Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Bregana
BUSHIDO
CROHERC
ČRNOMELJ
ĐURĐEVAC
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
Hrvatski sokol Osijek
IPON ZAGREB
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
KK Brckovljani
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK Petrinja
KK SISAK
KK Stenjevec
Kondura Sisak
LEPOGLAVA
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
SAMOBOR
Shitoryu Varaždin
Slavonski Brod
SPORTSLIFE
STUDENT
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
Virovitica
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenici (S)
Kata - Ml. učenice (N)
Kata - Učenici (S)
Kata - Učenice (S)
Kata - Mlađi kadeti (S)
Kata - Mlađe kadetkinje (S)
Kata - Kadeti
Kata - Kadetkinje
KATA TEAM - Učenici
KATA TEAM - Ml. kadeti
KATA TEAM - Cicibanke
KATA TEAM - Ml. kadetkinje
Kata - Mlađe kadetkinje (S)
210
0
ENA HALUPA (333CR)
212
0
IVA MILDE (333CR)
212
0
IVA MILDE (333CR)
170
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
20
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
170
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
216
0
LANA HORVAT (333CR)
107
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
210
0
ENA HALUPA (333CR)
245
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
212
IVA MILDE (333CR)
340
0
ANA LUJIĆ (0354451)
132
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
214
LUCIJA VARAT (333CR)
213
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
108
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
324
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
170
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
107
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
245
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
212
0
IVA MILDE (333CR)
132
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
214
0
LUCIJA VARAT (333CR)
108
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
324
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
170
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
245
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
132
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
108
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
245
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
132
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
214
0
LUCIJA VARAT (333CR)
340
0
ANA LUJIĆ (0354451)
108
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
340
0
ANA LUJIĆ (0354451)
Medalists
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR
3. ANA DRUŽINEC, OMEGA
3. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod