Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
30. Kup Mladosti 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište 5
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenici -34
Kumite - Ml. učenice -32
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenice -36
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Kadeti -70
Kata - Cicibanke B
Kata - Učenici -B-7,6 Kyu
Kata - Cicibanke B
105
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
256
0
ELA LABAŠ (KK KIK)
105
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
240
0
NAOMI ČAVAR (ALFA)
105
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
183
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
215
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
105
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
256
ELA LABAŠ (KK KIK)
240
NAOMI ČAVAR (ALFA)
491
PETRA KOVAČ (TRNJE)
183
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
106
0
TEA GUBO (KGB)
257
LORENA HALUDEK (KK KIK)
31
MARIJA DOLIĆ (KK KIK)
192
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
383
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
112
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
27
KLARA TOMIĆ BABIĆ (KK KIK)
243
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
514
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
180
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
483
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
26
KATJA PAVELIĆ (KK KIK)
104
DORA VALENTIĆ (KGB)
215
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
256
0
ELA LABAŠ (KK KIK)
240
0
NAOMI ČAVAR (ALFA)
491
0
PETRA KOVAČ (TRNJE)
183
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
257
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
31
0
MARIJA DOLIĆ (KK KIK)
192
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
383
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
27
0
KLARA TOMIĆ BABIĆ (KK KIK)
243
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
514
0
LUCIJA SALOPEK (TEMPO)
180
0
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
483
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
26
0
KATJA PAVELIĆ (KK KIK)
104
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
215
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
240
0
NAOMI ČAVAR (ALFA)
183
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
31
0
MARIJA DOLIĆ (KK KIK)
383
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
243
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
483
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
104
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
215
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
183
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
383
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
483
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
215
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
383
0
FRANKA MAKVIĆ (KK PTČ)
27
0
KLARA TOMIĆ BABIĆ (KK KIK)
112
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
243
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
27
0
KLARA TOMIĆ BABIĆ (KK KIK)
483
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
27
0
KLARA TOMIĆ BABIĆ (KK KIK)
Osvajači medalja
1. FRANKA MAKVIĆ, Pitomača
2. MELANI ĐUKIĆ, SAMOBOR
3. NIKA ŠPOLJARIĆ, Mladost
3. LUCIJA LONČAR, TRNJE