Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
Kumite - Ml. učenice ekipno
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)
136
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
136
0
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
289
0
ENI DAVIDOVIC (KASTAV)
229
0
FANI ČEBUHAR (DELNICE)
588
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
289
ENI DAVIDOVIC (KASTAV)
78
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
136
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
321
0
MERI RUBINIĆ (METAL)
656
0
AJLA BAJRIĆ (NOKACHI)
139
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
223
GABI SKITARELIĆ (TAD )
473
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
588
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
289
0
ENI DAVIDOVIC (KASTAV)
78
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
136
0
ANA MALJKOVIĆ (CHMPRI)
656
0
AJLA BAJRIĆ (NOKACHI)
139
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
223
0
GABI SKITARELIĆ (TAD )
473
0
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
289
0
ENI DAVIDOVIC (KASTAV)
78
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
139
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
473
0
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
78
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
139
0
ELENA GAVRAN (CHMPRI)
656
AJLA BAJRIĆ (NOKACHI)
473
0
FRANKA SAVIĆ (ŠI 1066)
656
0
AJLA BAJRIĆ (NOKACHI)
Osvajači medalja
1. ROZA JELČIĆ, Tigar Sisak
2. ELENA GAVRAN, CHAMPION RIJEKA
3. ENI DAVIDOVIC, Kastav
3. AJLA BAJRIĆ, NO KACHI
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)
237
MAJA VUKELIĆ (TUSKNC)
237
0
MAJA VUKELIĆ (TUSKNC)
402
0
MARTA SUŠANJ (NOKACHI)
53
LUCIJA RAFAJ (KRK CRO)
475
0
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
290
0
LUCIJA ZAUHAR (KASTAV)
506
0
LEONA LENCOVIC (KOSTRE)
65
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
237
0
MAJA VUKELIĆ (TUSKNC)
53
0
LUCIJA RAFAJ (KRK CRO)
475
0
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
65
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
53
0
LUCIJA RAFAJ (KRK CRO)
475
0
GABRIJELA BURIĆ (ŠI 1066)
65
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
290
0
LUCIJA ZAUHAR (KASTAV)
Osvajači medalja
1. GABRIJELA BURIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. LUCIJA RAFAJ, KRK CROATIA
3. MAJA VUKELIĆ, TUŠKANAC
3. LUCIJA ZAUHAR, Kastav
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)
317
0
MEDINA DORIĆ (METAL)
529
0
EVA PAOLA RAMAJA (FINIDA)
527
0
LANA KADUM (FINIDA)
182
0
RAVEN MARIĆ (DELTA)
317
0
MEDINA DORIĆ (METAL)
182
0
RAVEN MARIĆ (DELTA)
Osvajači medalja
1. MEDINA DORIĆ, Metal - Jurdani
2. RAVEN MARIĆ, Delta
3. EVA PAOLA RAMAJA, FINIDA (POREČ)
3. LANA KADUM, FINIDA (POREČ)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)
203
0
IVANA ĆERIĆ (KBV )
479
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
479
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
147
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
568
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
203
0
IVANA ĆERIĆ (KBV )
479
NEVIA ZORIC (KASTAV)
147
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
73
PETRA BOBINAC (TIGAR)
569
MIA MURICA (NEVERA)
66
ANA MARIE BARUKČIĆ (TIGAR)
615
TENA VURUŠIĆ (GLOBUS)
79
TEA BUINAC (TIGAR)
568
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
479
0
NEVIA ZORIC (KASTAV)
147
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
73
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
569
0
MIA MURICA (NEVERA)
66
0
ANA MARIE BARUKČIĆ (TIGAR)
615
0
TENA VURUŠIĆ (GLOBUS)
79
0
TEA BUINAC (TIGAR)
568
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
147
0
KARLA VULIĆ (CHMPRI)
569
0
MIA MURICA (NEVERA)
79
0
TEA BUINAC (TIGAR)
568
0
NICOL VRBAN (NEVERA)
569
0
MIA MURICA (NEVERA)
66
ANA MARIE BARUKČIĆ (TIGAR)
79
0
TEA BUINAC (TIGAR)
66
0
ANA MARIE BARUKČIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. NICOL VRBAN, NEVERA
2. MIA MURICA, NEVERA
3. KARLA VULIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. TEA BUINAC, Tigar Sisak
Kumite - Ml. učenice ekipno
477
0
ŠIBENIK 1066 (ŠI 1066)
655
0
CHAMPION CHAMPION (CHMPRI)
477
0
ŠIBENIK 1066 (ŠI 1066)
112
0
ŠKK TIGAR 1 (TIGAR)
655
CHAMPION CHAMPION (CHMPRI)
309
0
KARATE KLUB KASTAV KASTAV (KASTAV)
638
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
111
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
112
0
ŠKK TIGAR 1 (TIGAR)
655
0
CHAMPION CHAMPION (CHMPRI)
309
0
KARATE KLUB KASTAV KASTAV (KASTAV)
111
0
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
112
0
ŠKK TIGAR 1 (TIGAR)
309
0
KARATE KLUB KASTAV KASTAV (KASTAV)
111
0
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
638
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
Osvajači medalja
1. KARATE KLUB KASTAV KASTAV, Kastav
2. ŠKK TIGAR 1, Tigar Sisak
3. CHAMPION CHAMPION, CHAMPION RIJEKA
3. ŠKK TIGAR 2, Tigar Sisak