Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
Kata - Kadetkinje Open (K16)
Kata - Juniorke Open (K18)
Kata - Seniori Open (K19)
Kata - Veterani Open (K21)
Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
91
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
440
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
440
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
512
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
91
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
88
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
440
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
262
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
368
0
GABRIEL ANĐELIĆ (RAB-ENP)
558
0
AARON LUKIĆ (KK BUJE)
512
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
274
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
364
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
557
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
626
0
ROKO GROŠETA (XXX)
210
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
366
0
ALEXANDER ŽIGO (RAB-ENP)
87
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
88
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
440
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
262
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
512
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
274
0
NIKOLA MALIĆ (ZAMET)
557
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
210
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
87
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
88
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
512
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
557
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
87
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
88
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
87
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
210
KARLO HALUDEK (KK KIK)
557
0
RYAN ALIČAJIĆ (KK BUJE)
210
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
Medalists
1. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
2. TIN GLAVINIĆ, Tigar Sisak
3. MARTIN KOKOT, Shitoryu Varaždin
3. RYAN ALIČAJIĆ, BUJE
Kata - Kadetkinje Open (K16)
508
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
537
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
419
0
EMMA BERTA BOČKOR (SKKU)
508
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
537
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
523
0
MARIJA CVJETKOVIĆ (TEMPO)
555
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
510
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
535
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
270
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
419
0
EMMA BERTA BOČKOR (SKKU)
537
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
555
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
535
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
419
0
EMMA BERTA BOČKOR (SKKU)
535
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
555
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
270
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
Medalists
1. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
2. EMMA BERTA BOČKOR, SHOTOKAN UMAG
3. IVA SAMOVOJSKA, FINIDA (POREČ)
3. MIA POPOVIĆ, BUJE
Kata - Juniorke Open (K18)
538
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
556
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
538
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
525
0
MARIJA CVJETKOVIĆ (TEMPO)
271
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
536
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
556
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
538
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
271
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
536
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
556
0
MIA POPOVIĆ (KK BUJE)
536
0
FLAVIA PALIAGA (FINIDA)
271
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
Medalists
1. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ)
2. MIA POPOVIĆ, BUJE
3. IVA SAMOVOJSKA, FINIDA (POREČ)
3. MIRTA RUSTIA, ZAMET
Kata - Seniori Open (K19)
276
0
STJEPAN ROGIĆ (CRO)
546
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
276
0
STJEPAN ROGIĆ (CRO)
625
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
546
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
522
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
414
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
623
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
570
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
625
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
546
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
414
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
570
0
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
625
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
414
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
570
0
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
623
0
ANTONIO MATUŠAN (RAB-ENP)
Medalists
1. DAMIR BARJAMOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
2. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI
3. AMIR REŠIDOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ANTONIO MATUŠAN, RAB-ENPI
Kata - Veterani Open (K21)
612
0
MIROSLAV JELAVIC (KK VRSA)
277
0
STJEPAN ROGIĆ (CRO)
612
0
MIROSLAV JELAVIC (KK VRSA)
554
0
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
277
STJEPAN ROGIĆ (CRO)
545
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
526
RUDOLF TIDLAČKA (TEMPO)
554
0
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
277
0
STJEPAN ROGIĆ (CRO)
545
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
526
0
RUDOLF TIDLAČKA (TEMPO)
554
0
EMIR RAKIĆ (KK BUJE)
545
0
AMIR REŠIDOVIĆ (FINIDA)
526
RUDOLF TIDLAČKA (TEMPO)
Medalists
1. AMIR REŠIDOVIĆ, FINIDA (POREČ)
2. EMIR RAKIĆ, BUJE
3. STJEPAN ROGIĆ, RI CROATIA
3. RUDOLF TIDLAČKA, Tempo