Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROHERC
ČRNOMELJ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
LEPOGLAVA
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
SAMOBOR
Shitoryu Varaždin
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Učenice (S)
Kata - Mlađe kadetkinje (S)
Kata - Mlađe kadetkinje (N)
Kata - Kadetkinje
KATA TEAM - Učenice
Kata - Kadetkinje
226
0
LUCIJA VARAT (333CR)
224
0
LANA HORVAT (333CR)
224
0
LANA HORVAT (333CR)
209
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
240
0
SARA BANJEGLAV (HRSOKOS)
237
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
209
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
226
0
LUCIJA VARAT (333CR)
133
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
224
LANA HORVAT (333CR)
227
0
IVA MILDE (333CR)
325
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
225
LUCIJA POSAVEC (333CR)
228
ENA HALUPA (333CR)
301
KRSNIK NIKA (ALFA)
240
0
SARA BANJEGLAV (HRSOKOS)
209
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
133
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
224
0
LANA HORVAT (333CR)
325
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
225
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
228
0
ENA HALUPA (333CR)
301
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
209
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
133
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
325
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
228
0
ENA HALUPA (333CR)
133
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
325
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
225
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
227
0
IVA MILDE (333CR)
228
0
ENA HALUPA (333CR)
227
0
IVA MILDE (333CR)
Osvajači medalja
1. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR
2. LANA RAŠIĆ, OMEGA
3. ANJA RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. IVA MILDE, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR