Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
30. Kup Mladosti 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenici -26
Kumite - Ml. učenice +36
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadetkinje -47
Kata - Cicibani B
Kata - Mlađe učenice -B-7,6 Kyu
Kata - Učenici -B-9,8Kyu
Kata - Učenice -B-7,6 Kyu
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
Kumite - Ml. učenici -26
361
0
VITO HULINA (VGORICA)
340
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
361
0
VITO HULINA (VGORICA)
323
0
LUKA REPAR (JASTREB)
276
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
323
0
LUKA REPAR (JASTREB)
500
JAN CANJAR (KA 1969)
535
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
361
0
VITO HULINA (VGORICA)
340
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
228
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
346
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
341
KARLO MUDROVČIĆ (LOTOS)
550
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
350
0
IVAN SMOLČIĆ (VGORICA)
313
IVANO VULJE (JASTREB)
323
0
LUKA REPAR (JASTREB)
500
0
JAN CANJAR (KA 1969)
535
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
340
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
346
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
341
0
KARLO MUDROVČIĆ (LOTOS)
550
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
313
0
IVANO VULJE (JASTREB)
323
0
LUKA REPAR (JASTREB)
535
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
346
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
313
0
IVANO VULJE (JASTREB)
535
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
346
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
341
0
KARLO MUDROVČIĆ (LOTOS)
228
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
313
0
IVANO VULJE (JASTREB)
341
0
KARLO MUDROVČIĆ (LOTOS)
Medalists
1. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
2. EMANUEL DUNDOVIĆ, VELIKA GORICA
3. LUKA REPAR, JASTREB
3. IVANO VULJE, JASTREB
Kumite - Ml. učenice +36
84
0
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
164
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
367
0
VIKTORIJA PERIĆ (ALFA)
158
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
164
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
367
0
VIKTORIJA PERIĆ (ALFA)
Medalists
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. VIKTORIJA PERIĆ, ALFA
3. MAGDA VRTARIĆ, Mladost
3. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
Kumite - Učenici -46
267
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
267
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
137
0
JAKOV SILOVSKI (BSHDOZG)
320
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
137
0
JAKOV SILOVSKI (BSHDOZG)
135
MATEJ POTKOVAC (KAO)
389
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
267
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
431
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
239
0
FRANKO VALENTIĆ (KGB)
268
0
VANJA DUKIĆ (TIGAR)
97
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
393
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
611
BORNA HUIĆ (BSHDOZG)
137
0
JAKOV SILOVSKI (BSHDOZG)
135
0
MATEJ POTKOVAC (KAO)
267
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
431
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
268
0
VANJA DUKIĆ (TIGAR)
97
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
393
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
611
0
BORNA HUIĆ (BSHDOZG)
137
0
JAKOV SILOVSKI (BSHDOZG)
431
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
97
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
393
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
431
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
97
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
268
VANJA DUKIĆ (TIGAR)
393
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
268
0
VANJA DUKIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI
2. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. JAKOV SILOVSKI, BUSHIDO
3. LOVRO VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Učenice -40
56
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
58
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
153
0
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
120
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
58
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
153
0
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
Medalists
1. MAGDA VRTARIĆ, Mladost
2. PAULA NJEGOVEC, Mladost
3. ELA COLARIĆ, IVANEC
3. OZANA VUJEVIĆ, Mladost
Kumite - Učenice +44
386
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
386
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
96
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
96
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
123
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
373
IVONA SAMBOL (ALFA)
386
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
311
0
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
141
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
542
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
250
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
396
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
61
TAMARA BAOTIĆ (KGB)
450
NIKOL SEVEREC (SAMOBOR)
96
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
373
0
IVONA SAMBOL (ALFA)
386
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
141
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
542
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
396
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
61
0
TAMARA BAOTIĆ (KGB)
450
0
NIKOL SEVEREC (SAMOBOR)
96
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
141
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
542
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
61
0
TAMARA BAOTIĆ (KGB)
141
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
542
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
396
0
MAGDALENA VAJDA (KKHZG)
250
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
61
0
TAMARA BAOTIĆ (KGB)
250
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
Medalists
1. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
2. TINA LUKAČIĆ, FOKUS
3. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. TAMARA BAOTIĆ, Mladost
Kumite - Mlađi kadeti +57
269
RONALD JAHAJ (PRINC)
426
0
LUKA SOKAČ (GLOBUS)
269
0
RONALD JAHAJ (PRINC)
394
MAX FAJERBACH (KKHZG)
392
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
399
0
MARKO KOVAČEC (RONIN)
318
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
269
0
RONALD JAHAJ (PRINC)
394
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
392
0
ANTE VUKOJA (KKHZG)
318
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
394
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
318
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
392
ANTE VUKOJA (KKHZG)
Medalists
1. MAX FAJERBACH, Hercegovina-Zagreb
2. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB
3. RONALD JAHAJ, PRINC1
3. ANTE VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
459
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
459
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
460
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
247
0
SARA BENIĆ (ALFA)
619
0
DOROTEA LEMUND (BELIMAN)
460
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
2
EMA SGARDELLI (ZAMET)
459
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
264
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
54
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
599
LANA LOLITA IVAKOVIĆ (DAL)
345
EMA NOVAK (VGORICA)
139
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
247
0
SARA BENIĆ (ALFA)
460
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
2
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
459
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
54
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
599
0
LANA LOLITA IVAKOVIĆ (DAL)
345
0
EMA NOVAK (VGORICA)
139
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
460
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
2
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
54
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
345
0
EMA NOVAK (VGORICA)
2
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
54
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
599
0
LANA LOLITA IVAKOVIĆ (DAL)
264
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
345
0
EMA NOVAK (VGORICA)
599
0
LANA LOLITA IVAKOVIĆ (DAL)
Medalists
1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. NELLY DŽANIĆ, Mladost
3. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
3. LANA LOLITA IVAKOVIĆ, DALMACIJA
Kumite - Kadeti -63
1
0
DARIO ŠIMIČIĆ (ZAMET)
398
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
1
0
DARIO ŠIMIČIĆ (ZAMET)
43
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
398
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
545
0
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
593
0
SMOLIĆ DAVID (ALFA)
63
PETAR HUZANIĆ (KGB)
43
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
398
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
545
0
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
63
0
PETAR HUZANIĆ (KGB)
43
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
63
0
PETAR HUZANIĆ (KGB)
545
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
Medalists
1. ANTUN VUJEVIĆ, Mladost
2. PETAR HUZANIĆ, Mladost
3. ANTONIO FILIPOVIĆ, Ronin
3. HRVOJE LUKAČIĆ, FOKUS
Kumite - Kadetkinje -47
430
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
179
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
524
0
LARA WEISMANN (BREGANA)
179
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
55
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
430
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
613
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
186
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
46
EMA ZETICA (KGB)
179
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
55
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
186
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
46
0
EMA ZETICA (KGB)
55
0
NELLY DŽANIĆ (KGB)
186
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
46
0
EMA ZETICA (KGB)
613
0
SONJA RAJKO (FINIDA)
Medalists
1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. NELLY DŽANIĆ, Mladost
3. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
3. EMA ZETICA, Mladost
Kata - Cicibani B
32
MARKO PAVELIĆ (KK KIK)
32
0
MARKO PAVELIĆ (KK KIK)
114
0
MIHAEL CUVAJ (KGB)
605
0
LUCIJAN KOLJIĆ (TRNJE)
32
0
MARKO PAVELIĆ (KK KIK)
214
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
622
GABRIJEL KLOBUČAR (TIGAR)
114
MIHAEL CUVAJ (KGB)
185
0
JAKOV RADOŠEVIĆ (TIGAR)
586
0
BRUNO SUDAREVIC (KK KIK)
64
BLAŽ JURLINA (KAPTOL)
242
MARIN SAMBOL (ALFA)
116
LUKAS LOVRENOVIĆ (KGB)
32
0
MARKO PAVELIĆ (KK KIK)
214
0
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
622
0
GABRIJEL KLOBUČAR (TIGAR)
114
0
MIHAEL CUVAJ (KGB)
185
0
JAKOV RADOŠEVIĆ (TIGAR)
64
0
BLAŽ JURLINA (KAPTOL)
242
0
MARIN SAMBOL (ALFA)
116
0
LUKAS LOVRENOVIĆ (KGB)
214
0
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
114
0
MIHAEL CUVAJ (KGB)
185
0
JAKOV RADOŠEVIĆ (TIGAR)
242
0
MARIN SAMBOL (ALFA)
214
0
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
185
0
JAKOV RADOŠEVIĆ (TIGAR)
64
0
BLAŽ JURLINA (KAPTOL)
586
0
BRUNO SUDAREVIC (KK KIK)
242
0
MARIN SAMBOL (ALFA)
64
0
BLAŽ JURLINA (KAPTOL)
Medalists
1. JAKOV RADOŠEVIĆ, Tigar Sisak
2. ANDRIJA VUKSANOVIĆ, SAMOBOR
3. MIHAEL CUVAJ, Mladost
3. MARIN SAMBOL, ALFA
Kata - Mlađe učenice -B-7,6 Kyu
74
0
KATJA MEĐAKOVIĆ (KGB)
78
0
MATEJA ŠUBER (KGB)
74
0
KATJA MEĐAKOVIĆ (KGB)
83
0
NATALI GOLUBIĆ (KGB)
30
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
74
0
KATJA MEĐAKOVIĆ (KGB)
78
0
MATEJA ŠUBER (KGB)
527
0
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
555
0
MAGDALENA VIŠIĆ (ZAG)
531
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
83
NATALI GOLUBIĆ (KGB)
380
0
EMA DRAVEC (KK PTČ)
157
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
73
ELENA CATTIER (KGB)
81
0
SAVANNAH MARKOVIĆ (KGB)
528
0
ERIKA GRABOVAC (VITEZ)
151
HANA TOPOLOVEC (KGB)
30
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
78
0
MATEJA ŠUBER (KGB)
531
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
83
0
NATALI GOLUBIĆ (KGB)
157
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
73
0
ELENA CATTIER (KGB)
81
0
SAVANNAH MARKOVIĆ (KGB)
151
0
HANA TOPOLOVEC (KGB)
30
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
83
0
NATALI GOLUBIĆ (KGB)
157
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
151
0
HANA TOPOLOVEC (KGB)
30
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
157
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
73
0
ELENA CATTIER (KGB)
380
0
EMA DRAVEC (KK PTČ)
151
0
HANA TOPOLOVEC (KGB)
73
0
ELENA CATTIER (KGB)
Medalists
1. MAJA PAULA KUNTIĆ, KK KIK
2. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK
3. NATALI GOLUBIĆ, Mladost
3. HANA TOPOLOVEC, Mladost
Kata - Učenici -B-9,8Kyu
119
EDUARDO BANCELISKI (KGB)
196
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
119
0
EDUARDO BANCELISKI (KGB)
561
MARKO SOKAČ (ZAG)
566
JURICA ŠPOLJAR (ZAG)
87
MARTIN GALINEC (KAPTOL)
119
0
EDUARDO BANCELISKI (KGB)
561
0
MARKO SOKAČ (ZAG)
566
0
JURICA ŠPOLJAR (ZAG)
87
0
MARTIN GALINEC (KAPTOL)
561
0
MARKO SOKAČ (ZAG)
87
0
MARTIN GALINEC (KAPTOL)
566
JURICA ŠPOLJAR (ZAG)
Medalists
1. MARTIN GALINEC, KAPTOL
2. MARKO SOKAČ, CROATIA
3. EDUARDO BANCELISKI, Mladost
3. JURICA ŠPOLJAR, CROATIA
Kata - Učenice -B-7,6 Kyu
471
0
ANA JAMBREŠIĆ (ELKA)
76
0
KLARA BAOTIĆ (KGB)
471
0
ANA JAMBREŠIĆ (ELKA)
219
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
510
0
VALENTINA ŠPANČIĆ (TEMPO)
76
0
KLARA BAOTIĆ (KGB)
283
0
DORA HAS (0354451)
471
0
ANA JAMBREŠIĆ (ELKA)
219
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
75
0
LEA PEZIĆ (KGB)
23
DORA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
220
0
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
92
0
MIRNA JUKIĆ (KGB)
284
ANA LUJIĆ (0354451)
300
0
LUCIJA VARAT (333CR)
88
0
KARLA MASNJAK (KGB)
82
PAULA NJEGOVEC (KGB)
76
0
KLARA BAOTIĆ (KGB)
283
0
DORA HAS (0354451)
219
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
23
0
DORA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
220
0
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
284
0
ANA LUJIĆ (0354451)
300
0
LUCIJA VARAT (333CR)
82
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
283
0
DORA HAS (0354451)
219
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
220
0
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
300
0
LUCIJA VARAT (333CR)
283
0
DORA HAS (0354451)
300
0
LUCIJA VARAT (333CR)
82
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
88
0
KARLA MASNJAK (KGB)
220
0
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
82
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
Medalists
1. DORA HAS, Slavonski Brod
2. LUCIJA VARAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ANA JAMBREŠIĆ, MAKSIMIR-ELKA
3. TIA BLAŽEVIĆ, SAMOBOR
Kata - Kadeti
205
0
KRISTJAN KLEMENČIČ (RADGONA)
509
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
298
0
LEON GRGIĆ (333CR)
13
0
MÁRIO KURUCZ (SZK)
205
0
KRISTJAN KLEMENČIČ (RADGONA)
298
0
LEON GRGIĆ (333CR)
Medalists
1. KRISTJAN KLEMENČIČ, GORNJA RADGONA
2. LEON GRGIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo
3. MÁRIO KURUCZ, Slovak karate union SZK
Kata - Kadetkinje
410
0
TEA BULJAN (FOKUS)
529
0
PAULA JUG (OMEGA)
410
0
TEA BULJAN (FOKUS)
304
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
529
0
PAULA JUG (OMEGA)
20
0
SOŇA NIKOVÁ (SZK)
596
0
KARLA ROGOVIĆ (VIROVTC)
296
0
LEA JENIĆEK (333CR)
297
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
304
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
529
0
PAULA JUG (OMEGA)
296
0
LEA JENIĆEK (333CR)
297
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
304
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
297
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
296
LEA JENIĆEK (333CR)
Medalists
1. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LEA ŽARKOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. PAULA JUG, OMEGA
3. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR