Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
29. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"CENTURION" SPORTS COMBATS AND FITNESS CLUB
"DOBOJ-ISTOK"
"Master" Bugojno
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
014 Valjevo
1.CKKS TRAUNROIT
A.S.D. FAMILY FIGHT TEAM
A.s.d. Fighters Karate Team
A.S.D. KARATE CLUB VALDOBBIADENE CROCETTA
Academy Ponte di Piave asd
AKA Accademia Karate Arezzo
ALFA
ASCD atlantide troina
Asd Accademia Karate Tosto
ASD APS ARTESPORT
ASD CUS TORINO
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD DOJO SUGIYAMA CARMAGNOLA
ASD ESERCITO - 187 FOLGORE
ASD FUDOSHIN BARI
ASD IPPON 2
ASD KARATE CAMAIORE
ASD KARATE CLUB SAVONA
ASD KEN KO PIOBESI
asd MATRIX
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD Millennium Karate
ASD PIELLE
Asd Pro Recco karate
ASD Progetto Karate Shotokan
ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
ASD TALARICO KARATE TEAM
asd Treviso Karate
ASD WA YU KAI FAM MUGGIO'
AWKJS FIJLKAM
Azerbaijan National Karate Federation
BANJA LUKA
BARTOLO KARATE TEAM
Baščaršija
Bregana
Budapesti Honvéd Se
BUDO KAN, z.s.
Budo Lacassia Torino
Budo SportsKarate Ishøj(1)
BUDOKAN MONTELUPO
Bulgarian National Karate Federation
BUSHIDO
BushidokaratePerugia
C.R.S. AKIYAMA SETTIMO
CBS PULA
CENTRO STUDI ARKE
Champion
CHAMPION RIJEKA
CROATIA
CROHERC
CSEN REMBUKAN VILLASMUNDO ITA
CSK MASTER
CSK NEGRAR ASD
Čukarički Roda
DALMACIJA
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DRNIŠ
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
ESERCITO ASD AQUILA
feniks
FOKUS
FORZA E COSTANZA - Italy
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GES
GLADIJATOR
GLOBUS Čakovec
Gomel Team
GORNJA RADGONA
GRUDE
Hercegovina-Zagreb
HKSE 2005
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
Hungarian Karate Federation
ILIDŽA
Internacional
IPON ZAGREB
IPPON
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
JASTREB
JION PEB BIHAĆ
KAPTOL
Karate akademija Kiš
karate Borbiago
karate Club KS Cavenago
KARATE DON BOSCO
Karate Federation of Serbia
KARATE GEMELLI
Karate klub "Stari grad" Budva
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub Petrovče
karate klub Podgorica
Karate klub Slávia UPJŠ Košice
Karate klub Sokol, Slovenija
Karate Klub Sportingbudo
Karate klub Unsu
karate team olimpik 2007 macedonia
Karate Trenčín
Karate zveza Slovenije
Karlovac 1969
Kastav
KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA
KK " Winner" Tuzla
KK 10. DAN
KK DO - Tuzla
KK DRAP Partizánske
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Miyagi LC
KK MLADOST PANČEVO SRBIJA
KK Novi Grad Sarajevo
KK PANTERI PLUS
KK SISAK
KK SOKOL
KK Zanshin Sarajevo
KK"BOŠNJAK"
KK. UNSU - BIJELJINA
KKK Idrija
KLENOVNIK
KOFUKAN BELARUS
Koprivnica
Kosovo Karate Federation
KOSTRENA
KOVINAR
KRANJ
KRK CROATIA
KSI
KUMITE Jajce
KUMITEAM
L.F.Club Karate
LEADER
Leader Team
LEPOGLAVA
Lev
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
MAKPETROL
Master Sarajevo
MAWASHI
Mawashi
Max Ivankovo
Međimurje
MEĐUGORJE
Mersad Kurtalić
Metal - Jurdani
METALURG
Mladost
MLADOST
Moldova Karate NF
MON CHI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Nap Tigrisei Karate SE.
National Team Norway
Neretva
Nesodden karateklubb
NEVERA
NEW SPORTING CLUB CAVARZERE
NIDOSHINKAN Dojo, z.s.
NO KACHI
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
Okinawa
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
OMEGA
Omladinac
OPATIJA
ORKKA
Pitomača
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PRINC1
RAB-ENPI
RADVANJE
REGENERACIJA
RINIA
ROGAŠKA SLATINA
Sakhalin Karate Federation
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
San Marino Shotokan Club
SARAJEVO-ZOI 84
sc NORVEN
SEIGOKAN
SEKI SV. JERNEJ
SENSHI
Shield-CSKA
Shihan
Shindo
Shotokan Acireale
Shotokan Grosuplje
Shotokan Kranj
Sindjelić
SK CMK BANSKA BYSTRICA
SK O-KAN
Skipper
SKP Karate Písek
Slavija Istocno Sarajevo
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SPECIJAL BIH
Sport 94
Sport School Karate Bratislava
SPORT TARGET GERMINAL
Sports connection club
SPORTSLIFE
SSD ARL FITNESS PER TERNI
SSD BRACELLI CLUB
SSD Mens Sana 1871 Siena
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Taikan_kh
TAIYÓ Kolárovo
TARO KAN
Team Karate Puleo
Tempo
TEMPO
Tigar Sisak
TRBOVLJE
TRNJE
TSKS
TURKISH KARATE FEDERATION
TUŠKANAC
TUZLA
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
UTE
VARAŽDIN
Vasas SC
Velebit
VELENJE
VELIKA GORICA
VEZIR
VIKTORIA
Virovitica
Volat
Vukovar`91
ZAMET
ZRINSKI
Žalec
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Cadets (female) -54
Kumite - Juniors (male) -61
Kumite - U 21 (female) -50
Kumite - Cadets (female) -54
2153
5
BRIGANTI ANGELA (ASD)
1179
1
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
2153
0
BRIGANTI ANGELA (ASD)
2466
5
ALEKSANDRA MILUTINOVIĆ (SRBJNTM)
2466
2
ALEKSANDRA MILUTINOVIĆ (SRBJNTM)
1396
2
JERCA REPIČ (KZS)
2466
0
ALEKSANDRA MILUTINOVIĆ (SRBJNTM)
1493
0
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
2036
EMA SGARDELLI (CHMPRI)
158
3
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
1133
2
SUADA KARIMOVA (ANKF)
283
0
LISA FEDERICI (F&C)
529
0
YELYZAVETA KRASNIKOVA (TAIKAN)
1493
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
238
0
ALOISIO GIORGIA (TALARIC)
977
1
NATALIA OSADCHUK (UKF)
2314
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
630
0
GIULIA BONAITI (OLIMPIA)
818
0
BIANKA BENE (KSI)
1260
ADNA BILANOVIĆ (IGMAN)
2153
0
BRIGANTI ANGELA (ASD)
993
1
VIRA FOHLINSKA (UKF)
1179
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
2345
2
MARTINA SIMEONE (FFT)
2466
5
ALEKSANDRA MILUTINOVIĆ (SRBJNTM)
381
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
855
3
FRANCESCA GIRALDI (FOLGORE)
776
0
DARIA TOPAL (UKF)
2004
BRUNA ĆORIĆ (KKHZG)
1396
0
JERCA REPIČ (KZS)
1726
0
IVETA STAMENOVA (CSKA)
1794
RINESA OSMANI (KOSOVA)
40
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1847
4
DORA REZIĆ (ZRINSKI)
1134
1
ILAHA MAMMADOVA (ANKF)
286
0
ANNABRUNA BONTEMPI (F&C)
1865
0
SHIR YAHAV (ISRAEL)
1566
NINA ERDÉLYIOVÁ (TAIYO)
950
0
VANESSA DAPAS (CUSTO)
798
4
SOFIIA ZALYPSKA (UKF)
623
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
2227
0
EMA BAŠAR (SHKRANJ)
1104
0
LEVELEKI ANTÓNIA (MTK-BUD)
28
ADNA REBRONJA (SAZOI84)
233
0
SCHICCHI ALESSANDRA (TALARIC)
1670
0
VALERIA BYCHENKOVA (UKF)
1437
NIKOLINA RAGUŽ (HR.DRAG)
105
0
FLAVIA CAFAGNA (FUDO.BA)
2464
3
LIDIJA TRMČIĆ (SRBJNTM)
517
NIKOLINA ČUČAK (ENERGIJ)
2154
0
FRIZZI EMMA LUDOVICA (ASDAKA)
93
1
SOFIA ZHURBA (CEN.KHR)
1914
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
542
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
635
1
КСЕНИЯ ДРОНЧЕНКО (GOMEL)
956
VALERIA SERHAIEVA (UKF)
2036
5
EMA SGARDELLI (CHMPRI)
158
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
529
0
YELYZAVETA KRASNIKOVA (TAIKAN)
1493
0
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
977
2
NATALIA OSADCHUK (UKF)
2314
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
630
2
GIULIA BONAITI (OLIMPIA)
1260
2
ADNA BILANOVIĆ (IGMAN)
993
8
VIRA FOHLINSKA (UKF)
1179
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
2466
3
ALEKSANDRA MILUTINOVIĆ (SRBJNTM)
381
0
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
855
5
FRANCESCA GIRALDI (FOLGORE)
2004
1
BRUNA ĆORIĆ (KKHZG)
1396
0
JERCA REPIČ (KZS)
1794
0
RINESA OSMANI (KOSOVA)
40
2
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1847
0
DORA REZIĆ (ZRINSKI)
286
3
ANNABRUNA BONTEMPI (F&C)
1566
0
NINA ERDÉLYIOVÁ (TAIYO)
798
1
SOFIIA ZALYPSKA (UKF)
623
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
2227
0
EMA BAŠAR (SHKRANJ)
28
2
ADNA REBRONJA (SAZOI84)
233
1
SCHICCHI ALESSANDRA (TALARIC)
1437
0
NIKOLINA RAGUŽ (HR.DRAG)
2464
0
LIDIJA TRMČIĆ (SRBJNTM)
517
0
NIKOLINA ČUČAK (ENERGIJ)
93
0
SOFIA ZHURBA (CEN.KHR)
1914
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
635
0
КСЕНИЯ ДРОНЧЕНКО (GOMEL)
956
4
VALERIA SERHAIEVA (UKF)
2036
0
EMA SGARDELLI (CHMPRI)
1493
5
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
2314
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
630
0
GIULIA BONAITI (OLIMPIA)
993
1
VIRA FOHLINSKA (UKF)
2466
0
ALEKSANDRA MILUTINOVIĆ (SRBJNTM)
855
0
FRANCESCA GIRALDI (FOLGORE)
1396
3
JERCA REPIČ (KZS)
40
1
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
286
0
ANNABRUNA BONTEMPI (F&C)
798
0
SOFIIA ZALYPSKA (UKF)
28
2
ADNA REBRONJA (SAZOI84)
233
1
SCHICCHI ALESSANDRA (TALARIC)
517
0
NIKOLINA ČUČAK (ENERGIJ)
1914
1
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
956
1
VALERIA SERHAIEVA (UKF)
1493
3
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
630
0
GIULIA BONAITI (OLIMPIA)
993
0
VIRA FOHLINSKA (UKF)
1396
0
JERCA REPIČ (KZS)
40
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
28
2
ADNA REBRONJA (SAZOI84)
233
1
SCHICCHI ALESSANDRA (TALARIC)
1914
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
1493
1
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
993
2
VIRA FOHLINSKA (UKF)
28
1
ADNA REBRONJA (SAZOI84)
233
0
SCHICCHI ALESSANDRA (TALARIC)
993
2
VIRA FOHLINSKA (UKF)
28
0
ADNA REBRONJA (SAZOI84)
2227
EMA BAŠAR (SHKRANJ)
798
3
SOFIIA ZALYPSKA (UKF)
2227
0
EMA BAŠAR (SHKRANJ)
40
4
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
798
0
SOFIIA ZALYPSKA (UKF)
233
0
SCHICCHI ALESSANDRA (TALARIC)
40
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
Medalists
1. VIRA FOHLINSKA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. ADNA REBRONJA, SARAJEVO-ZOI 84
3. ALEKSANDRA MILUTINOVIĆ, Karate Federation of Serbia
3. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA
Kumite - Juniors (male) -61
1788
0
ALBINOT SELMANI (KOSOVA)
725
3
PATRIK SZÖLLŐSI (MTK-BUD)
725
1
PATRIK SZÖLLŐSI (MTK-BUD)
1446
1
TODOR NASTEV (BNFK)
725
0
PATRIK SZÖLLŐSI (MTK-BUD)
992
0
OLEKSII HOTSULIAK (UKF)
992
4
OLEKSII HOTSULIAK (UKF)
2534
0
RIGON BARUTI (KOSOVA)
378
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
1788
0
ALBINOT SELMANI (KOSOVA)
725
PATRIK SZÖLLŐSI (MTK-BUD)
150
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
1446
0
TODOR NASTEV (BNFK)
1108
ALEX PAPPALARDO (WAYUKAI)
1051
0
RAMADAN MUSTAFOVSKI (METALMK)
2472
0
MILOŠ MILUTINOVIĆ (SRBJNTM)
225
LO CAMPO EMANUEL (TALARIC)
992
OLEKSII HOTSULIAK (UKF)
1055
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
71
3
SALIH SELMAN (VEZIR)
2473
0
DARKO SPASKOVSKI (SRBJNTM)
1930
MÁTÉ NAGY (SZARVAS)
1982
DAVID YANOVSKYI (UKF)
497
DAGOSTINO FRANCESCO (ASDAKA)
1292
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
1513
1
ITAI SCHWABE (ISRAEL)
1720
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
479
MARK LAHUTIN (NORVEN)
2534
RIGON BARUTI (KOSOVA)
2331
0
MAK EFENDIĆ (KKZS)
1505
1
ANDREJ TVRDON (SLOVKNT)
819
MARCELL SZABÓ (KSI)
2533
2
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
2538
0
CSONGOR PAP (VASAS)
2452
LUCA MERLINI (PULEO)
2005
0
BOJAN KOSTOV (STEFAN1)
2421
3
EVGENII SON (SFK SO)
813
CIALENTE LUCA (OKR)
425
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
1040
AMINAGHA GULIYEV (ANKF)
2407
0
MARKO BOBAN (GRUDE)
2471
2
PAVLE KOVAČEVIĆ (SRBJNTM)
1592
FEDERICO GULLI' (AKIYAMA)
984
HEORHII AVDIEIEV (UKF)
949
THOMAS VIETTI (CUSTO)
534
4
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
1448
0
EVGENI YORDANOV (BNFK)
1857
DAVIDE BINCOLETTO (YKKF)
1832
BALAMBÉR SZŐKE (HKSE HU)
1789
ARLIND SELMANAJ (KOSOVA)
378
1
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
725
0
PATRIK SZÖLLŐSI (MTK-BUD)
1446
1
TODOR NASTEV (BNFK)
1108
0
ALEX PAPPALARDO (WAYUKAI)
2472
0
MILOŠ MILUTINOVIĆ (SRBJNTM)
225
1
LO CAMPO EMANUEL (TALARIC)
992
0
OLEKSII HOTSULIAK (UKF)
1055
0
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
71
0
SALIH SELMAN (VEZIR)
1930
0
MÁTÉ NAGY (SZARVAS)
1982
0
DAVID YANOVSKYI (UKF)
497
0
DAGOSTINO FRANCESCO (ASDAKA)
1513
0
ITAI SCHWABE (ISRAEL)
1720
1
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
479
0
MARK LAHUTIN (NORVEN)
2534
0
RIGON BARUTI (KOSOVA)
1505
5
ANDREJ TVRDON (SLOVKNT)
819
0
MARCELL SZABÓ (KSI)
2533
4
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
2452
0
LUCA MERLINI (PULEO)
2421
4
EVGENII SON (SFK SO)
813
0
CIALENTE LUCA (OKR)
425
0
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
1040
4
AMINAGHA GULIYEV (ANKF)
2471
5
PAVLE KOVAČEVIĆ (SRBJNTM)
1592
1
FEDERICO GULLI' (AKIYAMA)
984
2
HEORHII AVDIEIEV (UKF)
949
4
THOMAS VIETTI (CUSTO)
534
3
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
1857
0
DAVIDE BINCOLETTO (YKKF)
1832
0
BALAMBÉR SZŐKE (HKSE HU)
1789
3
ARLIND SELMANAJ (KOSOVA)
378
1
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
1446
0
TODOR NASTEV (BNFK)
225
0
LO CAMPO EMANUEL (TALARIC)
992
0
OLEKSII HOTSULIAK (UKF)
1930
0
MÁTÉ NAGY (SZARVAS)
1982
1
DAVID YANOVSKYI (UKF)
1720
0
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
2534
0
RIGON BARUTI (KOSOVA)
1505
2
ANDREJ TVRDON (SLOVKNT)
2533
0
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
2421
1
EVGENII SON (SFK SO)
1040
0
AMINAGHA GULIYEV (ANKF)
2471
7
PAVLE KOVAČEVIĆ (SRBJNTM)
949
4
THOMAS VIETTI (CUSTO)
534
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
1789
1
ARLIND SELMANAJ (KOSOVA)
378
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
992
0
OLEKSII HOTSULIAK (UKF)
1982
0
DAVID YANOVSKYI (UKF)
2534
2
RIGON BARUTI (KOSOVA)
1505
1
ANDREJ TVRDON (SLOVKNT)
2421
0
EVGENII SON (SFK SO)
2471
0
PAVLE KOVAČEVIĆ (SRBJNTM)
1789
0
ARLIND SELMANAJ (KOSOVA)
378
1
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
2534
0
RIGON BARUTI (KOSOVA)
1505
1
ANDREJ TVRDON (SLOVKNT)
1789
0
ARLIND SELMANAJ (KOSOVA)
378
2
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
1505
4
ANDREJ TVRDON (SLOVKNT)
819
2
MARCELL SZABÓ (KSI)
2331
1
MAK EFENDIĆ (KKZS)
2533
1
VOLODOMYR BOIEV (UKF)
819
2
MARCELL SZABÓ (KSI)
2421
3
EVGENII SON (SFK SO)
819
0
MARCELL SZABÓ (KSI)
1789
1
ARLIND SELMANAJ (KOSOVA)
2421
7
EVGENII SON (SFK SO)
Medalists
1. ANDREJ TVRDON, Slovak National Team
2. PAVLE DUJAKOVIĆ, ENERGIJA
3. OLEKSII HOTSULIAK, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. EVGENII SON, Sakhalin Karate Federation
Kumite - U 21 (female) -50
654
CAMILLA CAVO (KDB)
654
0
CAMILLA CAVO (KDB)
777
0
YULIIA PALASHEVSKA (UKF)
777
2
YULIIA PALASHEVSKA (UKF)
1069
3
FIDAN TEYMUROVA (ANKF)
1529
0
DOMINIKA VEISOVA (SLOVKNT)
1069
5
FIDAN TEYMUROVA (ANKF)
2494
SLAVKA PETROVIĆ (SRBJNTM)
234
SCHICCHI FEDERICA (TALARIC)
430
KSENIA ILIINA (UKF)
654
3
CAMILLA CAVO (KDB)
2531
0
IRIS ĆORIĆ (NERETV)
1751
JELENA PEHAR (KK IPON)
1828
HATIGJE ZEJNULLAHU (KOSOVA)
777
YULIIA PALASHEVSKA (UKF)
1414
2
URŠA HABERL (KZS)
999
0
DRAGANA MANGOVSKA (METALMK)
1953
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
1189
LUCREZIA MOLGORA (03BS120)
1668
OLHA VASYLENKO (UKF)
947
NICOLE MURABITO (CUSTO)
1698
SOLOMIYA KMIT (UKF)
2495
MILICA STANIMIROVIĆ (SRBJNTM)
347
LILI RONAI (UTE)
1069
1
FIDAN TEYMUROVA (ANKF)
2494
1
SLAVKA PETROVIĆ (SRBJNTM)
234
2
SCHICCHI FEDERICA (TALARIC)
430
0
KSENIA ILIINA (UKF)
654
1
CAMILLA CAVO (KDB)
1751
2
JELENA PEHAR (KK IPON)
1828
0
HATIGJE ZEJNULLAHU (KOSOVA)
777
9
YULIIA PALASHEVSKA (UKF)
1414
3
URŠA HABERL (KZS)
1953
0
MIA MIJOVIĆ (VGORICA)
1189
0
LUCREZIA MOLGORA (03BS120)
1668
0
OLHA VASYLENKO (UKF)
947
2
NICOLE MURABITO (CUSTO)
1698
0
SOLOMIYA KMIT (UKF)
2495
2
MILICA STANIMIROVIĆ (SRBJNTM)
347
2
LILI RONAI (UTE)
1069
5
FIDAN TEYMUROVA (ANKF)
234
0
SCHICCHI FEDERICA (TALARIC)
1751
3
JELENA PEHAR (KK IPON)
777
2
YULIIA PALASHEVSKA (UKF)
1414
0
URŠA HABERL (KZS)
1189
2
LUCREZIA MOLGORA (03BS120)
947
0
NICOLE MURABITO (CUSTO)
2495
1
MILICA STANIMIROVIĆ (SRBJNTM)
1069
2
FIDAN TEYMUROVA (ANKF)
1751
3
JELENA PEHAR (KK IPON)
1189
0
LUCREZIA MOLGORA (03BS120)
2495
2
MILICA STANIMIROVIĆ (SRBJNTM)
1751
9
JELENA PEHAR (KK IPON)
2495
0
MILICA STANIMIROVIĆ (SRBJNTM)
347
LILI RONAI (UTE)
947
0
NICOLE MURABITO (CUSTO)
347
1
LILI RONAI (UTE)
1189
1
LUCREZIA MOLGORA (03BS120)
347
0
LILI RONAI (UTE)
Medalists
1. JELENA PEHAR, IPON ZAGREB
2. MILICA STANIMIROVIĆ, Karate Federation of Serbia
3. FIDAN TEYMUROVA, Azerbaijan National Karate Federation
3. LUCREZIA MOLGORA, Polisportiva NAKAYAMA