Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Cicibani 6,7 g. +28 (A2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)
Kumite - Ml. učenici ekipno
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Učenici ekipno
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (E7)
Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)
Kata - Cicibani (6,7 g.) 9-6 kyu (K1)
Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)
Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)
357
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
161
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
357
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
597
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
339
0
ERIKA TURKOVIĆ (SPRTSLF)
161
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
238
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
195
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
163
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
99
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
597
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
161
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
238
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
99
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
597
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
238
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
99
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
195
0
NIKA KRMPOTIĆ (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. TONJA ZRNIĆ, STUDENT
3. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. ANA KARADŽA, KK Grobničan