Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)
Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
Kata - Učenice Open (10,11 g.) (K12)
Kata - Kadeti Open (K15)
Kata - Juniori Open (K17)
Kata - Seniori Open (K19)
Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)
375
0
FILIP IVANIĆ (RAB-ENP)
519
0
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
81
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
375
0
FILIP IVANIĆ (RAB-ENP)
519
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
578
ROKO MOGOROVIĆ (SENSEI)
363
DUJE KAC (RAB-ENP)
81
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
519
0
MILE VLADUŠIĆ (FINIDA)
578
0
ROKO MOGOROVIĆ (SENSEI)
363
0
DUJE KAC (RAB-ENP)
81
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
363
0
DUJE KAC (RAB-ENP)
578
ROKO MOGOROVIĆ (SENSEI)
Medalists
1. FRAN CRNOLATAC, Tigar Sisak
2. DUJE KAC, RAB-ENPI
3. FILIP IVANIĆ, RAB-ENPI
3. ROKO MOGOROVIĆ, KK "SENSEI" Pazin
Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
374
0
ANASTASIA DUMIĆ (RAB-ENP)
218
0
KIM KUKEC (KK KIK)
218
0
KIM KUKEC (KK KIK)
446
0
DORA TREMAC (KK KIK)
218
0
KIM KUKEC (KK KIK)
105
0
MARIJA ČULJAT BRDOVČAK (GROBNIK)
374
0
ANASTASIA DUMIĆ (RAB-ENP)
486
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
446
0
DORA TREMAC (KK KIK)
530
0
ANA MATOŠEVIĆ PETROVIĆ (FINIDA)
353
ELA REDŽIĆ (OPATIJA)
212
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
528
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
360
TEA GROZDIĆ (OPATIJA)
380
0
LEONA PEIĆ (RAB-ENP)
524
0
LANA KADUM (FINIDA)
279
SARA MEMIĆ (ZAMET)
218
0
KIM KUKEC (KK KIK)
486
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
446
0
DORA TREMAC (KK KIK)
353
0
ELA REDŽIĆ (OPATIJA)
212
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
360
0
TEA GROZDIĆ (OPATIJA)
524
0
LANA KADUM (FINIDA)
279
0
SARA MEMIĆ (ZAMET)
486
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
446
0
DORA TREMAC (KK KIK)
212
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
524
0
LANA KADUM (FINIDA)
486
0
LARA ŽGELA (MAXIVK)
212
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
360
0
TEA GROZDIĆ (OPATIJA)
528
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
524
0
LANA KADUM (FINIDA)
528
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
Medalists
1. LARA ŽGELA, Max Ivankovo
2. PETRA VUKOVIĆ, KK KIK
3. KIM KUKEC, KK KIK
3. LANA KADUM, FINIDA (POREČ)
Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
91
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
440
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
440
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
512
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
91
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
88
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
440
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
262
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
368
0
GABRIEL ANĐELIĆ (RAB-ENP)
558
0
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
512
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
274
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
364
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
557
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
626
0
ROKO GROŠETA (XXX)
210
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
366
0
ALEXANDER ŽIGO (RAB-ENP)
87
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
88
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
440
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
262
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
512
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
274
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
557
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
210
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
87
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
88
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
512
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
557
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
87
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
88
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
87
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
210
KARLO HALUDEK (KK KIK)
557
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
210
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
Medalists
1. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
2. TIN GLAVINIĆ, Tigar Sisak
3. MARTIN KOKOT, Shitoryu Varaždin
3. RYAN ALIČAJIĆ, BUJE
Kata - Učenice Open (10,11 g.) (K12)
266
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
376
0
DOROTEA IVANIĆ (RAB-ENP)
266
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
531
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
266
0
MINELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
647
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
376
DOROTEA IVANIĆ (RAB-ENP)
373
LEA DUMIČIĆ (RAB-ENP)
531
EMILI JURCAN (FINIDA)
268
MIRELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
377
ALICIA PREINSPERGER (RAB-ENP)
371
NERA HABAZIN PENDE (RAB-ENP)
582
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
647
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
376
0
DOROTEA IVANIĆ (RAB-ENP)
373
0
LEA DUMIČIĆ (RAB-ENP)
531
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
268
0
MIRELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
377
0
ALICIA PREINSPERGER (RAB-ENP)
371
0
NERA HABAZIN PENDE (RAB-ENP)
582
0
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
647
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
531
0
EMILI JURCAN (FINIDA)
268
0
MIRELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
582
0
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
647
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
268
0
MIRELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
377
ALICIA PREINSPERGER (RAB-ENP)
582
0
TAJANA LAKOVIĆ (SKKU)
377
0
ALICIA PREINSPERGER (RAB-ENP)
Medalists
1. MAJA PAULA KUNTIĆ, KK KIK
2. MIRELA MAKAREVIĆ, ZAMET
3. MINELA MAKAREVIĆ, ZAMET
3. TAJANA LAKOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
Kata - Kadeti Open (K15)
496
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
644
0
ALAN SRDOČ (FINIDA)
382
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
644
0
ALAN SRDOČ (FINIDA)
382
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
Medalists
1. DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO, RAB-ENPI
2. ALAN SRDOČ, FINIDA (POREČ)
3. KARLO HALUDEK, KK KIK
3. ----
Kata - Juniori Open (K17)
384
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
383
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
384
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
413
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
383
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
624
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
520
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
413
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
383
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
624
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
520
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
413
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
624
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
520
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
Medalists
1. DAMIR BARJAMOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
2. DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO, RAB-ENPI
3. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI
3. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo
Kata - Seniori Open (K19)
276
0
STJEPAN ROGIĆ (CRO)
546
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
276
0
STJEPAN ROGIĆ (CRO)
625
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
546
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
522
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
414
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
623
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
570
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
625
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
546
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
414
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
570
0
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
625
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
414
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
570
0
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
623
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
Medalists
1. DAMIR BARJAMOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
2. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI
3. AMIR REŠIDOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ANTONIO MATUŠAN, RAB-ENPI