Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. Ploče Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kata - Mlađi učenici (U10) - 9-8 Kyu
Kata - Mlađi učenici (U10) - 7-6 Kyu
Kata - Mlađi učenici (U10)
Kata - Mlađi učenici (U10) - 9-8 Kyu
568
0
NADAN JUKIĆ (BRAČ)
576
0
IVAN MUCIĆ (LJU)
576
0
IVAN MUCIĆ (LJU)
334
0
MIHAEL HERCEG (METKOVI)
412
0
ROKO MARINIĆ (KKGALEB)
568
0
NADAN JUKIĆ (BRAČ)
409
0
ROKO BAKOTA (KKGALEB)
527
0
NIKOLA ZUBAC (METKOVI)
540
0
JURAJ ŠKEMBER (ŠIBENIK)
253
0
STIPAN PLEĆAŠ (KKKDM)
576
0
IVAN MUCIĆ (LJU)
412
0
ROKO MARINIĆ (KKGALEB)
409
0
ROKO BAKOTA (KKGALEB)
540
0
JURAJ ŠKEMBER (ŠIBENIK)
412
0
ROKO MARINIĆ (KKGALEB)
540
0
JURAJ ŠKEMBER (ŠIBENIK)
409
0
ROKO BAKOTA (KKGALEB)
253
0
STIPAN PLEĆAŠ (KKKDM)
Medalists
1. JURAJ ŠKEMBER, ŠIBENIK
2. ROKO MARINIĆ, KK Galeb
3. NADAN JUKIĆ, Brač
3. ROKO BAKOTA, KK Galeb
Kata - Mlađi učenici (U10) - 7-6 Kyu
567
0
TINO JUKIĆ (BRAČ)
318
0
MARKO MARKOVIĆ (METKOVI)
318
0
MARKO MARKOVIĆ (METKOVI)
316
0
ROKO BARIŠIĆ (METKOVI)
317
0
ROKO PERAK (METKOVI)
567
0
TINO JUKIĆ (BRAČ)
322
0
ANDREJ ŠUTALO (METKOVI)
574
0
MARCEL ETEROVIĆ (BRAČ)
323
ANDRIJA PETROV (METKOVI)
318
0
MARKO MARKOVIĆ (METKOVI)
317
0
ROKO PERAK (METKOVI)
574
0
MARCEL ETEROVIĆ (BRAČ)
323
0
ANDRIJA PETROV (METKOVI)
317
0
ROKO PERAK (METKOVI)
574
0
MARCEL ETEROVIĆ (BRAČ)
323
0
ANDRIJA PETROV (METKOVI)
322
0
ANDREJ ŠUTALO (METKOVI)
Medalists
1. MARCEL ETEROVIĆ, Brač
2. ROKO PERAK, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. MARKO MARKOVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. ANDRIJA PETROV, KARATE KLUB METKOVIĆ
Kata - Mlađi učenici (U10)
617
0
SEBASTIAN BAN (DAL)
416
0
LUKA MARINIĆ (KKGALEB)
487
0
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
617
0
SEBASTIAN BAN (DAL)
416
LUKA MARINIĆ (KKGALEB)
463
LOVRE DRAŠKOVIĆ (KKSOLIN)
471
PETAR ILIĆ (KKKDM)
487
0
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
416
0
LUKA MARINIĆ (KKGALEB)
463
0
LOVRE DRAŠKOVIĆ (KKSOLIN)
471
0
PETAR ILIĆ (KKKDM)
487
0
KARLO PLAZIBAT (KK SOKO)
463
0
LOVRE DRAŠKOVIĆ (KKSOLIN)
471
PETAR ILIĆ (KKKDM)
Medalists
1. KARLO PLAZIBAT, KK SOKOL
2. LOVRE DRAŠKOVIĆ, DALMACIJA-CEMENT
3. LUKA MARINIĆ, KK Galeb
3. PETAR ILIĆ, KK Knez Domagoj Metković