Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
6. ĐURĐEVAC OPEN 2015
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
021 novi sad
BANJA LUKA
Barcsi Városi Sportegyesület
BELI MANASTIR 98
BUSHIDO
Delta
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
ELBASANI
ENERGIJA
Euro-Tera
FORCA SKOPJE
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski Sokol
Hrvatski sokol Osijek
IVANEC
Karate klub Esseker
Karate zveza Slovenije
KBV GRBAVICA
KK BIHAĆ
KK Grobničan
KK KIK
KK KOLEKTOR IDRIJA
KK KTC KRIŽEVCI
Koprivnica
KOZJANSKO in OBSOTELJE
KRANJ
KS USK BIH
LEPOGLAVA
Mala Subotica
Međimurje
Mladost
NOVO MESTO
OBI Kaštela
OMEGA
Osijek
Pitomača
PODRAVKA
PODRAVSKI SOKOL
POSTOJNA
RADVANJE
Ravangrad
RI CROATIA
SAMOBOR
SOKOL
STIJENA
SUSEDGRAD
Tigar Sisak
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ SPORTS CLUB
VARAŽDIN
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZEN LUDBREG
TEŽA/LETO
Kumite - Mlađe učenice 6,7 g. -24 (MU9)
Kumite - Mlađe učenice 7,8,9 g. -28 (MU12)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
Cicibanke (B1)
Mlađe učenice (B3)
Učenici (A6)
Kumite - Mlađe učenice 6,7 g. -24 (MU9)
454
0
AIDA TRSTENJAK (KK MS)
674
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
758
XHEJDAH BACKA (ELBASAN)
674
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
758
0
XHEJDAH BACKA (ELBASAN)
Dobitniki medalj
1. ANA KARADŽA, KK Grobničan
2. XHEJDAH BACKA, ELBASANI
3. AIDA TRSTENJAK, Mala Subotica
3. ----
Kumite - Mlađe učenice 7,8,9 g. -28 (MU12)
492
0
ANASTASIJA VUČANOVIĆ (ENERGIJ)
759
0
XHEJDAH BACKA (ELBASAN)
660
0
SARA TOHOLJ (KBV GRB)
456
0
LANA BLAGUS (KK MS)
759
0
XHEJDAH BACKA (ELBASAN)
660
0
SARA TOHOLJ (KBV GRB)
Dobitniki medalj
1. SARA TOHOLJ, KBV GRBAVICA
2. XHEJDAH BACKA, ELBASANI
3. LANA BLAGUS, Mala Subotica
3. ANASTASIJA VUČANOVIĆ, ENERGIJA
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
657
0
ARMIN MEMIŠEVIĆ (KBV GRB)
770
0
NEDIM ŠARIĆ (KKBIHAĆ)
657
0
ARMIN MEMIŠEVIĆ (KBV GRB)
242
0
DANILO JELIČIĆ (KKBIHAĆ)
268
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
657
0
ARMIN MEMIŠEVIĆ (KBV GRB)
770
0
NEDIM ŠARIĆ (KKBIHAĆ)
652
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
651
0
TIN ČEŠNJAJ (PODRAVK)
459
0
TIMO VLAHEK (KK MS)
242
DANILO JELIČIĆ (KKBIHAĆ)
749
0
MARDUK KRVAVAC (SOKOL)
511
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
298
0
MIHAJLO STANIĆ (KKBIHAĆ)
523
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
756
0
ABDULLAH BACKA (ELBASAN)
80
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
494
MILANKO KOJADINOVIĆ (ENERGIJ)
268
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
770
0
NEDIM ŠARIĆ (KKBIHAĆ)
459
0
TIMO VLAHEK (KK MS)
242
0
DANILO JELIČIĆ (KKBIHAĆ)
749
0
MARDUK KRVAVAC (SOKOL)
523
0
DOMAGOJ DRAŽENOVIĆ (KGB)
80
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
494
0
MILANKO KOJADINOVIĆ (ENERGIJ)
268
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
242
0
DANILO JELIČIĆ (KKBIHAĆ)
749
0
MARDUK KRVAVAC (SOKOL)
80
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
268
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
80
0
DOMINIK MURKOVIĆ (KK MS)
494
0
MILANKO KOJADINOVIĆ (ENERGIJ)
756
0
ABDULLAH BACKA (ELBASAN)
749
0
MARDUK KRVAVAC (SOKOL)
756
0
ABDULLAH BACKA (ELBASAN)
Dobitniki medalj
1. DOMINIK MURKOVIĆ, Mala Subotica
2. IVAN TERIHAJ, SAMOBOR
3. ARMIN MEMIŠEVIĆ, KBV GRBAVICA
3. ABDULLAH BACKA, ELBASANI
Cicibanke (B1)
133
0
TANJA GUSIĆ (KK KIK)
760
0
XHEJDAH BACKA (ELBASAN)
760
0
XHEJDAH BACKA (ELBASAN)
349
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
424
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
133
0
TANJA GUSIĆ (KK KIK)
191
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
134
0
LIDIJA ILJKIĆ (KK KIK)
170
IMANA DURDŽIĆ (KS USK )
760
0
XHEJDAH BACKA (ELBASAN)
424
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
191
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
170
0
IMANA DURDŽIĆ (KS USK )
424
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
191
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (SOKOLHR)
170
0
IMANA DURDŽIĆ (KS USK )
134
0
LIDIJA ILJKIĆ (KK KIK)
Dobitniki medalj
1. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
2. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski Sokol
3. XHEJDAH BACKA, ELBASANI
3. IMANA DURDŽIĆ, KS USK BIH
Mlađe učenice (B3)
206
0
MEDINA ALAGIĆ (KS USK )
761
0
XHEJDAH BACKA (ELBASAN)
206
0
MEDINA ALAGIĆ (KS USK )
425
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
761
XHEJDAH BACKA (ELBASAN)
332
0
NADIJA HARBAŠ (KS USK )
688
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
401
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
425
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
761
0
XHEJDAH BACKA (ELBASAN)
688
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
401
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
425
0
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
688
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
401
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
332
0
NADIJA HARBAŠ (KS USK )
Dobitniki medalj
1. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
2. NINA LUKENDA, BUSHIDO
3. MEDINA ALAGIĆ, KS USK BIH
3. JANA ČEBOHIN, OMEGA
Učenici (A6)
442
0
MICHEL HORN (KK NM)
692
0
ALEM KARABEGOVIĆ (KS USK )
692
0
ALEM KARABEGOVIĆ (KS USK )
284
0
TARIK AHAČIĆ (POSTOJN)
284
0
TARIK AHAČIĆ (POSTOJN)
552
0
AJAN PRELC (KZS)
442
0
MICHEL HORN (KK NM)
252
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
692
ALEM KARABEGOVIĆ (KS USK )
284
TARIK AHAČIĆ (POSTOJN)
286
NOA JAMBROVIĆ (GLOBUS)
552
0
AJAN PRELC (KZS)
618
0
KARLO KALANJ (VUKOVAR)
731
SUHEJB VESELI (FORCAMK)
345
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
138
FILIP BALENT (GLOBUS)
555
0
BLAŽ KLOBASA (KZS)
619
0
DOMAGOJ ROŠKO (VUKOVAR)
593
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
346
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
139
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
204
0
ANDRAŽ BURLAK (SKKO)
757
0
ABDULLAH BACKA (ELBASAN)
141
ROKO ŠTOKIĆ (GLOBUS)
127
FILIP CVETKO (KK KIK)
142
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
252
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
692
0
ALEM KARABEGOVIĆ (KS USK )
284
0
TARIK AHAČIĆ (POSTOJN)
286
0
NOA JAMBROVIĆ (GLOBUS)
552
0
AJAN PRELC (KZS)
731
0
SUHEJB VESELI (FORCAMK)
345
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
138
0
FILIP BALENT (GLOBUS)
555
0
BLAŽ KLOBASA (KZS)
593
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
346
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
139
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
757
0
ABDULLAH BACKA (ELBASAN)
141
0
ROKO ŠTOKIĆ (GLOBUS)
127
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
142
0
TEO KEČKEŠ (GLOBUS)
252
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
284
0
TARIK AHAČIĆ (POSTOJN)
552
0
AJAN PRELC (KZS)
345
0
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
593
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
346
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
757
0
ABDULLAH BACKA (ELBASAN)
127
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
252
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
552
0
AJAN PRELC (KZS)
593
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
757
0
ABDULLAH BACKA (ELBASAN)
252
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
757
0
ABDULLAH BACKA (ELBASAN)
141
0
ROKO ŠTOKIĆ (GLOBUS)
204
0
ANDRAŽ BURLAK (SKKO)
127
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
204
0
ANDRAŽ BURLAK (SKKO)
593
0
FILIP JURČEVIĆ (OMEGA)
204
0
ANDRAŽ BURLAK (SKKO)
Dobitniki medalj
1. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR
2. ABDULLAH BACKA, ELBASANI
3. AJAN PRELC, Karate zveza Slovenije
3. ANDRAŽ BURLAK, SHOTOKAN OPLOTNICA