Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
29. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Juniorke -48
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
Kumite - Juniorke -53
2454
VICTORIA CASELLI (PULEO)
2454
0
VICTORIA CASELLI (PULEO)
707
3
ALEKSANDRA ILANKOVIC (MTK-BUD)
707
6
ALEKSANDRA ILANKOVIC (MTK-BUD)
240
1
TAGLIO ALESSIA (TALARIC)
707
1
ALEKSANDRA ILANKOVIC (MTK-BUD)
545
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
545
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
1251
ADNA REBRONJA (SAZOI84)
658
GIORGIA MAURIELLO (KDB)
1247
NUŠA HABJAN (MAWASHI)
499
7
GAGLIOTI FRANCESCA (ASDAKA)
1315
3
MAYA BENAROCH (ISRAEL)
1037
IVONA STANKOVSKA (METALMK)
1185
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
591
ZHANNA KOSTIUSHKINA (SFK SO)
240
4
TAGLIO ALESSIA (TALARIC)
976
3
NATALIIA MANDAZHY (UKF)
1515
DIANA SCHLETTOVA (SLOVKNT)
548
AGNESE TOMASI (NEGRAR5)
1806
REDONA GASHI (KOSOVA)
2454
VICTORIA CASELLI (PULEO)
1098
MARIJA MILEVA (STEFAN1)
2037
EMA SGARDELLI (CHMPRI)
707
ALEKSANDRA ILANKOVIC (MTK-BUD)
459
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
187
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
339
ALICE VARGIU (PKS)
1588
TJAŠA KVAS (KZS)
289
ANNA GUERINI (F&C)
1038
IVANA ILIEVSKA (METALMK)
1224
SARA NOVAK (GLOBUS)
2482
BRANKICA NEGOVANOVIC (SRBJNTM)
2354
0
SARJ GRUER (FFT)
2543
2
VALERIA SERGAIEVA (UKF)
175
EMA MELIŠOVÁ (KK DRAP)
1659
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1119
POLINA GURENKO (ANKF)
2455
GIADA CORTESE (PULEO)
60
LARA ĐAKOVIĆ (MAWASHI)
379
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
1697
VIKTORIYA VASHCHYSHYN (UKF)
545
4
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
1251
3
ADNA REBRONJA (SAZOI84)
658
1
GIORGIA MAURIELLO (KDB)
1247
0
NUŠA HABJAN (MAWASHI)
499
5
GAGLIOTI FRANCESCA (ASDAKA)
1037
0
IVONA STANKOVSKA (METALMK)
1185
1
TIHANA ŠULEK (SUSEDGR)
591
2
ZHANNA KOSTIUSHKINA (SFK SO)
240
1
TAGLIO ALESSIA (TALARIC)
1515
0
DIANA SCHLETTOVA (SLOVKNT)
548
5
AGNESE TOMASI (NEGRAR5)
1806
3
REDONA GASHI (KOSOVA)
2454
0
VICTORIA CASELLI (PULEO)
1098
3
MARIJA MILEVA (STEFAN1)
2037
0
EMA SGARDELLI (CHMPRI)
707
1
ALEKSANDRA ILANKOVIC (MTK-BUD)
459
1
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
187
1
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
339
0
ALICE VARGIU (PKS)
1588
0
TJAŠA KVAS (KZS)
289
4
ANNA GUERINI (F&C)
1038
0
IVANA ILIEVSKA (METALMK)
1224
1
SARA NOVAK (GLOBUS)
2482
2
BRANKICA NEGOVANOVIC (SRBJNTM)
2543
8
VALERIA SERGAIEVA (UKF)
175
1
EMA MELIŠOVÁ (KK DRAP)
1659
0
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
1119
2
POLINA GURENKO (ANKF)
2455
0
GIADA CORTESE (PULEO)
60
3
LARA ĐAKOVIĆ (MAWASHI)
379
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
1697
3
VIKTORIYA VASHCHYSHYN (UKF)
545
3
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
658
0
GIORGIA MAURIELLO (KDB)
499
3
GAGLIOTI FRANCESCA (ASDAKA)
591
1
ZHANNA KOSTIUSHKINA (SFK SO)
240
3
TAGLIO ALESSIA (TALARIC)
548
1
AGNESE TOMASI (NEGRAR5)
1098
3
MARIJA MILEVA (STEFAN1)
707
3
ALEKSANDRA ILANKOVIC (MTK-BUD)
187
0
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
339
0
ALICE VARGIU (PKS)
289
1
ANNA GUERINI (F&C)
2482
2
BRANKICA NEGOVANOVIC (SRBJNTM)
2543
0
VALERIA SERGAIEVA (UKF)
1119
1
POLINA GURENKO (ANKF)
60
0
LARA ĐAKOVIĆ (MAWASHI)
1697
5
VIKTORIYA VASHCHYSHYN (UKF)
545
3
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
499
1
GAGLIOTI FRANCESCA (ASDAKA)
240
0
TAGLIO ALESSIA (TALARIC)
1098
1
MARIJA MILEVA (STEFAN1)
187
0
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
2482
0
BRANKICA NEGOVANOVIC (SRBJNTM)
1119
3
POLINA GURENKO (ANKF)
1697
1
VIKTORIYA VASHCHYSHYN (UKF)
545
1
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
1098
2
MARIJA MILEVA (STEFAN1)
187
1
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
1119
1
POLINA GURENKO (ANKF)
1098
0
MARIJA MILEVA (STEFAN1)
187
1
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
459
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
339
3
ALICE VARGIU (PKS)
459
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
2482
3
BRANKICA NEGOVANOVIC (SRBJNTM)
339
1
ALICE VARGIU (PKS)
1119
1
POLINA GURENKO (ANKF)
2482
4
BRANKICA NEGOVANOVIC (SRBJNTM)
Osvajači medalja
1. NEJRA SIPOVIĆ, IPPON
2. MARIJA MILEVA, karate team olimpik 2007 macedonia
3. ALEKSANDRA ILANKOVIC, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. BRANKICA NEGOVANOVIC, Karate Federation of Serbia