Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"B"Biograd
"CENTAR" VELIKA GORICA
BUJE
BUSHIDO
CBS PULA
CHAMPION RIJEKA
Delnice
Delta
DRNIŠ
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IPON ZAGREB
ISTRA
IVANEC
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KBV SEVNICA
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KK Vrsar
KK Zanshin Split
KLENOVNIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
LAV
LEPOGLAVA
Max Ivankovo
Metal - Jurdani
NEVERA
NO KACHI
OPATIJA
POSTOJNA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SEKI SV. JERNEJ
Shitoryu Varaždin
Shotokan Kranj
SHOTOKAN UMAG
SPORTSLIFE
STUDENT
ŠIBENIK
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TINJAN
TUŠKANAC
Velebit
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Cicibanke 6,7 g. +26 (A4)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (E8)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
52
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
180
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
52
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
438
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
427
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
25
0
FRAN BROZIĆ (KRK CRO)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
52
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
180
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
549
0
TIJAN MAČAR (SHKRANJ)
504
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
232
0
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
490
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
46
0
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
151
LUKA BOLF (CHMPRI)
427
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
180
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
490
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
151
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
490
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
504
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
504
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
Osvajači medalja
1. PETAR SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. AMAR DŽEBO, KRK CROATIA
3. GABRIEL MALEŠ, KK Grobničan