Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
IVANEC
JASTREB
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
Kondura Sisak
Koprivnica
LAV
LEPOGLAVA
Mladost
NO KACHI
NOVO MESTO
OMEGA
OPATIJA
PODRAVSKI SOKOL
PRINC1
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
VELIKA GORICA
Virovitica
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Ml. kadeti -36
Kumite - Ml. kadetkinje -45
Kumite - Učenici -34
313
EMIL TUTEK (JASTREB)
313
2
EMIL TUTEK (JASTREB)
132
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
338
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
112
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
296
5
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
310
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
313
0
EMIL TUTEK (JASTREB)
338
0
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
296
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
310
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
338
1
HRVOJE ŠULEK (SUSEDGR)
310
2
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
296
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
Medalists
1. ANDREJ POZDERAC, JASTREB
2. HRVOJE ŠULEK, SUSEDGRAD
3. EMIL TUTEK, JASTREB
3. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
Kumite - Učenici -38
201
0
LUKA TIŠLJER (KGB)
295
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
201
0
LUKA TIŠLJER (KGB)
368
1
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
295
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
108
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
366
SEBASTIJAN JANKOVIĆ (SUSEDGR)
368
9
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
295
1
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
108
5
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
366
0
SEBASTIJAN JANKOVIĆ (SUSEDGR)
368
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
108
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
366
SEBASTIJAN JANKOVIĆ (SUSEDGR)
Medalists
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
3. NIKOLA HUZJAK, VELIKA GORICA
3. SEBASTIJAN JANKOVIĆ, SUSEDGRAD
Kumite - Ml. kadeti -36
297
4
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
169
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
297
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
33
3
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
169
IVAN UDOVIĆ (LAV)
267
FILIP KAURIN (VGORICA)
336
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
33
1
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
169
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
267
8
FILIP KAURIN (VGORICA)
336
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
33
4
ROBERT GLAVAŠ (TIGAR)
267
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
336
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
Medalists
1. ROBERT GLAVAŠ, Tigar Sisak
2. FILIP KAURIN, VELIKA GORICA
3. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. JAKOV ŠIMUNIĆ, SUSEDGRAD
Kumite - Ml. kadetkinje -45
303
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
303
1
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
280
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
15
0
ENNA ZLOJIĆ (NOKACHI)
337
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
168
0
TONKA ZLODI (KKHZG)
298
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
49
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
303
0
ANAMARIJA JUKICA (DRNIS)
337
1
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
168
1
TONKA ZLODI (KKHZG)
49
5
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
337
0
MARINA JANKOVIĆ (SUSEDGR)
49
1
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
168
TONKA ZLODI (KKHZG)
Medalists
1. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. MARINA JANKOVIĆ, SUSEDGRAD
3. ANAMARIJA JUKICA, DRNIŠ
3. TONKA ZLODI, Hercegovina-Zagreb