Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. ĐURĐEVAC OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
021 novi sad
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
Delta
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ELBASANI
ENERGIJA
Euro-Tera
FORCA SKOPJE
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski Sokol
Hrvatski sokol Osijek
IVANEC
Karate klub Esseker
Karate zveza Slovenije
KBV GRBAVICA
KK BIHAĆ
KK Grobničan
KK KIK
KK KOLEKTOR IDRIJA
KK KTC KRIŽEVCI
Koprivnica
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KS USK BIH
LEPOGLAVA
Mala Subotica
Međimurje
Mladost
NOVO MESTO
OBI Kaštela
OMEGA
Osijek
Pitomača
PODRAVKA
PODRAVSKI SOKOL
POSTOJNA
RADVANJE
Ravangrad
RI CROATIA
SAMOBOR
SOKOL
STIJENA
SUSEDGRAD
Tigar Sisak
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPORTS CLUB
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZEN LUDBREG
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 7,8,9 g. -30 (MU5)
Kumite - Mlađi učenici 7,8,9 g. -34 (MU6)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (MK10)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (K4)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -OPEN (K6)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (K8)
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (J3)
Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (J10)
Kumite - Mlađi učenici 7,8,9 g. -30 (MU5)
661
SINAN PALJEVAC (KBV GRB)
661
0
SINAN PALJEVAC (KBV GRB)
56
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
313
0
ERIK BENCEK (IVANEC)
56
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
16
PAULO FRIDRICH (DURDEVA)
661
0
SINAN PALJEVAC (KBV GRB)
729
0
SUHEJB VESELI (FORCAMK)
18
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
519
0
AMIL ZAIMOVIĆ (KKBIHAĆ)
86
0
SVEN STRAHIJA (KK MS)
8
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
521
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
686
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
56
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
16
0
PAULO FRIDRICH (DURDEVA)
661
0
SINAN PALJEVAC (KBV GRB)
18
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
519
0
AMIL ZAIMOVIĆ (KKBIHAĆ)
8
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
521
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
686
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
56
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
18
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
8
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
686
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
18
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
686
0
LOVRO JELINIĆ (BSHDOZG)
521
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
8
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
521
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
Medalists
1. LOVRO JELINIĆ, BUSHIDO
2. VALERIO PREVEDAN, ĐURĐEVAC
3. GABRIJEL MATIJAŠIĆ, Koprivnica
3. LUKA PEJIĆ, BANJA LUKA
Kumite - Mlađi učenici 7,8,9 g. -34 (MU6)
713
0
IVAN SAJKO (KK "VŽ")
628
0
JOVAN ŠORGIĆ (KKBIHAĆ)
713
0
IVAN SAJKO (KK "VŽ")
484
0
DANILO MILOSAVLJEVIĆ (ENERGIJ)
628
JOVAN ŠORGIĆ (KKBIHAĆ)
676
0
LUKA OŽBOLT (GROBNIK)
171
0
TONI TRAJANOSKI (KARATE)
496
STEFAN ILIBAŠIĆ (ENERGIJ)
484
0
DANILO MILOSAVLJEVIĆ (ENERGIJ)
628
0
JOVAN ŠORGIĆ (KKBIHAĆ)
171
0
TONI TRAJANOSKI (KARATE)
496
0
STEFAN ILIBAŠIĆ (ENERGIJ)
484
0
DANILO MILOSAVLJEVIĆ (ENERGIJ)
496
0
STEFAN ILIBAŠIĆ (ENERGIJ)
171
TONI TRAJANOSKI (KARATE)
Medalists
1. STEFAN ILIBAŠIĆ, ENERGIJA
2. DANILO MILOSAVLJEVIĆ, ENERGIJA
3. JOVAN ŠORGIĆ, KK BIHAĆ
3. TONI TRAJANOSKI, Koprivnica
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (U4)
587
0
TIMON ADAMIČ (KZS)
303
0
SANJIN BRUS (KKBIHAĆ)
303
0
SANJIN BRUS (KKBIHAĆ)
667
0
ROKO TOMAC (DELTA)
161
0
LUKA CIPRIĆ (TIGAR)
473
0
MARKO STOJČEVIĆ (ENERGIJ)
667
0
ROKO TOMAC (DELTA)
681
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
587
0
TIMON ADAMIČ (KZS)
712
0
DORIAN KALAJDŽIJA (KK "VŽ")
303
0
SANJIN BRUS (KKBIHAĆ)
655
0
DAVID KUČKO (KARATE)
554
0
BLAŽ KLOBASA (KZS)
700
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
649
0
MARIN GAŠPARIĆ (PODRAVK)
409
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
205
0
ANDRAŽ BURLAK (SKKO)
702
0
MATEO JAKOPANEC (KK "VŽ")
483
GABRIEL LAĐAREVIĆ (ENERGIJ)
473
0
MARKO STOJČEVIĆ (ENERGIJ)
667
0
ROKO TOMAC (DELTA)
712
0
DORIAN KALAJDŽIJA (KK "VŽ")
303
0
SANJIN BRUS (KKBIHAĆ)
700
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
409
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
702
0
MATEO JAKOPANEC (KK "VŽ")
483
0
GABRIEL LAĐAREVIĆ (ENERGIJ)
667
0
ROKO TOMAC (DELTA)
712
0
DORIAN KALAJDŽIJA (KK "VŽ")
409
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
702
0
MATEO JAKOPANEC (KK "VŽ")
712
0
DORIAN KALAJDŽIJA (KK "VŽ")
409
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
700
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
649
0
MARIN GAŠPARIĆ (PODRAVK)
702
0
MATEO JAKOPANEC (KK "VŽ")
700
0
LOVRO ROZMAN (KK "VŽ")
Medalists
1. DORIAN KALAJDŽIJA, VARAŽDIN
2. GULYÁS CSABA, Barcsi Városi Sportegyesület
3. ROKO TOMAC, Delta
3. LOVRO ROZMAN, VARAŽDIN
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (MK10)
569
0
MARA JOVIČ (KZS)
582
0
SARA ŽOHAR (KZS)
569
0
MARA JOVIČ (KZS)
53
0
ANA MARIJA MIJATOVIĆ (KARATE)
487
0
GRETA MIA ZORKO (STIJENA)
569
0
MARA JOVIČ (KZS)
582
SARA ŽOHAR (KZS)
53
0
ANA MARIJA MIJATOVIĆ (KARATE)
221
0
AILA MEVIĆ (KS USK )
581
SARA LIŠINOVIČ (KZS)
273
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
709
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
560
EVA JURINEC (KZS)
574
0
PATRICIJA BELEHAR (KZS)
28
0
LARA HODALIĆ (DURDEVA)
567
LAURA POTISK (KZS)
569
0
MARA JOVIČ (KZS)
582
0
SARA ŽOHAR (KZS)
53
0
ANA MARIJA MIJATOVIĆ (KARATE)
581
0
SARA LIŠINOVIČ (KZS)
709
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
560
0
EVA JURINEC (KZS)
574
0
PATRICIJA BELEHAR (KZS)
567
0
LAURA POTISK (KZS)
487
0
GRETA MIA ZORKO (STIJENA)
53
0
ANA MARIJA MIJATOVIĆ (KARATE)
709
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
567
0
LAURA POTISK (KZS)
487
0
GRETA MIA ZORKO (STIJENA)
567
0
LAURA POTISK (KZS)
574
PATRICIJA BELEHAR (KZS)
709
0
TARA NIKOLIĆ (KK "VŽ")
574
0
PATRICIJA BELEHAR (KZS)
Medalists
1. LAURA POTISK, Karate zveza Slovenije
2. GRETA MIA ZORKO, STIJENA
3. MARA JOVIČ, Karate zveza Slovenije
3. PATRICIJA BELEHAR, Karate zveza Slovenije
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (K2)
476
OGNJEN PAVIČIĆ (ENERGIJ)
476
0
OGNJEN PAVIČIĆ (ENERGIJ)
429
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
654
0
PETAR ROD (KARATE)
476
0
OGNJEN PAVIČIĆ (ENERGIJ)
570
MATEVŽ JURINEC (KZS)
429
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
398
NEMANJA JELIČIĆ (KKBIHAĆ)
54
ANTO MIJATOVIĆ (KARATE)
767
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
678
BENJAMIN BAJUK (KOLE)
471
DEJAN ČUČAK (ENERGIJ)
476
0
OGNJEN PAVIČIĆ (ENERGIJ)
570
0
MATEVŽ JURINEC (KZS)
429
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
398
0
NEMANJA JELIČIĆ (KKBIHAĆ)
54
0
ANTO MIJATOVIĆ (KARATE)
767
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
678
0
BENJAMIN BAJUK (KOLE)
471
0
DEJAN ČUČAK (ENERGIJ)
570
0
MATEVŽ JURINEC (KZS)
429
0
TONI TOMIĆ (BSHDOZG)
767
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
678
0
BENJAMIN BAJUK (KOLE)
570
0
MATEVŽ JURINEC (KZS)
767
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
54
ANTO MIJATOVIĆ (KARATE)
678
0
BENJAMIN BAJUK (KOLE)
54
0
ANTO MIJATOVIĆ (KARATE)
Medalists
1. DAVID PAVIĆ, SUSEDGRAD
2. MATEVŽ JURINEC, Karate zveza Slovenije
3. OGNJEN PAVIČIĆ, ENERGIJA
3. BENJAMIN BAJUK, KK KOLEKTOR IDRIJA
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (K4)
359
0
ĐORĐE BRANKOVIĆ (KKBIHAĆ)
49
0
TOMISLAV ŠAŠKO (KARATE)
Medalists
1. TOMISLAV ŠAŠKO, Koprivnica
2. ĐORĐE BRANKOVIĆ, KK BIHAĆ
3. ----
3. ----
Kumite - Kadeti 14,15 g. -OPEN (K6)
393
ĐORĐE BRANKOVIĆ (KKBIHAĆ)
393
0
ĐORĐE BRANKOVIĆ (KKBIHAĆ)
751
0
JERKO TVRDE (SOKOL)
472
0
DEJAN ČUČAK (ENERGIJ)
744
0
ŽAN ŠTEHARNIK (RADVANJ)
751
JERKO TVRDE (SOKOL)
393
ĐORĐE BRANKOVIĆ (KKBIHAĆ)
771
TOMISLAV ŠAŠKO (KARATE)
477
0
OGNJEN PAVIČIĆ (ENERGIJ)
739
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
669
IGOR VRBAN (VGORICA)
441
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
515
TIMOTEJ BURLAK (RADVANJ)
472
0
DEJAN ČUČAK (ENERGIJ)
751
0
JERKO TVRDE (SOKOL)
393
0
ĐORĐE BRANKOVIĆ (KKBIHAĆ)
771
0
TOMISLAV ŠAŠKO (KARATE)
739
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
669
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
441
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
515
0
TIMOTEJ BURLAK (RADVANJ)
751
0
JERKO TVRDE (SOKOL)
771
0
TOMISLAV ŠAŠKO (KARATE)
739
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
515
0
TIMOTEJ BURLAK (RADVANJ)
771
0
TOMISLAV ŠAŠKO (KARATE)
739
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
669
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
477
0
OGNJEN PAVIČIĆ (ENERGIJ)
515
0
TIMOTEJ BURLAK (RADVANJ)
669
0
IGOR VRBAN (VGORICA)
Medalists
1. DAVID PAVIĆ, SUSEDGRAD
2. ----
3. ĐORĐE BRANKOVIĆ, KK BIHAĆ
3. TIMOTEJ BURLAK, RADVANJE
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (K8)
603
0
KATARINA ŠULEK (ET)
373
0
EMA ŠIREC (RADVANJ)
82
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
603
0
KATARINA ŠULEK (ET)
548
0
PAULINA TOPOLKO (MEĐIMUR)
373
0
EMA ŠIREC (RADVANJ)
337
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
604
0
TIHANA ŠULEK (ET)
653
0
MARINA JURENEC (KARATE)
96
0
BERAT AYLA YILMAZ (UBSK)
82
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
373
0
EMA ŠIREC (RADVANJ)
337
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
653
0
MARINA JURENEC (KARATE)
82
0
MARIA MURKOVIĆ (KK MS)
337
0
MONIKA BUBNJIĆ (VIROVTC)
653
0
MARINA JURENEC (KARATE)
604
0
TIHANA ŠULEK (ET)
Medalists
1. MONIKA BUBNJIĆ, Virovitica
2. MARIA MURKOVIĆ, Mala Subotica
3. EMA ŠIREC, RADVANJE
3. TIHANA ŠULEK, Euro-Tera
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (J3)
417
0
DAVID KLOBASA (RADGONA)
81
0
FILIP NOVAK (KK MS)
50
0
TOMISLAV ŠAŠKO (KARATE)
437
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
81
0
FILIP NOVAK (KK MS)
437
0
BRUNO DREMPETIĆ (BSHDOZG)
Medalists
1. FILIP NOVAK, Mala Subotica
2. BRUNO DREMPETIĆ, BUSHIDO
3. DAVID KLOBASA, GORNJA RADGONA
3. TOMISLAV ŠAŠKO, Koprivnica
Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (J10)
121
0
ÖZNUR KARASALİH (UBSK)
52
0
MARIJANA REP (KARATE)
421
0
DOLORES JURIŠA (KK LEPO)
382
0
LARA PUČKO (RADVANJ)
121
0
ÖZNUR KARASALİH (UBSK)
421
0
DOLORES JURIŠA (KK LEPO)
Medalists
1. ÖZNUR KARASALİH, ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
2. DOLORES JURIŠA, LEPOGLAVA
3. MARIJANA REP, Koprivnica
3. LARA PUČKO, RADVANJE