Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
7. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2018.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
BUSHIDO
DRNIŠ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
IVANEC
JASTREB
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK Grobničan
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
Kondura Sisak
Koprivnica
LAV
LEPOGLAVA
Mladost
NO KACHI
NOVO MESTO
OMEGA
OPATIJA
PODRAVSKI SOKOL
PRINC1
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
ŠIBENIK
Tempo
Tigar Sisak
TRNJE
VELIKA GORICA
Virovitica
TEŽA/LETO
Kumite - Ml. učenici +38
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -40
Kumite - Ml. kadetkinje -40
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Ml. učenici +38
367
1
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
286
1
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
357
KARLO KLARIĆ (KTC KŽ)
286
1
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
357
0
KARLO KLARIĆ (KTC KŽ)
Dobitniki medalj
1. KARLO KLARIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
2. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969
3. NIKOLA HUZJAK, VELIKA GORICA
3. ----
Kumite - Učenici -46
364
0
KARLO KLARIĆ (KTC KŽ)
340
1
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
319
2
PAVAO CIBAN (JASTREB)
43
1
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
340
0
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
319
1
PAVAO CIBAN (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. PAVAO CIBAN, JASTREB
2. FILIP NAĐAKOVIĆ, Virovitica
3. LOVRO VUJIĆ, Tigar Sisak
3. KARLO KLARIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
Kumite - Učenici +46
215
MATEJ SUHINA (KGB)
215
4
MATEJ SUHINA (KGB)
223
2
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
86
0
TARIK MAJDANČIĆ (KKSISAK)
223
3
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
359
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
31
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
215
MATEJ SUHINA (KGB)
230
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
98
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
293
FRAN ŽAGROVIĆ (VGORICA)
93
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
223
2
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
359
2
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
31
1
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
215
1
MATEJ SUHINA (KGB)
230
0
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
98
9
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
293
0
FRAN ŽAGROVIĆ (VGORICA)
93
8
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
223
1
KARLO BJELOVUK (BSHDOZG)
31
5
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
98
1
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
93
0
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
31
0
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
98
2
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
230
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
93
6
BRUNO ŠPILEK (OMEGA)
230
0
GABRIJEL KOLIĆ (333CR)
Dobitniki medalj
1. NIKOLA GONDI, Virovitica
2. MISLAV PLESIVČAK, Tigar Sisak
3. MATEJ SUHINA, Mladost
3. BRUNO ŠPILEK, OMEGA
Kumite - Učenice -40
305
PETRA MIHALJEVIĆ (DRNIS)
360
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
328
0
LANA BLAGUS (GLOBUS)
305
PETRA MIHALJEVIĆ (DRNIS)
352
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
284
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
360
3
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
305
0
PETRA MIHALJEVIĆ (DRNIS)
352
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
284
1
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
360
1
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
284
1
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
352
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
Dobitniki medalj
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
3. PETRA MIHALJEVIĆ, DRNIŠ
3. BRUNA TADIĆ, STUDENT
Kumite - Ml. kadetkinje -40
270
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
16
0
VANA ŠNOBL (NOKACHI)
270
1
KATJA BRAICA (VGORICA)
343
1
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
270
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
333
5
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
16
VANA ŠNOBL (NOKACHI)
343
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
315
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
177
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
273
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
114
ANA KARADŽA (GROBNIK)
361
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
333
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
16
0
VANA ŠNOBL (NOKACHI)
343
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
315
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
177
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
273
7
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
114
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
361
1
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
333
1
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
343
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
273
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
361
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
333
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
361
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
114
ANA KARADŽA (GROBNIK)
273
1
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
114
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
Dobitniki medalj
1. NIKA ŽERJAV, GLOBUS Čakovec
2. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
3. KATJA BRAICA, VELIKA GORICA
3. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
Kumite - Kadeti +70
278
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
104
3
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
41
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
356
0
IVAN KLARIĆ (KTC KŽ)
104
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
41
3
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
Dobitniki medalj
1. LUKA STEFANO CIPRIĆ, Tigar Sisak
2. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. ----
3. ALEKSANDAR MALOBABIĆ, Karlovac 1969