Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
29. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
"CENTURION" SPORTS COMBATS AND FITNESS CLUB
"DOBOJ-ISTOK"
"Master" Bugojno
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
014 Valjevo
1.CKKS TRAUNROIT
A.S.D. FAMILY FIGHT TEAM
A.s.d. Fighters Karate Team
A.S.D. KARATE CLUB VALDOBBIADENE CROCETTA
Academy Ponte di Piave asd
AKA Accademia Karate Arezzo
ALFA
ASCD atlantide troina
Asd Accademia Karate Tosto
ASD APS ARTESPORT
ASD CUS TORINO
Asd Dojo Matsumura Taranto
ASD DOJO SUGIYAMA CARMAGNOLA
ASD ESERCITO - 187 FOLGORE
ASD FUDOSHIN BARI
ASD IPPON 2
ASD KARATE CAMAIORE
ASD KARATE CLUB SAVONA
ASD KEN KO PIOBESI
asd MATRIX
ASD METROPOLITAN KARATE BRINDISI
ASD Millennium Karate
ASD PIELLE
Asd Pro Recco karate
ASD Progetto Karate Shotokan
ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
ASD TALARICO KARATE TEAM
asd Treviso Karate
ASD WA YU KAI FAM MUGGIO'
AWKJS FIJLKAM
Azerbaijan National Karate Federation
BANJA LUKA
BARTOLO KARATE TEAM
Baščaršija
Bregana
Budapesti Honvéd Se
BUDO KAN, z.s.
Budo Lacassia Torino
Budo SportsKarate Ishøj(1)
BUDOKAN MONTELUPO
Bulgarian National Karate Federation
BUSHIDO
BushidokaratePerugia
C.R.S. AKIYAMA SETTIMO
CBS PULA
CENTRO STUDI ARKE
Champion
CHAMPION RIJEKA
CROATIA
CROHERC
CSEN REMBUKAN VILLASMUNDO ITA
CSK MASTER
CSK NEGRAR ASD
Čukarički Roda
DALMACIJA
Delta
DI MEGLIO KARATE TEAM
DRNIŠ
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
ESERCITO ASD AQUILA
feniks
FOKUS
FORZA E COSTANZA - Italy
FUNAKOSHI GICHIN
Ganz-Kesjar
GES
GLADIJATOR
GLOBUS Čakovec
Gomel Team
GORNJA RADGONA
GRUDE
Hercegovina-Zagreb
HKSE 2005
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
Hungarian Karate Federation
ILIDŽA
Internacional
IPON ZAGREB
IPPON
ISRAEL KARATE FEDERATION
ITALY NATIONAL TEAM
JASTREB
JION PEB BIHAĆ
KAPTOL
Karate akademija Kiš
karate Borbiago
karate Club KS Cavenago
KARATE DON BOSCO
Karate Federation of Serbia
KARATE GEMELLI
Karate klub "Stari grad" Budva
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate klub Petrovče
karate klub Podgorica
Karate klub Slávia UPJŠ Košice
Karate klub Sokol, Slovenija
Karate Klub Sportingbudo
Karate klub Unsu
karate team olimpik 2007 macedonia
Karate Trenčín
Karate zveza Slovenije
Karlovac 1969
Kastav
KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA
KK " Winner" Tuzla
KK 10. DAN
KK DO - Tuzla
KK DRAP Partizánske
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Miyagi LC
KK MLADOST PANČEVO SRBIJA
KK Novi Grad Sarajevo
KK PANTERI PLUS
KK SISAK
KK SOKOL
KK Zanshin Sarajevo
KK"BOŠNJAK"
KK. UNSU - BIJELJINA
KKK Idrija
KLENOVNIK
KOFUKAN BELARUS
Koprivnica
Kosovo Karate Federation
KOSTRENA
KOVINAR
KRANJ
KRK CROATIA
KSI
KUMITE Jajce
KUMITEAM
L.F.Club Karate
LEADER
Leader Team
LEPOGLAVA
Lev
LOTOS ZAGREB
LOVRENC NA POHORJU
MAKPETROL
Master Sarajevo
MAWASHI
Mawashi
Max Ivankovo
Međimurje
MEĐUGORJE
Mersad Kurtalić
Metal - Jurdani
METALURG
Mladost
MLADOST
Moldova Karate NF
MON CHI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Nap Tigrisei Karate SE.
National Team Norway
Neretva
Nesodden karateklubb
NEVERA
NEW SPORTING CLUB CAVARZERE
NIDOSHINKAN Dojo, z.s.
NO KACHI
Nova Gradiška
OBI Kaštela
Obiettivo Karate Roma
OKINAWA
Okinawa
Olimpia Karate Cus Bergamo a.s.d.
OMEGA
Omladinac
OPATIJA
ORKKA
Pitomača
Polet
Polisportiva NAKAYAMA
POLIZIA DI STATO
PRINC1
RAB-ENPI
RADVANJE
REGENERACIJA
RINIA
ROGAŠKA SLATINA
Sakhalin Karate Federation
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
San Marino Shotokan Club
SARAJEVO-ZOI 84
sc NORVEN
SEIGOKAN
SEKI SV. JERNEJ
SENSHI
Shield-CSKA
Shihan
Shindo
Shotokan Acireale
Shotokan Grosuplje
Shotokan Kranj
Sindjelić
SK CMK BANSKA BYSTRICA
SK O-KAN
Skipper
SKP Karate Písek
Slavija Istocno Sarajevo
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
SPECIJAL BIH
Sport 94
Sport School Karate Bratislava
SPORT TARGET GERMINAL
Sports connection club
SPORTSLIFE
SSD ARL FITNESS PER TERNI
SSD BRACELLI CLUB
SSD Mens Sana 1871 Siena
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠD GORICA
TAD RIJEKA
Taikan_kh
TAIYÓ Kolárovo
TARO KAN
Team Karate Puleo
Tempo
TEMPO
Tigar Sisak
TRBOVLJE
TRNJE
TSKS
TURKISH KARATE FEDERATION
TUŠKANAC
TUZLA
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
UTE
VARAŽDIN
Vasas SC
Velebit
VELENJE
VELIKA GORICA
VEZIR
VIKTORIA
Virovitica
Volat
Vukovar`91
ZAMET
ZRINSKI
Žalec
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Juniorke -59
Kumite - U 21 (muški) -67
Kumite - U 21 (ženski) -61
Kumite - Juniorke -59
560
1
VALENTINA PACINO (PACINO)
1845
3
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
1845
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
1461
3
VIKTORIYA VENKOVA (BNFK)
1461
1
VIKTORIYA VENKOVA (BNFK)
785
5
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
1275
0
ANA ZOLETIĆ (TUZ)
2091
0
MARINA MATOŠEVIĆ (KASTAV)
2484
1
MINA TRIKOŠ (SRBJNTM)
1800
0
NJOMZA IBRAHIMI (KOSOVA)
284
1
SARA FEDERICI (F&C)
785
6
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
580
ZSÓFIA UDVARI (VASAS)
126
0
NEJLA MUJKOVIC (SAMBON)
1763
9
PETRA NUIĆ (KK IPON)
1461
VIKTORIYA VENKOVA (BNFK)
560
1
VALENTINA PACINO (PACINO)
109
2
OKSANA BAZELIUK (UKF)
1845
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
385
1
MARINA KURTEŠ (SLAVIJA)
833
3
MIA ČAČKO (10.DAN)
1395
HANA DEBELJAK (KZS)
656
2
ELISA SARTI (KDB)
784
0
ANNA HEIKO (UKF)
1102
MAGDALENA BOZINOSKA (STEFAN1)
1517
1
ZOJA ZIMNIKOVALOVA (SLOVKNT)
572
0
LOLITA LANA IVAKOVIĆ (OBI KAŠ)
1565
RAYA ATMA (ISRAEL)
251
0
ANITA PAZZAGLIA (FITERNI)
1042
3
AYLA RZAZADE (ANKF)
1833
ANAMARIA SKOKO (KKHZG)
1275
1
ANA ZOLETIĆ (TUZ)
2484
0
MINA TRIKOŠ (SRBJNTM)
785
3
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
580
0
ZSÓFIA UDVARI (VASAS)
1763
1
PETRA NUIĆ (KK IPON)
1461
2
VIKTORIYA VENKOVA (BNFK)
109
2
OKSANA BAZELIUK (UKF)
1845
1
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
833
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
1395
3
HANA DEBELJAK (KZS)
656
0
ELISA SARTI (KDB)
1102
1
MAGDALENA BOZINOSKA (STEFAN1)
1517
2
ZOJA ZIMNIKOVALOVA (SLOVKNT)
1565
0
RAYA ATMA (ISRAEL)
1042
4
AYLA RZAZADE (ANKF)
1833
0
ANAMARIA SKOKO (KKHZG)
1275
0
ANA ZOLETIĆ (TUZ)
785
4
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
1461
0
VIKTORIYA VENKOVA (BNFK)
109
1
OKSANA BAZELIUK (UKF)
1395
1
HANA DEBELJAK (KZS)
1102
2
MAGDALENA BOZINOSKA (STEFAN1)
1517
0
ZOJA ZIMNIKOVALOVA (SLOVKNT)
1042
2
AYLA RZAZADE (ANKF)
785
0
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
109
2
OKSANA BAZELIUK (UKF)
1102
3
MAGDALENA BOZINOSKA (STEFAN1)
1042
2
AYLA RZAZADE (ANKF)
109
2
OKSANA BAZELIUK (UKF)
1102
3
MAGDALENA BOZINOSKA (STEFAN1)
656
ELISA SARTI (KDB)
1395
2
HANA DEBELJAK (KZS)
656
0
ELISA SARTI (KDB)
1042
0
AYLA RZAZADE (ANKF)
1395
1
HANA DEBELJAK (KZS)
Medalists
1. MAGDALENA BOZINOSKA, karate team olimpik 2007 macedonia
2. OKSANA BAZELIUK, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. ELINA SIELIEMIENIEVA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. HANA DEBELJAK, Karate zveza Slovenije
Kumite - U 21 (muški) -67
371
DANIIL PENKRAT (KOFUKAN)
371
1
DANIIL PENKRAT (KOFUKAN)
1650
2
KOSTIANTYN LIPKOVSKYI (UKF)
1650
2
KOSTIANTYN LIPKOVSKYI (UKF)
559
1
GIANMARCO PACINO (PACINO)
1650
2
KOSTIANTYN LIPKOVSKYI (UKF)
633
0
PATRIZIO ROVELLI (OLIMPIA)
543
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
1211
ADIN HADZIC (OKINAWA)
1742
1
LIANG WEIQIANG (KCVALDO)
605
3
VLADYSLAV NOVOTOCHIN (UKF)
129
MATEJ BUDIŠČAK (ZAG)
1536
0
ALESSIO DEMASI (BDKMNTL)
1973
8
VLADYSLAV DOLGOPOLOV (UKF)
1096
FAHIK VESELI (STEFAN1)
633
PATRIZIO ROVELLI (OLIMPIA)
2145
DREN HAJDARI (KOSOVA)
559
4
GIANMARCO PACINO (PACINO)
1662
1
YEVHENII IVANOV (UKF)
1512
AMIT AMRANI (ISRAEL)
852
LORENZO GIRALDI (FOLGORE)
1522
SAMUEL TAPAJČÍK (SLOVKNT)
1719
0
AXEL AGLIETTI ZAMPALLA (IPPON 2)
1650
1
KOSTIANTYN LIPKOVSKYI (UKF)
1180
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
1117
ROSARIO RUGGIERO (POLIZIA)
371
DANIIL PENKRAT (KOFUKAN)
1348
FRAN PRIŽMIĆ (KKHZG)
1575
SHALEV GAYGI (ISRAEL)
2451
0
FRANCESCO CAVALLETTI (PULEO)
2488
1
JOVAN ĆIRIĆ (SRBJNTM)
2521
SEMİH ARSLAN (TURKISH)
2190
0
MARCO RUBINI (RKVITA)
2359
2
VADYM ZHURBA (UKF)
1392
DOMEN ZIDAR (KZS)
811
SALVATI AUGUSTO (OKR)
374
YAN PENKRAT (KOFUKAN)
2518
1
DAVIDE TECCHIO (ASD NSC)
1679
0
VALENTYN NAIDA (UKF)
2072
ROBERTO ACKOVSKI (MAKPETR)
2419
CLAUDIO GABRIELE SANISLAV (TVK)
1520
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
1355
0
LUCA VARGIU (PKS)
2319
0
MAKSYM DIDYCH (UKF)
592
LEO MARKOVIĆ (KGB)
757
DŽENAN MAGLIĆ (VEZIR)
2437
BOJAN BOSKOVIC (OMLADIN)
543
2
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
1211
0
ADIN HADZIC (OKINAWA)
605
4
VLADYSLAV NOVOTOCHIN (UKF)
129
2
MATEJ BUDIŠČAK (ZAG)
1973
0
VLADYSLAV DOLGOPOLOV (UKF)
1096
0
FAHIK VESELI (STEFAN1)
633
2
PATRIZIO ROVELLI (OLIMPIA)
2145
0
DREN HAJDARI (KOSOVA)
559
5
GIANMARCO PACINO (PACINO)
1512
0
AMIT AMRANI (ISRAEL)
852
0
LORENZO GIRALDI (FOLGORE)
1522
8
SAMUEL TAPAJČÍK (SLOVKNT)
1650
4
KOSTIANTYN LIPKOVSKYI (UKF)
1180
3
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
1117
5
ROSARIO RUGGIERO (POLIZIA)
371
0
DANIIL PENKRAT (KOFUKAN)
1348
0
FRAN PRIŽMIĆ (KKHZG)
1575
4
SHALEV GAYGI (ISRAEL)
2488
0
JOVAN ĆIRIĆ (SRBJNTM)
2521
1
SEMİH ARSLAN (TURKISH)
2359
1
VADYM ZHURBA (UKF)
1392
1
DOMEN ZIDAR (KZS)
811
1
SALVATI AUGUSTO (OKR)
374
0
YAN PENKRAT (KOFUKAN)
1679
5
VALENTYN NAIDA (UKF)
2072
1
ROBERTO ACKOVSKI (MAKPETR)
2419
0
CLAUDIO GABRIELE SANISLAV (TVK)
1520
4
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
2319
1
MAKSYM DIDYCH (UKF)
592
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
757
2
DŽENAN MAGLIĆ (VEZIR)
2437
0
BOJAN BOSKOVIC (OMLADIN)
543
3
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
605
4
VLADYSLAV NOVOTOCHIN (UKF)
1973
0
VLADYSLAV DOLGOPOLOV (UKF)
633
7
PATRIZIO ROVELLI (OLIMPIA)
559
4
GIANMARCO PACINO (PACINO)
1522
1
SAMUEL TAPAJČÍK (SLOVKNT)
1650
1
KOSTIANTYN LIPKOVSKYI (UKF)
1117
3
ROSARIO RUGGIERO (POLIZIA)
1575
5
SHALEV GAYGI (ISRAEL)
2521
0
SEMİH ARSLAN (TURKISH)
1392
0
DOMEN ZIDAR (KZS)
811
0
SALVATI AUGUSTO (OKR)
1679
1
VALENTYN NAIDA (UKF)
1520
3
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
2319
0
MAKSYM DIDYCH (UKF)
757
4
DŽENAN MAGLIĆ (VEZIR)
605
1
VLADYSLAV NOVOTOCHIN (UKF)
633
7
PATRIZIO ROVELLI (OLIMPIA)
559
1
GIANMARCO PACINO (PACINO)
1117
2
ROSARIO RUGGIERO (POLIZIA)
1575
1
SHALEV GAYGI (ISRAEL)
811
0
SALVATI AUGUSTO (OKR)
1520
1
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
757
2
DŽENAN MAGLIĆ (VEZIR)
633
2
PATRIZIO ROVELLI (OLIMPIA)
1117
8
ROSARIO RUGGIERO (POLIZIA)
1575
1
SHALEV GAYGI (ISRAEL)
757
4
DŽENAN MAGLIĆ (VEZIR)
1117
2
ROSARIO RUGGIERO (POLIZIA)
757
1
DŽENAN MAGLIĆ (VEZIR)
2437
BOJAN BOSKOVIC (OMLADIN)
2319
0
MAKSYM DIDYCH (UKF)
2437
1
BOJAN BOSKOVIC (OMLADIN)
1520
0
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
2437
6
BOJAN BOSKOVIC (OMLADIN)
1575
0
SHALEV GAYGI (ISRAEL)
2437
1
BOJAN BOSKOVIC (OMLADIN)
Medalists
1. ROSARIO RUGGIERO, POLIZIA DI STATO
2. DŽENAN MAGLIĆ, VEZIR
3. KOSTIANTYN LIPKOVSKYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. BOJAN BOSKOVIC, Omladinac
Kumite - U 21 (ženski) -61
1400
5
LAURA POTISK (KZS)
1068
0
RENATA ARABLI (ANKF)
1400
2
LAURA POTISK (KZS)
1111
1
SARAH AAKERMAN (BSI(1))
1400
3
LAURA POTISK (KZS)
561
1
VALENTINA PACINO (PACINO)
1840
LAURA FUČIK (DELTA)
1554
0
FEDERICA CAVALLARO (RKVITA)
786
2
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
561
4
VALENTINA PACINO (PACINO)
1531
0
DOMINIKA BOGAROVA (SLOVKNT)
1314
LIRAZ LINZEN (ISRAEL)
2390
0
ELISA PONZI (KCB)
1111
5
SARAH AAKERMAN (BSI(1))
125
NEJLA MUJKOVIC (SAMBON)
1105
2
SYRIA MANCINELLI (POLIZIA)
1400
0
LAURA POTISK (KZS)
1068
RENATA ARABLI (ANKF)
1335
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
1739
4
PAOLA PEDERIVA (KCVALDO)
515
0
KATIA MASLOVA (UKF)
1188
0
ALICE MAINARDI (03BS120)
2498
6
ANJA MILOVANOVIĆ (SRBJNTM)
372
MARYIA AZARAVA (KOFUKAN)
657
0
ELISA SARTI (KDB)
1533
2
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
2197
ARMA AVDOVIĆ (KKZS)
1556
0
MIRIAM GIUGA (RKVITA)
1696
1
DIANA SHOSTAK (UKF)
2529
NILUFARHON NORMATOVA (ANKF)
1840
1
LAURA FUČIK (DELTA)
786
1
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
561
1
VALENTINA PACINO (PACINO)
1314
0
LIRAZ LINZEN (ISRAEL)
1111
3
SARAH AAKERMAN (BSI(1))
125
1
NEJLA MUJKOVIC (SAMBON)
1105
8
SYRIA MANCINELLI (POLIZIA)
1068
0
RENATA ARABLI (ANKF)
1335
4
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
1739
0
PAOLA PEDERIVA (KCVALDO)
2498
1
ANJA MILOVANOVIĆ (SRBJNTM)
372
2
MARYIA AZARAVA (KOFUKAN)
1533
5
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
2197
1
ARMA AVDOVIĆ (KKZS)
1696
9
DIANA SHOSTAK (UKF)
2529
0
NILUFARHON NORMATOVA (ANKF)
1840
2
LAURA FUČIK (DELTA)
561
4
VALENTINA PACINO (PACINO)
1111
0
SARAH AAKERMAN (BSI(1))
1105
1
SYRIA MANCINELLI (POLIZIA)
1335
0
KATARINA JELIČIĆ (KKHZG)
372
6
MARYIA AZARAVA (KOFUKAN)
1533
1
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
1696
3
DIANA SHOSTAK (UKF)
561
0
VALENTINA PACINO (PACINO)
1105
2
SYRIA MANCINELLI (POLIZIA)
372
0
MARYIA AZARAVA (KOFUKAN)
1696
0
DIANA SHOSTAK (UKF)
1105
0
SYRIA MANCINELLI (POLIZIA)
1696
2
DIANA SHOSTAK (UKF)
2529
0
NILUFARHON NORMATOVA (ANKF)
1556
0
MIRIAM GIUGA (RKVITA)
1533
1
SARAH HRNKOVÁ (SLOVKNT)
1556
3
MIRIAM GIUGA (RKVITA)
372
0
MARYIA AZARAVA (KOFUKAN)
1556
0
MIRIAM GIUGA (RKVITA)
Medalists
1. DIANA SHOSTAK, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. SYRIA MANCINELLI, POLIZIA DI STATO
3. LAURA POTISK, Karate zveza Slovenije
3. MIRIAM GIUGA, ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO