Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
30. Kup Mladosti 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište 5
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenici -38
Kumite - Ml. učenice -36
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenice -32
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Kadetkinje -54
Kata - Cicibani A
Kata - Mlađi učenici A
Kata - Mlađe Učenice A
Kata - Mlađi kadeti
Kumite - Ml. učenici -38
169
IVANO BUTINA (KA 1969)
374
0
IVANO SAMBOL (ALFA)
169
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
456
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
607
0
LOVRO HADŽIĆ (BSHDOZG)
578
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
499
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
169
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
456
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
578
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
499
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
456
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
578
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
499
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
607
0
LOVRO HADŽIĆ (BSHDOZG)
Osvajači medalja
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. JAKOB ĐEBRO, ĐURĐEVAC
3. IVANO BUTINA, Karlovac 1969
3. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969
Kumite - Ml. učenice -36
608
ELIANA BELJO (BSHDOZG)
608
0
ELIANA BELJO (BSHDOZG)
385
0
NINA DOMOVIĆ (KK PTČ)
324
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
351
KATJA BRAICA (VGORICA)
546
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
608
0
ELIANA BELJO (BSHDOZG)
324
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
351
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
546
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
324
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
546
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
351
KATJA BRAICA (VGORICA)
Osvajači medalja
1. RAFAELA RUMENJAK, IPON ZAGREB
2. LEONA SPORIŠ, JASTREB
3. ELIANA BELJO, BUSHIDO
3. KATJA BRAICA, VELIKA GORICA
Kumite - Učenici -38
145
IVAN STRANJAK (KAO)
145
0
IVAN STRANJAK (KAO)
579
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
457
0
MATIJA ŠPOLJAR (DURDEVA)
579
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
95
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
473
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
145
IVAN STRANJAK (KAO)
597
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
305
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
443
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
620
IVANO JERKOVIĆ (BELIMAN)
227
JAN KATALINIĆ (KA 1969)
579
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
95
0
PETAR FILIPOVIĆ (KTC KŽ)
473
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
145
0
IVAN STRANJAK (KAO)
305
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
443
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
620
0
IVANO JERKOVIĆ (BELIMAN)
227
0
JAN KATALINIĆ (KA 1969)
579
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
473
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
305
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
227
0
JAN KATALINIĆ (KA 1969)
473
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
305
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
443
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
597
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
227
0
JAN KATALINIĆ (KA 1969)
443
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. BARTOL KADIĆ, LOTOS ZAGREB
2. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
3. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. BORNA ŠUNJIĆ, SAMOBOR
Kumite - Učenice -32
322
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
436
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
322
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
420
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
322
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
353
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
436
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
420
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
624
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
576
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
419
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
625
0
VITA KUČAN (VGORICA)
279
ANA LUJIĆ (0354451)
209
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
261
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
577
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
353
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
436
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
420
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
576
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
419
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
279
0
ANA LUJIĆ (0354451)
209
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
577
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
353
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
420
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
419
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
209
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
353
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
419
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
279
0
ANA LUJIĆ (0354451)
625
0
VITA KUČAN (VGORICA)
209
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
279
0
ANA LUJIĆ (0354451)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod
Kumite - Mlađi kadeti -48
544
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
444
0
JAN HENČ (SAMOBOR)
397
0
JAKOV SILOVSKI (BSHDOZG)
580
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
544
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
397
0
JAKOV SILOVSKI (BSHDOZG)
Osvajači medalja
1. DOMINIK DŽAJKIĆ, FOKUS
2. JAKOV SILOVSKI, BUSHIDO
3. JAN HENČ, SAMOBOR
3. KRISTIAN ZORIČIĆ, OPATIJA
Kumite - Mlađi kadeti -52
462
ILAJ MACURA (VUKOVAR)
462
0
ILAJ MACURA (VUKOVAR)
22
0
DOMINIK GECAN (KK KIK)
337
0
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
321
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
22
DOMINIK GECAN (KK KIK)
462
ILAJ MACURA (VUKOVAR)
254
TOMA MILETA (ŠI 1066)
308
0
JAKOV SILADI (LOTOS)
200
0
MARKO VRHOVSKI (STIJENA)
355
MARIO RADOŠ (VGORICA)
479
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
424
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
337
0
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
22
0
DOMINIK GECAN (KK KIK)
462
0
ILAJ MACURA (VUKOVAR)
254
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
200
0
MARKO VRHOVSKI (STIJENA)
355
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
479
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
424
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
22
0
DOMINIK GECAN (KK KIK)
254
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
355
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
424
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
254
0
TOMA MILETA (ŠI 1066)
424
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
479
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
355
0
MARIO RADOŠ (VGORICA)
479
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
Osvajači medalja
1. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
2. TOMA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. DOMINIK GECAN, KK KIK
3. ANTONIO MARTIĆ, SPORTSLIFE
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
371
0
VERONIKA SOKOL (ALFA)
326
0
DOMINA BABIĆ (JADRAN)
326
0
DOMINA BABIĆ (JADRAN)
285
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
371
0
VERONIKA SOKOL (ALFA)
601
0
LANA LOZOVINA (DAL)
326
DOMINA BABIĆ (JADRAN)
495
0
NIKOLINA ŠPILEK (OMEGA)
126
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
285
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
372
0
MARIJA SOKOL (ALFA)
600
0
TINA GRKOVIĆ (DAL)
446
VITA SAMBUNJAK (SAMOBOR)
168
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
417
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
601
0
LANA LOZOVINA (DAL)
326
0
DOMINA BABIĆ (JADRAN)
126
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
285
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
600
0
TINA GRKOVIĆ (DAL)
446
0
VITA SAMBUNJAK (SAMOBOR)
168
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
417
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
601
0
LANA LOZOVINA (DAL)
285
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
600
0
TINA GRKOVIĆ (DAL)
417
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
601
0
LANA LOZOVINA (DAL)
417
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
168
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
600
0
TINA GRKOVIĆ (DAL)
168
0
LORA MAGDIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. LANA LOZOVINA, DALMACIJA
2. ANA FILIPOVIĆ, GLOBUS Čakovec
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
3. TINA GRKOVIĆ, DALMACIJA
Kumite - Kadetkinje -54
525
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
332
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
332
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
270
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
378
0
EMA ROSTECKÁ (SZK)
525
0
LUNA WEISMANN (BREGANA)
332
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
595
0
MAJA KOZLINGER (VIROVTC)
21
0
SOŇA NIKOVÁ (SZK)
594
0
NIKA PRŠA (KKHZG)
270
EMA KARDAŠ (TIGAR)
17
0
EMA MELIŠOVÁ (SZK)
223
0
ANA SUDAC (KA 1969)
175
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
339
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
71
0
ADRIANA KEDVEŠ (KGB)
233
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
176
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
378
0
EMA ROSTECKÁ (SZK)
332
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
594
0
NIKA PRŠA (KKHZG)
270
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
17
0
EMA MELIŠOVÁ (SZK)
339
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
233
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
176
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
378
0
EMA ROSTECKÁ (SZK)
270
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
339
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
233
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
378
0
EMA ROSTECKÁ (SZK)
233
0
MARINA MATOŠEVIĆ (DELTA)
176
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
71
0
ADRIANA KEDVEŠ (KGB)
339
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
176
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta
2. EMA ROSTECKÁ, Slovak karate union SZK
3. MIA ČAČKO, KK 10. DAN
3. IRIS KOVAČ, STUDENT
Kata - Cicibani A
187
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
150
0
ROKO SAMAC (KKNG)
187
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
65
0
JAN KUNAK KORŠIĆ (KAPTOL)
150
ROKO SAMAC (KKNG)
140
PETAR SILOVSKI (BSHDOZG)
502
KARLO BAĐUN (TEMPO)
65
0
JAN KUNAK KORŠIĆ (KAPTOL)
150
0
ROKO SAMAC (KKNG)
140
0
PETAR SILOVSKI (BSHDOZG)
502
0
KARLO BAĐUN (TEMPO)
65
0
JAN KUNAK KORŠIĆ (KAPTOL)
140
0
PETAR SILOVSKI (BSHDOZG)
502
KARLO BAĐUN (TEMPO)
Osvajači medalja
1. JAN KUNAK KORŠIĆ, KAPTOL
2. PETAR SILOVSKI, BUSHIDO
3. ROKO SAMAC, Nova Gradiška
3. KARLO BAĐUN, Tempo
Kata - Mlađi učenici A
493
0
MATIJA JUG (OMEGA)
244
0
VITO KRSNIK (ALFA)
229
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
376
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
493
0
MATIJA JUG (OMEGA)
376
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
Osvajači medalja
1. FRAN SELIGMAN, Hrvatski sokol Osijek
2. MATIJA JUG, OMEGA
3. MANUEL VEDRIŠ, Delta
3. VITO KRSNIK, ALFA
Kata - Mlađe Učenice A
585
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
585
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
503
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
551
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
503
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
189
DORA KERKEZ (KONDURA)
238
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
585
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
621
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
512
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
384
NINA DOMOVIĆ (KK PTČ)
411
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
142
TEA HUDINA (BSHDOZG)
503
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
189
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
238
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
585
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
621
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
384
0
NINA DOMOVIĆ (KK PTČ)
411
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
142
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
503
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
238
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
621
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
142
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
238
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
142
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
411
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
621
0
JURJA PERVAN (OMEGA)
411
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
Osvajači medalja
1. TEA HUDINA, BUSHIDO
2. ANTONIJA BARIĆ, ALFA
3. ANA BAĐUN, Tempo
3. MARIJA ŠIMUNOVIĆ, FINIDA (POREČ)
Kata - Mlađi kadeti
15
0
ANDREJ SEDLÁR (SZK)
405
0
IVAN BULJAN (FOKUS)
15
0
ANDREJ SEDLÁR (SZK)
574
0
JOSIP KEČA (ZAG)
15
0
ANDREJ SEDLÁR (SZK)
519
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
405
IVAN BULJAN (FOKUS)
94
FRAN ŠPOLJARIĆ (KGB)
574
JOSIP KEČA (ZAG)
623
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
492
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
508
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
85
IVAN HUZANIĆ (KGB)
564
MIHOVIL ČAKARUN (ZAG)
519
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
405
0
IVAN BULJAN (FOKUS)
94
0
FRAN ŠPOLJARIĆ (KGB)
574
0
JOSIP KEČA (ZAG)
623
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
508
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
85
0
IVAN HUZANIĆ (KGB)
564
0
MIHOVIL ČAKARUN (ZAG)
519
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
574
0
JOSIP KEČA (ZAG)
623
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
85
0
IVAN HUZANIĆ (KGB)
519
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
623
0
MARK FILEŠ (KAPTOL)
508
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
492
0
NIKOLA PARLOV (OMEGA)
85
0
IVAN HUZANIĆ (KGB)
508
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
Osvajači medalja
1. MARK FILEŠ, KAPTOL
2. FILIP JURČEVIĆ, OMEGA
3. ANDREJ SEDLÁR, Slovak karate union SZK
3. EMANUEL BAĐUN, Tempo