Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
IVANEC
JASTREB
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
Kondura Sisak
Koprivnica
LAV
LEPOGLAVA
Mladost
NO KACHI
NOVO MESTO
OMEGA
OPATIJA
PODRAVSKI SOKOL
PRINC1
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
VELIKA GORICA
Virovitica
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenici -26
Kumite - Ml. učenice -28
Kumite - Ml. učenice +36
Kumite - Ml. kadetkinje -45
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Ml. učenici -26
124
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
208
0
GABRIJEL GAJEC (KGB)
124
0
SVEN LESKOVAR (KKHZG)
264
8
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
84
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
208
0
GABRIJEL GAJEC (KGB)
125
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
326
0
KIMI ŽERJAV (GLOBUS)
276
1
VITO HULINA (VGORICA)
195
0
PATRIK PRESEČAN (KGB)
264
3
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
208
0
GABRIJEL GAJEC (KGB)
125
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
276
3
VITO HULINA (VGORICA)
264
1
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
276
3
VITO HULINA (VGORICA)
125
0
DINO ČULJEVIĆ (KKHZG)
195
0
PATRIK PRESEČAN (KGB)
Medalists
1. VITO HULINA, VELIKA GORICA
2. EMANUEL DUNDOVIĆ, VELIKA GORICA
3. GABRIJEL GAJEC, Mladost
3. PATRIK PRESEČAN, Mladost
Kumite - Ml. učenice -28
204
NATALI GOLUBIĆ (KGB)
204
2
NATALI GOLUBIĆ (KGB)
126
0
NIKI ŠTILINOVIĆ (KKHZG)
101
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
288
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
260
EMA JUKIĆ (VGORICA)
204
1
NATALI GOLUBIĆ (KGB)
101
2
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
288
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
260
5
EMA JUKIĆ (VGORICA)
101
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
260
2
EMA JUKIĆ (VGORICA)
288
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
Medalists
1. EMA JUKIĆ, VELIKA GORICA
2. MARIA KNEŽEVIĆ, Virovitica
3. NATALI GOLUBIĆ, Mladost
3. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Ml. učenice +36
316
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
85
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
316
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
211
MATEJA ŠUBER (KGB)
127
IRMA LEDIĆ (KKHZG)
363
HANA TOPOLOVEC (KGB)
316
1
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
211
0
MATEJA ŠUBER (KGB)
127
3
IRMA LEDIĆ (KKHZG)
363
0
HANA TOPOLOVEC (KGB)
211
0
MATEJA ŠUBER (KGB)
127
0
IRMA LEDIĆ (KKHZG)
363
HANA TOPOLOVEC (KGB)
Medalists
1. MATEJA ŠUBER, Mladost
2. IRMA LEDIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. LEONA SPORIŠ, JASTREB
3. HANA TOPOLOVEC, Mladost
Kumite - Ml. kadetkinje -45
303
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
303
1
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
280
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
15
0
ENNA ZLOJIĆ (NOKACHI)
337
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
168
0
TONKA ZLODI (KKHZG)
298
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
49
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
303
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
337
1
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
168
1
TONKA ZLODI (KKHZG)
49
5
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
337
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
49
1
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
168
TONKA ZLODI (KKHZG)
Medalists
1. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. MARINA JANKOVIĆ, SUSEDGRAD
3. ANAMARIJA JUKICA, DRNIŠ
3. TONKA ZLODI, Hercegovina-Zagreb
Kumite - Kadeti -63
311
0
DOMINIK POZDERAC (JASTREB)
123
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
Medalists
1. DOMINIK POZDERAC, JASTREB
2. FILIP ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. ----
3. ----
Kumite - Kadetkinje +54
40
EMA KARDAŠ (TIGAR)
40
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
38
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
40
6
EMA KARDAŠ (TIGAR)
91
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
317
LUCIJA HODAK (JASTREB)
38
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
2
ELLA ZLOJIĆ (NOKACHI)
53
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
324
DORA SLAMEK (GLOBUS)
166
LEONA HAUPERT (KKHZG)
90
PETRA RUKAVINA (KKSISAK)
40
1
EMA KARDAŠ (TIGAR)
317
8
LUCIJA HODAK (JASTREB)
38
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
2
0
ELLA ZLOJIĆ (NOKACHI)
53
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
324
0
DORA SLAMEK (GLOBUS)
166
5
LEONA HAUPERT (KKHZG)
90
0
PETRA RUKAVINA (KKSISAK)
317
2
LUCIJA HODAK (JASTREB)
38
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
53
6
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
166
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
317
3
LUCIJA HODAK (JASTREB)
53
1
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
166
LEONA HAUPERT (KKHZG)
Medalists
1. LUCIJA HODAK, JASTREB
2. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. LUCIJA BUNJEVAC, Tigar Sisak
3. LEONA HAUPERT, Hercegovina-Zagreb