Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. međunarodni karate "Grobničan kup"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Mlađi seniori
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Veterani
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
Kumite - Učenici ekipno
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
596
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
654
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
596
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
35
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
654
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
120
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
619
0
TINO PANIĆ (GLOBUS)
323
MANUEL VEDRIŠ (KASTAV)
35
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
654
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
120
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
323
0
MANUEL VEDRIŠ (KASTAV)
35
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
120
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
323
0
MANUEL VEDRIŠ (KASTAV)
619
0
TINO PANIĆ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. DINO JAKOVLJEVIC, NO KACHI
3. DAVID KOVAČIĆ, GLOBUS Čakovec
3. MANUEL VEDRIŠ, Kastav
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
642
0
VIKTOR KUĆAN (ARGORIJ)
184
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
184
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
325
0
KARLO EREŠ (METAL)
600
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
642
0
VIKTOR KUĆAN (ARGORIJ)
96
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
326
0
NOA BRICA (METAL)
236
0
KARLO PAŠKVAN (DELNICE)
657
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
184
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
600
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
96
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
657
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
600
0
TOMISLAV ČORDAŠEV (KA 1969)
657
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
96
0
BORNA DUNJAK (GROBNIK)
236
0
KARLO PAŠKVAN (DELNICE)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV ČORDAŠEV, Karlovac 1969
2. MARIN VUĐAN, IVANEC
3. MISLAV SPAJIĆ, Virovitica
3. BORNA DUNJAK, KK Grobničan
Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)
263
0
PATRIK TOMIĆ (BBIOGRD)
67
0
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
67
0
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
26
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
263
0
PATRIK TOMIĆ (BBIOGRD)
586
0
JAN CANJAR (KA 1969)
468
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
67
0
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
26
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
602
0
DAVID BERMANEC (GLOBUS)
314
FILIP KOMARAC (METAL)
44
0
ELDIN HUSKIĆ (KRK CRO)
186
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
292
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
201
0
ANŽE KERMC (KBV )
646
0
ANTE KALEB (ŠI 1066)
620
0
MARKO LEPOGLAVEC (GLOBUS)
572
BORNA ĐEČAJ (NEVERA)
586
0
JAN CANJAR (KA 1969)
67
0
KRISTIAN PRENKAJ (TIGAR)
26
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
314
0
FILIP KOMARAC (METAL)
186
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
292
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
646
0
ANTE KALEB (ŠI 1066)
572
0
BORNA ĐEČAJ (NEVERA)
586
0
JAN CANJAR (KA 1969)
26
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
292
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
572
0
BORNA ĐEČAJ (NEVERA)
586
0
JAN CANJAR (KA 1969)
292
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
186
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
201
0
ANŽE KERMC (KBV )
572
0
BORNA ĐEČAJ (NEVERA)
186
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
2. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
3. NOELL ŠIROKI, Virovitica
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
52
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
180
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
52
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
438
0
ROKO RONČEVIĆ (FIGHT)
427
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
25
0
FRAN BROZIĆ (KRK CRO)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
52
0
AMAR DŽEBO (KRK CRO)
180
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
549
0
TIJAN MAČAR (SHKRANJ)
504
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
232
0
PETAR VUKOVIĆ (TAD )
490
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
46
0
LUKA SKOMERŠIĆ (KRK CRO)
151
LUKA BOLF (CHMPRI)
427
0
ROAN VIŽINTIN (SKKU)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
180
0
NOA ŠEŠET (IVANEC)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
490
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
151
0
LUKA BOLF (CHMPRI)
621
0
NOA MOLNAR (GLOBUS)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
97
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
611
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
490
0
ANTONIO ĐEKA (DRNIS)
504
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
92
0
GABRIEL MALEŠ (GROBNIK)
504
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
Osvajači medalja
1. PETAR SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. AMAR DŽEBO, KRK CROATIA
3. GABRIEL MALEŠ, KK Grobničan
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
247
0
FILIP KOKOTEC (KLENOVN)
329
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
329
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
146
0
JOSIP LAGINJA (CHMPRI)
247
0
FILIP KOKOTEC (KLENOVN)
358
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
513
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
187
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
542
0
LOVRO HADŽIĆ (BSHDOZG)
293
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
329
0
DUJE RAVLIĆ (KK ZANS)
358
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
187
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
293
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
358
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
187
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
293
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
513
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
Osvajači medalja
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. JAKOB ĐEBRO, Virovitica
3. DUJE RAVLIĆ, KK Zanshin Split
3. IVAN OŽBOLT, Kastav
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
540
0
FILIP PAURIĆ (BSHDOZG)
320
0
SENAIL BABIĆ (METAL)
320
0
SENAIL BABIĆ (METAL)
591
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
540
0
FILIP PAURIĆ (BSHDOZG)
330
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
320
SENAIL BABIĆ (METAL)
196
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
591
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
395
NIKO VRANEK (NOKACHI)
622
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
39
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
216
LEON BUTKO (KK LEPO)
628
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
350
LUKA DANOLIĆ (KK ZANS)
330
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
320
0
SENAIL BABIĆ (METAL)
591
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
395
0
NIKO VRANEK (NOKACHI)
39
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
216
0
LEON BUTKO (KK LEPO)
628
0
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
350
0
LUKA DANOLIĆ (KK ZANS)
330
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
591
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
216
0
LEON BUTKO (KK LEPO)
350
0
LUKA DANOLIĆ (KK ZANS)
330
0
JURE VICKOV (KK ZANS)
350
0
LUKA DANOLIĆ (KK ZANS)
628
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
216
0
LEON BUTKO (KK LEPO)
628
0
PETAR CRNKOCI (KK CENT)
Osvajači medalja
1. JURE VICKOV, KK Zanshin Split
2. LUKA DANOLIĆ, KK Zanshin Split
3. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969
3. LEON BUTKO, LEPOGLAVA
Kumite - Učenici ekipno
548
0
KARATE KLUB BUSHIDO (BSHDOZG)
104
0
UČENICI EKIPNO BORBE (GROBNIK)
637
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
548
0
KARATE KLUB BUSHIDO (BSHDOZG)
104
UČENICI EKIPNO BORBE (GROBNIK)
345
KK ZANSHIN SPLIT (KK ZANS)
310
KARATE KLUB KASTAV KASTAV (KASTAV)
637
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
104
0
UČENICI EKIPNO BORBE (GROBNIK)
345
0
KK ZANSHIN SPLIT (KK ZANS)
310
0
KARATE KLUB KASTAV KASTAV (KASTAV)
637
0
KRK CROATIA 1 (KRK CRO)
310
0
KARATE KLUB KASTAV KASTAV (KASTAV)
345
KK ZANSHIN SPLIT (KK ZANS)
Osvajači medalja
1. KRK CROATIA 1, KRK CROATIA
2. KARATE KLUB KASTAV KASTAV, Kastav
3. UČENICI EKIPNO BORBE, KK Grobničan
3. KK ZANSHIN SPLIT, KK Zanshin Split