
1
ANDREJ KMET (SLOVKNT)
2149
0
NIHAD BURZIĆ (JION)
2300
1
VID ZARIČ (KOVINAR)
703
0
DINO IMŠIROVIĆ (MIRZA98)
1815
5
DREN IBRAHIMI (KOSOVA)
2457
0
UROŠ IVKOVIĆ (SRBJNTM)
1445
1
ALEKSANDAR STEFANOV (BNFK)
454
0
ARTSEM SHARUBA (BLR KTM)
177
0
ERIK RAHOZENKO (UKF)
2456
0
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
1125
3
NIJAT KARIMLI (ANKF)
2220
0
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
805
0
MAKSYM MOROZOV (UKF)
1081
3
MARIO AGUS (ASD SCC)
1336
0
VALENTINO IVANIĆ (KKHZG)
899
4
ARTSIOM AZARKEVICH (VOLAT)
1518
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
2205
1
JOVAN FATIC (OMLADIN)
1398
0
KENAN ISAKOVIČ (KZS)
1990
2
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
995
2
HEORHII PITSUL (UKF)
1769
0
BIANCONI GIANLUCA (ASDAKA)
1643
4
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
2175
1
DRAGO MARIĆ (GRUDE)
957
2
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
2458
0
MILUTIN CVETKOVIĆ (SRBJNTM)
1126
5
FARID SAVADOV (ANKF)
1074
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
1708
3
KOSTIANTYN CHERNENKO (UKF)
367
0
GIUSEPPE NANOCCHIO (FUDO.BA)
689
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
1496
0
ANDREJ KMET (SLOVKNT)
2300
0
VID ZARIČ (KOVINAR)
1815
3
DREN IBRAHIMI (KOSOVA)
1445
0
ALEKSANDAR STEFANOV (BNFK)
177
0
ERIK RAHOZENKO (UKF)
1125
0
NIJAT KARIMLI (ANKF)
1081
0
MARIO AGUS (ASD SCC)
899
3
ARTSIOM AZARKEVICH (VOLAT)
2205
1
JOVAN FATIC (OMLADIN)
1990
1
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
995
1
HEORHII PITSUL (UKF)
1643
1
MATEJ VUKOVIĆ (VGORICA)
957
2
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
1126
1
FARID SAVADOV (ANKF)
1708
0
KOSTIANTYN CHERNENKO (UKF)
689
0
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
1815
0
DREN IBRAHIMI (KOSOVA)
177
1
ERIK RAHOZENKO (UKF)
1081
1
MARIO AGUS (ASD SCC)
899
5
ARTSIOM AZARKEVICH (VOLAT)
995
0
HEORHII PITSUL (UKF)
957
2
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
1126
3
FARID SAVADOV (ANKF)
1815
0
DREN IBRAHIMI (KOSOVA)
1081
3
MARIO AGUS (ASD SCC)
899
0
ARTSIOM AZARKEVICH (VOLAT)
1126
1
FARID SAVADOV (ANKF)
1081
0
MARIO AGUS (ASD SCC)
1126
0
FARID SAVADOV (ANKF)
1074
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
461
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
1708
0
KOSTIANTYN CHERNENKO (UKF)
1074
5
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
957
5
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
1074
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
899
0
ARTSIOM AZARKEVICH (VOLAT)
957
1
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
Medalists
1. MARIO AGUS, Sports connection club
2. FARID SAVADOV, Azerbaijan National Karate Federation
3. ERIK RAHOZENKO, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. VOLODOMYR BOIEV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
Kumite - Juniori -68
705
SADIN MULAHALILOVIĆ (MIRZA98)
705
2
SADIN MULAHALILOVIĆ (MIRZA98)
190
1
KONSTANTIN VELIKSAR (UKF)
705
5
SADIN MULAHALILOVIĆ (MIRZA98)
1977
0
STANISLAV DZENDZELIUK (UKF)
705
0
SADIN MULAHALILOVIĆ (MIRZA98)
1072
1
ABBAS DADASHOV (ANKF)
532
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
705
8
SADIN MULAHALILOVIĆ (MIRZA98)
2448
0
LEONARDO MARZULLO (PULEO)
1337
2
LUKA TOMLJANOVIĆ (KKHZG)
2404
1
DANIELE NATALE (MATRIX)
190
1
KONSTANTIN VELIKSAR (UKF)
375
0
ULADZISLAU VASIUKOVICH (KOFUKAN)
1412
2
TOMAŽ HUDALES (KZS)
442
0
ARTEM OBUKHOV (TAIKAN)
1889
0
ALIJA DELIĆ (BIH)
2299
0
ŠIMON PRIEVOZNÍK (SEIGO)
1948
2
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
248
0
JANNON LORENZO (TALARIC)
1977
3
STANISLAV DZENDZELIUK (UKF)
2475
1
STEFAN LEMAJIĆ (SRBJNTM)
536
1
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
178
0
EVGEN PRYVALOV (UKF)
518
2
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
1569
1
QASSEM ABO SHAH (ISRAEL)
1921
0
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
632
2
PATRIZIO ROVELLI (OLIMPIA)
598
4
MAKSYM KASATKIN (UKF)
1458
1
LOREN BOSILKOV (BNFK)
584
1
TIM VALNER (DKCELJE)
1555
0
MARCO RUBINI (RKVITA)
2020
0
OMER MUSLIJI (RINIA)
1507
0
SAMUEL MASARYK (SLOVKNT)
2530
0
NIKOLA DAMJANOVIĆ (NERETV)
1718
1
AXEL AGLIETTI ZAMPALLA (IPPON 2)
1971
0
MAKSYM MARUSHCHAK (UKF)
1072
1
ABBAS DADASHOV (ANKF)
533
2
DARIO SZEL (SAMOBOR)
2537
1
ILLIA VOROBIV (UKF)
1252
1
KENAN MEMISEVIC (SAZOI84)
2450
3
FRANCESCO CAVALLETTI (PULEO)
574
1
BORNA STANIĆ (BREGANA)
340
8
LUCA VARGIU (PKS)
1663
1
YEVHENII IVANOV (UKF)
1469
0
IVAN PETKOV (BNFK)
2415
0
ŽAN PETERNEL (ŠDGORIC)
2188
4
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
1094
4
MARIO SVINARSKI (STEFAN1)
1506
0
JAKUB POLIAK (SLOVKNT)
1357
0
ALEKSANDAR IVKOVIĆ (KK.UNSU)
235
1
VIVALDA EMANUELE (TALARIC)
1004
4
PANARIN ILLIA (UKF)
2474
1
DANIJEL VUKAŠINOVIĆ (SRBJNTM)
74
2
ŽAN AHLIN (KRANJ)
940
1
VIKTOR SHEVCHENKO (UKF)
2196
2
MILJENKO SABLJIĆ (GRUDE)
2416
4
ALBIN MEROVCI (KOSOVA)
544
4
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
871
3
MATTEO SIMIONATO (TARGET)
769
2
VLADYSLAV DOLGOPOLOV (UKF)
1460
4
ANDREY TODOROV (BNFK)
709
1
BÁLINT DEME (MTK-BUD)
1596
0
GABRIELE PALA (AKIYAMA)
1853
4
LENSKYI OLEXANDR (SCL)
373
1
RAMAN YEUDAKIMAU (KOFUKAN)
2118
1
HARIS MURADBAŠIĆ (ORKKA)
502
0
RUGGIERO GIUSEPPE (ASD)
966
0
HORDII RUDENKO (UKF)
1067
2
TALE YAGUBOV (ANKF)
532
1
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
705
0
SADIN MULAHALILOVIĆ (MIRZA98)
1337
2
LUKA TOMLJANOVIĆ (KKHZG)
190
6
KONSTANTIN VELIKSAR (UKF)
1412
1
TOMAŽ HUDALES (KZS)
1889
2
ALIJA DELIĆ (BIH)
1948
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
1977
0
STANISLAV DZENDZELIUK (UKF)
536
1
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
518
2
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
632
3
PATRIZIO ROVELLI (OLIMPIA)
598
0
MAKSYM KASATKIN (UKF)
584
0
TIM VALNER (DKCELJE)
1507
5
SAMUEL MASARYK (SLOVKNT)
1718
0
AXEL AGLIETTI ZAMPALLA (IPPON 2)
1072
0
ABBAS DADASHOV (ANKF)
533
1
DARIO SZEL (SAMOBOR)
2450
3
FRANCESCO CAVALLETTI (PULEO)
340
0
LUCA VARGIU (PKS)
1663
1
YEVHENII IVANOV (UKF)
2188
0
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
1094
2
MARIO SVINARSKI (STEFAN1)
235
1
VIVALDA EMANUELE (TALARIC)
1004
3
PANARIN ILLIA (UKF)
74
1
ŽAN AHLIN (KRANJ)
2416
2
ALBIN MEROVCI (KOSOVA)
544
7
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
1460
0
ANDREY TODOROV (BNFK)
709
0
BÁLINT DEME (MTK-BUD)
1853
3
LENSKYI OLEXANDR (SCL)
2118
0
HARIS MURADBAŠIĆ (ORKKA)
1067
2
TALE YAGUBOV (ANKF)
532
2
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
190
2
KONSTANTIN VELIKSAR (UKF)
1889
0
ALIJA DELIĆ (BIH)
1977
3
STANISLAV DZENDZELIUK (UKF)
518
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
632
2
PATRIZIO ROVELLI (OLIMPIA)
1507
0
SAMUEL MASARYK (SLOVKNT)
1072
1
ABBAS DADASHOV (ANKF)
2450
1
FRANCESCO CAVALLETTI (PULEO)
1663
2
YEVHENII IVANOV (UKF)
1094
2
MARIO SVINARSKI (STEFAN1)
1004
0
PANARIN ILLIA (UKF)
2416
1
ALBIN MEROVCI (KOSOVA)
544
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
1853
0
LENSKYI OLEXANDR (SCL)
1067
1
TALE YAGUBOV (ANKF)
532
1
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1977
0
STANISLAV DZENDZELIUK (UKF)
632
2
PATRIZIO ROVELLI (OLIMPIA)
1072
7
ABBAS DADASHOV (ANKF)
1663
4
YEVHENII IVANOV (UKF)
1094
0
MARIO SVINARSKI (STEFAN1)
2416
1
ALBIN MEROVCI (KOSOVA)
1067
0
TALE YAGUBOV (ANKF)
532
3
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1072
0
ABBAS DADASHOV (ANKF)
1663
0
YEVHENII IVANOV (UKF)
2416
1
ALBIN MEROVCI (KOSOVA)
532
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
2416
0
ALBIN MEROVCI (KOSOVA)
74
4
ŽAN AHLIN (KRANJ)
2196
1
MILJENKO SABLJIĆ (GRUDE)
544
1
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
74
1
ŽAN AHLIN (KRANJ)
1067
4
TALE YAGUBOV (ANKF)
544
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
1663
0
YEVHENII IVANOV (UKF)
1067
2
TALE YAGUBOV (ANKF)
Medalists
1. ALBIN MEROVCI, Kosovo Karate Federation
2. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR
3. ABBAS DADASHOV, Azerbaijan National Karate Federation
3. TALE YAGUBOV, Azerbaijan National Karate Federation