Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Split Karate Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibanke - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađe učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti/Juniori
KATA-Kadetkinje/Juniorke
KATA-TEAM Mlađi kadeti
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici -26
Kumite - Mlađi učenici -30
Kumite - Mlađi učenici -34
Kumite - Mlađi učenici -38
Kumite - Mlađi učenici +38
Kumite - Mlađi učenici -30
678
0
NINO MATIJAŠ (DAL)
663
0
KRISTIAN BOŽIĆ-BRNIĆ (DAL)
663
0
KRISTIAN BOŽIĆ-BRNIĆ (DAL)
372
0
DAVID SESAR (ŠIROKI)
372
0
DAVID SESAR (ŠIROKI)
611
0
SEBASTIAN BAN (DAL)
285
BEPO KATIĆ (PORTO)
65
0
MEHMED BEGANOVIC ("MASTER)
678
0
NINO MATIJAŠ (DAL)
663
KRISTIAN BOŽIĆ-BRNIĆ (DAL)
444
0
IVICA SUČIĆ (NOVAB)
683
0
FRANKO AVIANI (DAL)
616
KRISTIAN GABRIĆ (DAL)
58
ARMAN VELAGIC ("MASTER)
604
TOMA MARIN (DAL)
372
0
DAVID SESAR (ŠIROKI)
285
0
BEPO KATIĆ (PORTO)
65
0
MEHMED BEGANOVIC ("MASTER)
663
0
KRISTIAN BOŽIĆ-BRNIĆ (DAL)
683
0
FRANKO AVIANI (DAL)
616
0
KRISTIAN GABRIĆ (DAL)
58
0
ARMAN VELAGIC ("MASTER)
604
0
TOMA MARIN (DAL)
372
0
DAVID SESAR (ŠIROKI)
65
0
MEHMED BEGANOVIC ("MASTER)
616
0
KRISTIAN GABRIĆ (DAL)
58
0
ARMAN VELAGIC ("MASTER)
65
0
MEHMED BEGANOVIC ("MASTER)
58
0
ARMAN VELAGIC ("MASTER)
604
TOMA MARIN (DAL)
0
604
0
TOMA MARIN (DAL)
Medalists
1. ARMAN VELAGIC, "Master" Bugojno
2. MEHMED BEGANOVIC, "Master" Bugojno
3. DAVID SESAR, KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
3. TOMA MARIN, DALMACIJA