Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
29. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"CENTURION" SPORTS COMBATS AND FITNESS CLUB
"DOBOJ-ISTOK"
"Master" Bugojno
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
014 Valjevo
1.CKKS TRAUNROIT
A.S.D. FAMILY FIGHT TEAM
A.s.d. Fighters Karate Team
A.S.D. KARATE CLUB VALDOBBIADENE CROCETTA
Academy Ponte di Piave asd
AKA Accademia Karate Arezzo
ALFA
ASCD atlantide troina
Asd Accademia Karate Tosto
ASD APS ARTESPORT
ASD CUS TORINO
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD DOJO SUGIYAMA CARMAGNOLA
ASD ESERCITO - 187 FOLGORE
ASD FUDOSHIN BARI
ASD IPPON 2
ASD KARATE CAMAIORE
ASD KARATE CLUB SAVONA
ASD KEN KO PIOBESI
asd MATRIX
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD Millennium Karate
ASD PIELLE
Asd Pro Recco karate
ASD Progetto Karate Shotokan
ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
ASD TALARICO KARATE TEAM
asd Treviso Karate
ASD WA YU KAI FAM MUGGIO'
AWKJS FIJLKAM
Azerbaijan National Karate Federation
BANJA LUKA
BARTOLO KARATE TEAM
Baščaršija
Bregana
Budapesti Honvéd Se
BUDO KAN, z.s.
Budo Lacassia Torino
Budo SportsKarate Ishøj(1)
BUDOKAN MONTELUPO
Bulgarian National Karate Federation
BUSHIDO
BushidokaratePerugia
C.R.S. AKIYAMA SETTIMO
CBS PULA
CENTRO STUDI ARKE
Champion
CHAMPION RIJEKA
CROATIA
CROHERC
CSEN REMBUKAN VILLASMUNDO ITA
CSK MASTER
CSK NEGRAR ASD
Čukarički Roda
DALMACIJA
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DRNIŠ
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
ESERCITO ASD AQUILA
feniks
FOKUS
FORZA E COSTANZA - Italy
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GES
GLADIJATOR
GLOBUS Čakovec
Gomel Team
GORNJA RADGONA
GRUDE
Hercegovina-Zagreb
HKSE 2005
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
Hungarian Karate Federation
ILIDŽA
Internacional
IPON ZAGREB
IPPON
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
JASTREB
JION PEB BIHAĆ
KAPTOL
Karate akademija Kiš
karate Borbiago
karate Club KS Cavenago
KARATE DON BOSCO
Karate Federation of Serbia
KARATE GEMELLI
Karate klub "Stari grad" Budva
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub Petrovče
karate klub Podgorica
Karate klub Slávia UPJŠ Košice
Karate klub Sokol, Slovenija
Karate Klub Sportingbudo
Karate klub Unsu
karate team olimpik 2007 macedonia
Karate Trenčín
Karate zveza Slovenije
Karlovac 1969
Kastav
KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA
KK " Winner" Tuzla
KK 10. DAN
KK DO - Tuzla
KK DRAP Partizánske
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Miyagi LC
KK MLADOST PANČEVO SRBIJA
KK Novi Grad Sarajevo
KK PANTERI PLUS
KK SISAK
KK SOKOL
KK Zanshin Sarajevo
KK"BOŠNJAK"
KK. UNSU - BIJELJINA
KKK Idrija
KLENOVNIK
KOFUKAN BELARUS
Koprivnica
Kosovo Karate Federation
KOSTRENA
KOVINAR
KRANJ
KRK CROATIA
KSI
KUMITE Jajce
KUMITEAM
L.F.Club Karate
LEADER
Leader Team
LEPOGLAVA
Lev
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
MAKPETROL
Master Sarajevo
MAWASHI
Mawashi
Max Ivankovo
Međimurje
MEĐUGORJE
Mersad Kurtalić
Metal - Jurdani
METALURG
Mladost
MLADOST
Moldova Karate NF
MON CHI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Nap Tigrisei Karate SE.
National Team Norway
Neretva
Nesodden karateklubb
NEVERA
NEW SPORTING CLUB CAVARZERE
NIDOSHINKAN Dojo, z.s.
NO KACHI
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
Okinawa
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
OMEGA
Omladinac
OPATIJA
ORKKA
Pitomača
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PRINC1
RAB-ENPI
RADVANJE
REGENERACIJA
RINIA
ROGAŠKA SLATINA
Sakhalin Karate Federation
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
San Marino Shotokan Club
SARAJEVO-ZOI 84
sc NORVEN
SEIGOKAN
SEKI SV. JERNEJ
SENSHI
Shield-CSKA
Shihan
Shindo
Shotokan Acireale
Shotokan Grosuplje
Shotokan Kranj
Sindjelić
SK CMK BANSKA BYSTRICA
SK O-KAN
Skipper
SKP Karate Písek
Slavija Istocno Sarajevo
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SPECIJAL BIH
Sport 94
Sport School Karate Bratislava
SPORT TARGET GERMINAL
Sports connection club
SPORTSLIFE
SSD ARL FITNESS PER TERNI
SSD BRACELLI CLUB
SSD Mens Sana 1871 Siena
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Taikan_kh
TAIYÓ Kolárovo
TARO KAN
Team Karate Puleo
Tempo
TEMPO
Tigar Sisak
TRBOVLJE
TRNJE
TSKS
TURKISH KARATE FEDERATION
TUŠKANAC
TUZLA
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
UTE
VARAŽDIN
Vasas SC
Velebit
VELENJE
VELIKA GORICA
VEZIR
VIKTORIA
Virovitica
Volat
Vukovar`91
ZAMET
ZRINSKI
Žalec
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenice -36
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Juniori -68
Kumite - U 21 (muški) +84
Kumite - Učenici -34
1147
3
TOMO SESAR (HR.DRAG)
64
0
DOMENICO CICCIARELLA (BKT)
1147
1
TOMO SESAR (HR.DRAG)
203
2
ARTEM KOZLOVSKYI (UKF)
203
0
ARTEM KOZLOVSKYI (UKF)
2053
2
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
2434
4
STEFAN GOSTIĆ (ŠDGORIC)
264
1
JAKOV PIŠKUR (METAL)
203
1
ARTEM KOZLOVSKYI (UKF)
2372
0
IVAN KNEŽEVIĆ (KK.UNSU)
205
3
SERGII STANKOV (UKF)
1147
0
TOMO SESAR (HR.DRAG)
447
1
KYRYLO SHYMBAROV (TAIKAN)
64
3
DOMENICO CICCIARELLA (BKT)
208
0
SLIUSARCHUK VOLODIMIR (UKF)
1614
1
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
962
2
OLEG KOLOMIETS (UKF)
325
1
ISMAIL HRNJIC (JAJCE)
968
3
MAKSYM PATLAI (UKF)
2353
3
JAN CANJAR (KA 1969)
2053
4
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
2325
0
NOUHE LAOUZAI (PDP)
2222
3
SOLOMON GLIB (SCL)
261
2
FILIP KOMARAC (METAL)
794
0
PAVLO KYRYCHENKO (UKF)
1881
2
ARMAN VELAGIC ("MASTER)
182
0
KYRYLO SVYSTUN (UKF)
2352
5
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
1746
8
FILIP MABIĆ (KK IPON)
2578
0
DOMENICO CICCIARELLA (BKT)
195
0
ARTEM TATAROVSKYI (UKF)
361
1
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
350
0
DANIIL MOMOTENKO (O-KAN)
328
9
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
988
0
ROMAN SUKHANOV (UKF)
2203
2
JUSUF SALJIU (OMLADIN)
1899
MIHAEL HRKAĆ (KKHZG)
2434
1
STEFAN GOSTIĆ (ŠDGORIC)
203
4
ARTEM KOZLOVSKYI (UKF)
205
6
SERGII STANKOV (UKF)
64
0
DOMENICO CICCIARELLA (BKT)
1614
1
JAKOV UDOVČIĆ (SAMOBOR)
962
7
OLEG KOLOMIETS (UKF)
2353
0
JAN CANJAR (KA 1969)
2053
4
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
2222
1
SOLOMON GLIB (SCL)
1881
1
ARMAN VELAGIC ("MASTER)
2352
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
1746
4
FILIP MABIĆ (KK IPON)
361
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
328
5
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
2203
4
JUSUF SALJIU (OMLADIN)
1899
0
MIHAEL HRKAĆ (KKHZG)
203
0
ARTEM KOZLOVSKYI (UKF)
205
6
SERGII STANKOV (UKF)
962
0
OLEG KOLOMIETS (UKF)
2053
5
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
1881
0
ARMAN VELAGIC ("MASTER)
1746
3
FILIP MABIĆ (KK IPON)
328
0
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
2203
1
JUSUF SALJIU (OMLADIN)
205
2
SERGII STANKOV (UKF)
2053
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
1746
4
FILIP MABIĆ (KK IPON)
2203
0
JUSUF SALJIU (OMLADIN)
205
1
SERGII STANKOV (UKF)
1746
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
2352
8
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
2578
0
DOMENICO CICCIARELLA (BKT)
1881
0
ARMAN VELAGIC ("MASTER)
2352
1
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
2203
2
JUSUF SALJIU (OMLADIN)
2352
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
Osvajači medalja
1. SERGII STANKOV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
3. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
3. JUSUF SALJIU, Omladinac
Kumite - Učenice -36
1167
1
SZOFI DALNOKI (MTK-BUD)
2162
0
LEANA MOŠKON ŠARUNIĆ (STIJENA)
1167
2
SZOFI DALNOKI (MTK-BUD)
2371
0
MARIJA GAVRILOVIĆ (KK.UNSU)
1167
1
SZOFI DALNOKI (MTK-BUD)
1736
1
AŠČIĆ ŠEJLA ("DO")
1780
0
ALISA EMA JURJEVIĆ (BREGANA)
1798
0
SUELA ARIFI (KOSOVA)
2304
IVA MARIĆ (KKHZG)
1638
3
VITA KUČAN (VGORICA)
1475
0
KATEŘINA NOVÁKOVÁ (SKP PI)
1736
AŠČIĆ ŠEJLA ("DO")
1772
1
PAULA PANIĆ (KK IPON)
1167
3
SZOFI DALNOKI (MTK-BUD)
2162
LEANA MOŠKON ŠARUNIĆ (STIJENA)
895
UNA FLEKOVIĆ (HR.DRAG)
2371
MARIJA GAVRILOVIĆ (KK.UNSU)
2133
0
EVA POŽEGA (MAXIVK)
1835
2
HANA SHAMOLLI (KOSOVA)
49
TONI MEĐIĆ (BSHDOZG)
1619
0
NIKA ČABAJ (SAMOBOR)
295
0
DARIA MARKOVSKA (O-KAN)
1285
MERIMA BRKOVIĆ (TUZ)
1949
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
553
0
TINKARA LEBEN (KRANJ)
913
ENA ČAVKUŠIĆ (KKMS)
1149
LAURA BILAĆ (HR.DRAG)
1893
ILMA MUHIBIĆ (KARATEK)
1798
0
SUELA ARIFI (KOSOVA)
2304
0
IVA MARIĆ (KKHZG)
1638
3
VITA KUČAN (VGORICA)
1736
3
AŠČIĆ ŠEJLA ("DO")
1772
3
PAULA PANIĆ (KK IPON)
2162
0
LEANA MOŠKON ŠARUNIĆ (STIJENA)
895
0
UNA FLEKOVIĆ (HR.DRAG)
2371
2
MARIJA GAVRILOVIĆ (KK.UNSU)
1835
0
HANA SHAMOLLI (KOSOVA)
49
0
TONI MEĐIĆ (BSHDOZG)
295
3
DARIA MARKOVSKA (O-KAN)
1285
0
MERIMA BRKOVIĆ (TUZ)
1949
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
913
0
ENA ČAVKUŠIĆ (KKMS)
1149
1
LAURA BILAĆ (HR.DRAG)
1893
1
ILMA MUHIBIĆ (KARATEK)
1798
0
SUELA ARIFI (KOSOVA)
1736
7
AŠČIĆ ŠEJLA ("DO")
1772
2
PAULA PANIĆ (KK IPON)
2371
0
MARIJA GAVRILOVIĆ (KK.UNSU)
1835
0
HANA SHAMOLLI (KOSOVA)
295
4
DARIA MARKOVSKA (O-KAN)
1949
3
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
1893
1
ILMA MUHIBIĆ (KARATEK)
1736
0
AŠČIĆ ŠEJLA ("DO")
1772
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
295
0
DARIA MARKOVSKA (O-KAN)
1949
4
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
1772
1
PAULA PANIĆ (KK IPON)
1949
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
913
0
ENA ČAVKUŠIĆ (KKMS)
553
0
TINKARA LEBEN (KRANJ)
1893
0
ILMA MUHIBIĆ (KARATEK)
913
0
ENA ČAVKUŠIĆ (KKMS)
295
0
DARIA MARKOVSKA (O-KAN)
1893
2
ILMA MUHIBIĆ (KARATEK)
Osvajači medalja
1. PAULA PANIĆ, IPON ZAGREB
2. MATEA KORDIĆ, VELIKA GORICA
3. AŠČIĆ ŠEJLA, KK DO - Tuzla
3. ILMA MUHIBIĆ, Mawashi
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
1637
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
1637
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
1917
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
1637
1
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
2573
2
LILIANA MALÁ (CMK BB)
1917
3
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
200
0
ANASTASIIA YERMILOVA (UKF)
2364
HANA ČUGELJ (NEVERA)
1637
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
2370
0
MARIJA GAVRILOVIĆ (KK.UNSU)
227
MARRUCCI VALENTINA (TALARIC)
690
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
611
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
1171
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
2335
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
2573
2
LILIANA MALÁ (CMK BB)
851
VITTORIA MILLAURO (FOLGORE)
1918
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
936
4
DARIA KHOMENKO (UKF)
1227
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1639
1
VITA KUČAN (VGORICA)
76
0
TJAŠA PETKOVIĆ (BREZICE)
230
PIOVANO CECILIA (TALARIC)
2124
3
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
202
3
YELYZAVETA BEZBOZHNAIA (UKF)
2260
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
2062
ANA LUJIĆ (0354451)
396
DARIIA KHOLODNIAK (O-KAN)
1917
3
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
2364
0
HANA ČUGELJ (NEVERA)
1637
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
227
1
MARRUCCI VALENTINA (TALARIC)
611
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
1171
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
2573
5
LILIANA MALÁ (CMK BB)
851
0
VITTORIA MILLAURO (FOLGORE)
936
1
DARIA KHOMENKO (UKF)
1227
1
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1639
0
VITA KUČAN (VGORICA)
230
1
PIOVANO CECILIA (TALARIC)
2124
3
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
2260
1
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
2062
0
ANA LUJIĆ (0354451)
396
0
DARIIA KHOLODNIAK (O-KAN)
1917
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
227
2
MARRUCCI VALENTINA (TALARIC)
611
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
2573
1
LILIANA MALÁ (CMK BB)
936
1
DARIA KHOMENKO (UKF)
230
1
PIOVANO CECILIA (TALARIC)
2124
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
396
0
DARIIA KHOLODNIAK (O-KAN)
227
1
MARRUCCI VALENTINA (TALARIC)
2573
0
LILIANA MALÁ (CMK BB)
230
2
PIOVANO CECILIA (TALARIC)
2124
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
227
1
MARRUCCI VALENTINA (TALARIC)
230
6
PIOVANO CECILIA (TALARIC)
1639
VITA KUČAN (VGORICA)
936
2
DARIA KHOMENKO (UKF)
1639
0
VITA KUČAN (VGORICA)
2124
1
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
936
4
DARIA KHOMENKO (UKF)
Osvajači medalja
1. PIOVANO CECILIA, ASD TALARICO KARATE TEAM
2. MARRUCCI VALENTINA, ASD TALARICO KARATE TEAM
3. LILIANA MALÁ, SK CMK BANSKA BYSTRICA
3. DARIA KHOMENKO, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
Kumite - Juniori -68
705
SADIN MULAHALILOVIĆ (MIRZA98)
705
2
SADIN MULAHALILOVIĆ (MIRZA98)
190
1
KONSTANTIN VELIKSAR (UKF)
705
5
SADIN MULAHALILOVIĆ (MIRZA98)
1977
0
STANISLAV DZENDZELIUK (UKF)
705
0
SADIN MULAHALILOVIĆ (MIRZA98)
1072
1
ABBAS DADASHOV (ANKF)
532
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
705
8
SADIN MULAHALILOVIĆ (MIRZA98)
2448
0
LEONARDO MARZULLO (PULEO)
1337
2
LUKA TOMLJANOVIĆ (KKHZG)
2404
1
DANIELE NATALE (MATRIX)
190
1
KONSTANTIN VELIKSAR (UKF)
375
0
ULADZISLAU VASIUKOVICH (KOFUKAN)
1412
2
TOMAŽ HUDALES (KZS)
442
0
ARTEM OBUKHOV (TAIKAN)
1889
0
ALIJA DELIĆ (BIH)
2299
0
ŠIMON PRIEVOZNÍK (SEIGO)
1948
2
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
248
0
JANNON LORENZO (TALARIC)
1977
3
STANISLAV DZENDZELIUK (UKF)
2475
1
STEFAN LEMAJIĆ (SRBJNTM)
536
1
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
178
0
EVGEN PRYVALOV (UKF)
518
2
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
1569
1
QASSEM ABO SHAH (ISRAEL)
1921
0
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
632
2
PATRIZIO ROVELLI (OLIMPIA)
598
4
MAKSYM KASATKIN (UKF)
1458
1
LOREN BOSILKOV (BNFK)
584
1
TIM VALNER (DKCELJE)
1555
0
MARCO RUBINI (RKVITA)
2020
0
OMER MUSLIJI (RINIA)
1507
0
SAMUEL MASARYK (SLOVKNT)
2530
0
NIKOLA DAMJANOVIĆ (NERETV)
1718
1
AXEL AGLIETTI ZAMPALLA (IPPON 2)
1971
0
MAKSYM MARUSHCHAK (UKF)
1072
1
ABBAS DADASHOV (ANKF)
533
2
DARIO SZEL (SAMOBOR)
2537
1
ILLIA VOROBIV (UKF)
1252
1
KENAN MEMISEVIC (SAZOI84)
2450
3
FRANCESCO CAVALLETTI (PULEO)
574
1
BORNA STANIĆ (BREGANA)
340
8
LUCA VARGIU (PKS)
1663
1
YEVHENII IVANOV (UKF)
1469
0
IVAN PETKOV (BNFK)
2415
0
ŽAN PETERNEL (ŠDGORIC)
2188
4
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
1094
4
MARIO SVINARSKI (STEFAN1)
1506
0
JAKUB POLIAK (SLOVKNT)
1357
0
ALEKSANDAR IVKOVIĆ (KK.UNSU)
235
1
VIVALDA EMANUELE (TALARIC)
1004
4
PANARIN ILLIA (UKF)
2474
1
DANIJEL VUKAŠINOVIĆ (SRBJNTM)
74
2
ŽAN AHLIN (KRANJ)
940
1
VIKTOR SHEVCHENKO (UKF)
2196
2
MILJENKO SABLJIĆ (GRUDE)
2416
4
ALBIN MEROVCI (KOSOVA)
544
4
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
871
3
MATTEO SIMIONATO (TARGET)
769
2
VLADYSLAV DOLGOPOLOV (UKF)
1460
4
ANDREY TODOROV (BNFK)
709
1
BÁLINT DEME (MTK-BUD)
1596
0
GABRIELE PALA (AKIYAMA)
1853
4
LENSKYI OLEXANDR (SCL)
373
1
RAMAN YEUDAKIMAU (KOFUKAN)
2118
1
HARIS MURADBAŠIĆ (ORKKA)
502
0
RUGGIERO GIUSEPPE (ASD)
966
0
HORDII RUDENKO (UKF)
1067
2
TALE YAGUBOV (ANKF)
532
1
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
705
0
SADIN MULAHALILOVIĆ (MIRZA98)
1337
2
LUKA TOMLJANOVIĆ (KKHZG)
190
6
KONSTANTIN VELIKSAR (UKF)
1412
1
TOMAŽ HUDALES (KZS)
1889
2
ALIJA DELIĆ (BIH)
1948
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
1977
0
STANISLAV DZENDZELIUK (UKF)
536
1
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
518
2
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
632
3
PATRIZIO ROVELLI (OLIMPIA)
598
0
MAKSYM KASATKIN (UKF)
584
0
TIM VALNER (DKCELJE)
1507
5
SAMUEL MASARYK (SLOVKNT)
1718
0
AXEL AGLIETTI ZAMPALLA (IPPON 2)
1072
0
ABBAS DADASHOV (ANKF)
533
1
DARIO SZEL (SAMOBOR)
2450
3
FRANCESCO CAVALLETTI (PULEO)
340
0
LUCA VARGIU (PKS)
1663
1
YEVHENII IVANOV (UKF)
2188
0
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
1094
2
MARIO SVINARSKI (STEFAN1)
235
1
VIVALDA EMANUELE (TALARIC)
1004
3
PANARIN ILLIA (UKF)
74
1
ŽAN AHLIN (KRANJ)
2416
2
ALBIN MEROVCI (KOSOVA)
544
7
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
1460
0
ANDREY TODOROV (BNFK)
709
0
BÁLINT DEME (MTK-BUD)
1853
3
LENSKYI OLEXANDR (SCL)
2118
0
HARIS MURADBAŠIĆ (ORKKA)
1067
2
TALE YAGUBOV (ANKF)
532
2
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
190
2
KONSTANTIN VELIKSAR (UKF)
1889
0
ALIJA DELIĆ (BIH)
1977
3
STANISLAV DZENDZELIUK (UKF)
518
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
632
2
PATRIZIO ROVELLI (OLIMPIA)
1507
0
SAMUEL MASARYK (SLOVKNT)
1072
1
ABBAS DADASHOV (ANKF)
2450
1
FRANCESCO CAVALLETTI (PULEO)
1663
2
YEVHENII IVANOV (UKF)
1094
2
MARIO SVINARSKI (STEFAN1)
1004
0
PANARIN ILLIA (UKF)
2416
1
ALBIN MEROVCI (KOSOVA)
544
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
1853
0
LENSKYI OLEXANDR (SCL)
1067
1
TALE YAGUBOV (ANKF)
532
1
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1977
0
STANISLAV DZENDZELIUK (UKF)
632
2
PATRIZIO ROVELLI (OLIMPIA)
1072
7
ABBAS DADASHOV (ANKF)
1663
4
YEVHENII IVANOV (UKF)
1094
0
MARIO SVINARSKI (STEFAN1)
2416
1
ALBIN MEROVCI (KOSOVA)
1067
0
TALE YAGUBOV (ANKF)
532
3
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1072
0
ABBAS DADASHOV (ANKF)
1663
0
YEVHENII IVANOV (UKF)
2416
1
ALBIN MEROVCI (KOSOVA)
532
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
2416
0
ALBIN MEROVCI (KOSOVA)
74
4
ŽAN AHLIN (KRANJ)
2196
1
MILJENKO SABLJIĆ (GRUDE)
544
1
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
74
1
ŽAN AHLIN (KRANJ)
1067
4
TALE YAGUBOV (ANKF)
544
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
1663
0
YEVHENII IVANOV (UKF)
1067
2
TALE YAGUBOV (ANKF)
Osvajači medalja
1. ALBIN MEROVCI, Kosovo Karate Federation
2. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR
3. ABBAS DADASHOV, Azerbaijan National Karate Federation
3. TALE YAGUBOV, Azerbaijan National Karate Federation
Kumite - U 21 (muški) +84
1293
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
726
6
ROLAND GYOVAI (MTK-BUD)
726
0
ROLAND GYOVAI (MTK-BUD)
1215
2
RIJAD DŽUHO (OKINAWA)
1215
3
RIJAD DŽUHO (OKINAWA)
1346
3
IVAN PEHAR (KKHZG)
1346
2
IVAN PEHAR (KKHZG)
1391
0
BREZOČNIK JAN (KZS)
2194
DAVID ČULJAK (GRUDE)
2383
SATHYA ZUIN (KCB)
1657
ILLIA PODRIA (UKF)
1293
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
1059
8
MURAD HAJIZADE (ANKF)
726
ROLAND GYOVAI (MTK-BUD)
1215
RIJAD DŽUHO (OKINAWA)
1700
MYKOLA MANUILA (UKF)
50
1
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
2493
3
DJORDJE TESANOVIC (SRBJNTM)
1929
DÁNIEL FRANKÓ (SZARVAS)
2135
LUKA VUKOVIĆ (#123#)
773
IHOR LAHUNOV (UKF)
2236
GIACOMO LUCIETTI (TARGET)
1527
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
1356
SAŠA NEDIĆ (KK.UNSU)
1825
BENJAMIN SHABANI (KOSOVA)
1346
4
IVAN PEHAR (KKHZG)
2194
0
DAVID ČULJAK (GRUDE)
2383
3
SATHYA ZUIN (KCB)
1657
0
ILLIA PODRIA (UKF)
1059
3
MURAD HAJIZADE (ANKF)
726
0
ROLAND GYOVAI (MTK-BUD)
1215
4
RIJAD DŽUHO (OKINAWA)
1700
0
MYKOLA MANUILA (UKF)
2493
5
DJORDJE TESANOVIC (SRBJNTM)
1929
1
DÁNIEL FRANKÓ (SZARVAS)
2135
4
LUKA VUKOVIĆ (#123#)
773
1
IHOR LAHUNOV (UKF)
2236
0
GIACOMO LUCIETTI (TARGET)
1527
4
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
1356
0
SAŠA NEDIĆ (KK.UNSU)
1825
1
BENJAMIN SHABANI (KOSOVA)
1346
2
IVAN PEHAR (KKHZG)
2383
0
SATHYA ZUIN (KCB)
1059
2
MURAD HAJIZADE (ANKF)
1215
0
RIJAD DŽUHO (OKINAWA)
2493
0
DJORDJE TESANOVIC (SRBJNTM)
2135
1
LUKA VUKOVIĆ (#123#)
1527
1
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
1825
1
BENJAMIN SHABANI (KOSOVA)
1346
0
IVAN PEHAR (KKHZG)
1059
2
MURAD HAJIZADE (ANKF)
2135
4
LUKA VUKOVIĆ (#123#)
1527
0
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
1059
3
MURAD HAJIZADE (ANKF)
2135
0
LUKA VUKOVIĆ (#123#)
773
IHOR LAHUNOV (UKF)
2493
3
DJORDJE TESANOVIC (SRBJNTM)
773
4
IHOR LAHUNOV (UKF)
1527
0
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
773
8
IHOR LAHUNOV (UKF)
Osvajači medalja
1. MURAD HAJIZADE, Azerbaijan National Karate Federation
2. LUKA VUKOVIĆ, KK PANTERI PLUS
3. RIJAD DŽUHO, OKINAWA
3. IHOR LAHUNOV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION