Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Cicibani -24
Kumite - Cicibanke +26
Kumite - Ml. učenici -34
Kumite - Ml. učenici +38
Kumite - Ml. učenice -32
Kumite - Ml. učenice +36
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -42
Kumite - Ml. kadeti -36
Kumite - Ml. kadeti -45
Kumite - Ml. kadeti -57
Kumite - Ml. kadetkinje -55
Kumite - Ml. kadetkinje +55
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kata - Cicibani
Kata - Ml. učenici (S)
Kata - Ml. učenice (S)
Kata - Učenici (S)
Kata - Učenice (N)
Kata - Mlađe kadetkinje (S)
Kata - Mlađe kadetkinje (N)
KATA TEAM - Ml. učenici
KATA TEAM - Ml. učenice
KATA TEAM - Ml. kadetkinje
Kata - Mlađe kadetkinje (S)
210
0
ENA HALUPA (333CR)
212
0
IVA MILDE (333CR)
212
0
IVA MILDE (333CR)
170
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
20
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
170
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
216
0
LANA HORVAT (333CR)
107
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
210
0
ENA HALUPA (333CR)
245
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
212
IVA MILDE (333CR)
340
0
ANA LUJIĆ (0354451)
132
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
214
LUCIJA VARAT (333CR)
213
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
108
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
324
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
170
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
107
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
245
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
212
0
IVA MILDE (333CR)
132
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
214
0
LUCIJA VARAT (333CR)
108
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
324
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
170
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
245
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
132
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
108
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
245
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
132
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
214
0
LUCIJA VARAT (333CR)
340
0
ANA LUJIĆ (0354451)
108
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
340
0
ANA LUJIĆ (0354451)
Osvajači medalja
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR
3. ANA DRUŽINEC, OMEGA
3. ANA LUJIĆ, Slavonski Brod