Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
3. Split Karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibanke - 9,8,7 Kyu
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađe učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenice - 9,8,7 Kyu
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti/Juniori
KATA-Kadetkinje/Juniorke
KATA-TEAM Mlađi kadeti
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici -42
464
0
ANTE BEVANDA (CROHEC)
20
0
NIKOLA VUKMAN (OKIT)
464
0
ANTE BEVANDA (CROHEC)
557
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
580
0
FRANJO LEKO (GRUDE)
20
0
NIKOLA VUKMAN (OKIT)
398
0
AMAR TIHAK (BUGOJNO)
464
0
ANTE BEVANDA (CROHEC)
371
0
ANTE ZOVKO (ŠIROKI)
640
0
IVAN RAMLJAK (DAL)
557
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
381
0
JAKOV NALETILIĆ (ŠIROKI)
181
0
DARIO TURK (ŠI 1066)
620
0
LEO MUCIĆ (LJU)
51
0
NENAD DJURICIC (BIJELA)
380
0
MLADEN KOŽUL (ŠIROKI)
455
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
254
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
20
0
NIKOLA VUKMAN (OKIT)
398
0
AMAR TIHAK (BUGOJNO)
371
0
ANTE ZOVKO (ŠIROKI)
557
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
181
0
DARIO TURK (ŠI 1066)
51
0
NENAD DJURICIC (BIJELA)
455
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
254
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
398
0
AMAR TIHAK (BUGOJNO)
557
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
51
0
NENAD DJURICIC (BIJELA)
254
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
398
0
AMAR TIHAK (BUGOJNO)
51
0
NENAD DJURICIC (BIJELA)
181
0
DARIO TURK (ŠI 1066)
620
0
LEO MUCIĆ (LJU)
254
0
NIKO DEPIKOLZVANE (KRK CRO)
620
0
LEO MUCIĆ (LJU)
Osvajači medalja
1. NENAD DJURICIC, BIJELA
2. AMAR TIHAK, BUGOJNO
3. ANTE BEVANDA, CROHERC
3. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA