Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
IVANEC
JASTREB
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
Kondura Sisak
Koprivnica
LAV
LEPOGLAVA
Mladost
NO KACHI
NOVO MESTO
OMEGA
OPATIJA
PODRAVSKI SOKOL
PRINC1
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
VELIKA GORICA
Virovitica
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -32
113
3
ANA KARADŽA (GROBNIK)
221
0
MATEA KORDIĆ (KK CENT)
113
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
272
2
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
221
MATEA KORDIĆ (KK CENT)
354
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
261
EMA JUKIĆ (VGORICA)
272
3
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
221
0
MATEA KORDIĆ (KK CENT)
354
3
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
261
2
EMA JUKIĆ (VGORICA)
272
5
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
354
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
261
EMA JUKIĆ (VGORICA)
Medalists
1. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
2. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. EMA JUKIĆ, VELIKA GORICA
Kumite - Učenice -36
269
1
KATJA BRAICA (VGORICA)
107
1
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
107
4
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
353
0
KATARINA SKENDEROVIĆ (STUDNT)
342
2
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
269
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
46
2
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
314
1
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
106
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
107
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
342
1
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
314
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
106
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
342
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
314
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
106
3
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
46
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
Medalists
1. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
2. HELENA BAŠIĆ, JASTREB
3. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
3. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
Kumite - Učenice -40
305
PETRA MIHALJEVIĆ (DRNIS)
360
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
328
0
LANA BLAGUS (GLOBUS)
305
PETRA MIHALJEVIĆ (DRNIS)
352
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
284
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
360
3
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
305
0
PETRA MIHALJEVIĆ (DRNIS)
352
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
284
1
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
360
1
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
284
1
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
352
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
Medalists
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
3. PETRA MIHALJEVIĆ, DRNIŠ
3. BRUNA TADIĆ, STUDENT