Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (C11)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
KUMITE - kadeti 15,16.g. -57
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)
230
NIKA KAPETANOVIĆ (TAD )
230
0
NIKA KAPETANOVIĆ (TAD )
562
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
562
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
55
0
IRRA ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
616
TIA KRIŽAIĆ (GLOBUS)
230
NIKA KAPETANOVIĆ (TAD )
269
VERONIKA RAC (CRO)
178
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
121
0
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
369
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
610
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
322
TEA KREŠIĆ (CRO)
562
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
616
0
TIA KRIŽAIĆ (GLOBUS)
230
0
NIKA KAPETANOVIĆ (TAD )
269
0
VERONIKA RAC (CRO)
178
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
369
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
610
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
322
0
TEA KREŠIĆ (CRO)
562
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
269
0
VERONIKA RAC (CRO)
178
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
610
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
269
0
VERONIKA RAC (CRO)
178
0
LANA PAVLAKOVIĆ (IVANEC)
369
MELITA SMOLICA (TINJAN)
610
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
369
0
MELITA SMOLICA (TINJAN)
Medalists
1. VERONIKA RAC, RI CROATIA
2. LANA PAVLAKOVIĆ, IVANEC
3. ANA MARIJAN, NEVERA
3. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066