Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
7. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
IVANEC
JASTREB
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
Kondura Sisak
Koprivnica
LAV
LEPOGLAVA
Mladost
NO KACHI
NOVO MESTO
OMEGA
OPATIJA
PODRAVSKI SOKOL
PRINC1
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
VELIKA GORICA
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Cicibanke +26
Kata - Cicibani
Kata - Cicibanke
Kumite - Cicibanke +26
67
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
259
1
LUCIJA LAUŠ (DURDEVA)
Osvajači medalja
1. LUCIJA LAUŠ, ĐURĐEVAC
2. PAULA KOVAČEVIĆ, Tigar Sisak
3. ----
3. ----
Kata - Cicibani
146
4
ANTE ŽURA (TRNJE)
54
1
GABRIJEL KLOBUČAR (TIGAR)
146
0
ANTE ŽURA (TRNJE)
257
5
JOSIP PANDUR (DURDEVA)
7
5
JAKOV RADOŠEVIĆ (TIGAR)
146
0
ANTE ŽURA (TRNJE)
54
GABRIJEL KLOBUČAR (TIGAR)
68
5
LEON CVITIĆ (TIGAR)
197
0
DOMINIC ŠOŠTARIČ (KK NM)
257
JOSIP PANDUR (DURDEVA)
95
0
DOMINIK MARIĆ (TIGAR)
24
5
LUKA PETAK (IVANEC)
245
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
63
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
145
DOMINIK MUCIĆ (TRNJE)
7
5
JAKOV RADOŠEVIĆ (TIGAR)
54
0
GABRIJEL KLOBUČAR (TIGAR)
68
0
LEON CVITIĆ (TIGAR)
257
5
JOSIP PANDUR (DURDEVA)
24
0
LUKA PETAK (IVANEC)
245
5
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
63
2
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
145
3
DOMINIK MUCIĆ (TRNJE)
7
4
JAKOV RADOŠEVIĆ (TIGAR)
257
1
JOSIP PANDUR (DURDEVA)
245
4
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
145
1
DOMINIK MUCIĆ (TRNJE)
7
0
JAKOV RADOŠEVIĆ (TIGAR)
245
5
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
24
0
LUKA PETAK (IVANEC)
95
5
DOMINIK MARIĆ (TIGAR)
145
2
DOMINIK MUCIĆ (TRNJE)
24
3
LUKA PETAK (IVANEC)
Osvajači medalja
1. ANDRIJA VUKSANOVIĆ, SAMOBOR
2. JAKOV RADOŠEVIĆ, Tigar Sisak
3. JOSIP PANDUR, ĐURĐEVAC
3. LUKA PETAK, IVANEC
Kata - Cicibanke
163
ZELDA AGABEKOV (PRINC)
163
0
ZELDA AGABEKOV (PRINC)
9
5
LANA FLEKAČ (TIGAR)
9
0
LANA FLEKAČ (TIGAR)
246
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
183
0
AJDA ŽIVA HORVAT (KK NM)
9
5
LANA FLEKAČ (TIGAR)
148
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
163
ZELDA AGABEKOV (PRINC)
190
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
10
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
246
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
258
PETRA GAŠPAREC (DURDEVA)
115
ANDREA JURIĆ (BRCKO)
73
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
147
ERIN IVEZIĆ (TRNJE)
66
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
116
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
14
PETRA BOBINAC (TIGAR)
188
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
149
PETRA KOVAČ (TRNJE)
344
DORA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
9
3
LANA FLEKAČ (TIGAR)
148
2
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
163
0
ZELDA AGABEKOV (PRINC)
190
5
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
10
2
KARLA GOLOMBOŠ (TIGAR)
246
3
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
258
2
PETRA GAŠPAREC (DURDEVA)
115
3
ANDREA JURIĆ (BRCKO)
73
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
147
5
ERIN IVEZIĆ (TRNJE)
66
0
PAULA KOVAČEVIĆ (TIGAR)
116
5
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
14
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
188
5
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
149
0
PETRA KOVAČ (TRNJE)
344
0
DORA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
9
1
LANA FLEKAČ (TIGAR)
190
4
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
246
5
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
115
0
ANDREA JURIĆ (BRCKO)
147
5
ERIN IVEZIĆ (TRNJE)
116
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
188
5
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
344
0
DORA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
190
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
246
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
147
0
ERIN IVEZIĆ (TRNJE)
188
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
190
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
147
0
ERIN IVEZIĆ (TRNJE)
73
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
116
5
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
73
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
188
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KGB)
116
0
NINA GOLUBIĆ (BRCKO)
Osvajači medalja
1. ERIN IVEZIĆ, TRNJE
2. NINA CVIJANOVIĆ, Mladost
3. LANA FLEKAČ, Tigar Sisak
3. NINA GOLUBIĆ, KK Brckovljani