Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Ml. kadeti -41
Kumite - Ml. kadeti -52
Kumite - Ml. kadeti +57
Kumite - Ml. kadetkinje -45
Kumite - Ml. kadetkinje -50
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti OPEN
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje OPEN
Kata - Cicibanke
Kata - Ml. učenici (N)
Kata - Učenici (N)
Kata - Kadetkinje
KATA TEAM - Učenici
KATA TEAM - Učenice
Kumite - Učenici -34
137
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
354
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
326
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
354
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
326
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
2. NOELL ŠIROKI, Virovitica
3. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
3. ----
Kumite - Učenici -46
208
0
FRANKO VALENTIĆ (KGB)
396
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
395
FRANJO JURIČIĆ (CROHEC)
396
0
MIHAEL MILIČEVIĆ (CROHEC)
395
0
FRANJO JURIČIĆ (CROHEC)
Osvajači medalja
1. FRANJO JURIČIĆ, CROHERC
2. MIHAEL MILIČEVIĆ, CROHERC
3. FRANKO VALENTIĆ, Mladost
3. ----
Kumite - Učenici +46
321
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
86
0
KALEB DUGANDŽIĆ (TIGAR)
207
0
MATEJ SUHINA (KGB)
321
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
86
KALEB DUGANDŽIĆ (TIGAR)
51
0
JURAJ CVAR (KARATE9)
392
0
TOMA BARBARIĆ (CROHEC)
276
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
207
0
MATEJ SUHINA (KGB)
86
0
KALEB DUGANDŽIĆ (TIGAR)
392
0
TOMA BARBARIĆ (CROHEC)
276
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
207
0
MATEJ SUHINA (KGB)
392
0
TOMA BARBARIĆ (CROHEC)
276
0
ROKO VLAHOV (ŠI 1066)
51
0
JURAJ CVAR (KARATE9)
Osvajači medalja
1. MATEJ SUHINA, Mladost
2. TOMA BARBARIĆ, CROHERC
3. KALEB DUGANDŽIĆ, Tigar Sisak
3. JURAJ CVAR, KK Petrinja
Kumite - Učenice -40
345
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
54
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
146
0
TINA KOS (BREGANA)
54
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
345
0
LEONA SPORIŠ (JASTREB)
393
0
DORA HAS (0354451)
269
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
40
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
318
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
54
0
KORINA KLARIĆ (TIGAR)
393
0
DORA HAS (0354451)
269
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
318
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
393
0
DORA HAS (0354451)
269
0
EMILIJA MUSTAFIĆ (BREGANA)
318
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
40
0
NELA SMILJANIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. DORA HAS, Slavonski Brod
2. EMILIJA MUSTAFIĆ, Bregana
3. KORINA KLARIĆ, Tigar Sisak
3. NELA SMILJANIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Učenice -44
374
0
KATARINA POŠTA (TEMPO)
412
0
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
Osvajači medalja
1. MAGDA VRTARIĆ, Mladost
2. KATARINA POŠTA, Tempo
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. kadeti -41
381
0
NIKOLA LJUTIĆ (SPRTSLF)
268
0
ŠIME ORLOVIĆ (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE
2. ŠIME ORLOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. kadeti -52
257
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
331
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
357
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
257
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
331
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
356
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
60
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
357
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
331
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
356
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
60
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
357
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
356
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
60
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
2. ANTE PAVLINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. DOMAGOJ KESAK, Virovitica
3. LOVRO VUJIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Ml. kadeti +57
193
0
KARLO BJELOVUK (KK IPON)
348
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
189
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
348
0
MARKO KOVAČEVIĆ (JASTREB)
189
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB
2. NIKOLA GONDI, Virovitica
3. KARLO BJELOVUK, IPON ZAGREB
3. ----
Kumite - Ml. kadetkinje -45
271
0
IRINA PJAJČIK (BREGANA)
261
0
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. IRINA PJAJČIK, Bregana
2. MARIJA RADNIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. kadetkinje -50
32
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
386
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
33
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
382
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
32
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
382
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
Osvajači medalja
1. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
2. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. LARISA LUGOMER, KK KTC KRIŽEVCI
Kumite - Kadeti -63
333
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
275
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
371
EUGEN ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
275
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
371
0
EUGEN ČAUŠEVIĆ (KARATE9)
Osvajači medalja
1. ANTE MUSIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. EUGEN ČAUŠEVIĆ, KK Petrinja
3. LUKA RAJNOVIĆ, Virovitica
3. ----
Kumite - Kadeti OPEN
368
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
249
0
ANTE MUSIĆ (ŠI 1066)
367
0
MAX FAJERBACH (KKHZG)
71
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
368
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
71
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LUKA STEFANO CIPRIĆ, Tigar Sisak
2. FILIP ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. MAX FAJERBACH, Hercegovina-Zagreb
3. ANTE MUSIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Kadetkinje -54
34
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
59
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
279
0
ANA MARIJA JUKICA (ŠI 1066)
57
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
59
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
279
0
ANA MARIJA JUKICA (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
2. ANA MARIJA JUKICA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. LARISA LUGOMER, KK KTC KRIŽEVCI
3. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
Kumite - Kadetkinje OPEN
254
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
70
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
70
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
317
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
69
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
254
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
72
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
280
0
ANA MARIJA JUKICA (ŠI 1066)
447
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
70
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
69
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
72
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
447
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
69
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
72
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
447
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
280
0
ANA MARIJA JUKICA (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ANA MARIJA JUKICA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kata - Cicibanke
38
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
38
0
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
38
0
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
241
0
ELENA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
404
0
SARA GALIĆ (KGB)
452
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
424
0
LORENA HALUDEK (KK KIK)
157
0
LORENA HORN (ČRNO)
103
ANJA MESAREK (ALFA)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
123
0
LUCIJA ŠĆURIĆ (BSHDOZG)
375
PETRA GAŠPAREC (DURDEVA)
38
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
110
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
421
0
IRA URŠULA ŠVAGELJ (KK KIK)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
92
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
37
0
TEMIA PALINKAŠ (BRCKO)
311
0
AJDA ŽIVA HORVAT (ČRNO)
118
TIA MEDIĆ (ALFA)
420
0
DORA TREMAC (KK KIK)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
376
NIKA PANDUR (DURDEVA)
455
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
403
ANĐA JULARIĆ (KGB)
404
0
SARA GALIĆ (KGB)
452
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
157
0
LORENA HORN (ČRNO)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
375
0
PETRA GAŠPAREC (DURDEVA)
38
0
VERONIKA ŠTORGA (BRCKO)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
92
0
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
37
0
TEMIA PALINKAŠ (BRCKO)
118
0
TIA MEDIĆ (ALFA)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
455
0
SARA STOJAKOVIĆ (TIGAR)
403
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
404
0
SARA GALIĆ (KGB)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
426
0
PETRA VUKOVIĆ (KK KIK)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
118
0
TIA MEDIĆ (ALFA)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
403
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
103
0
ANJA MESAREK (ALFA)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
110
0
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
376
0
NIKA PANDUR (DURDEVA)
125
EMMA FRESL (SAMOBOR)
403
0
ANĐA JULARIĆ (KGB)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
402
0
ELA KOLAKOVIĆ (KGB)
125
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. PAULA ŠVIGLIN, ALFA
2. NIKA PANDUR, ĐURĐEVAC
3. ANJA MESAREK, ALFA
3. EMMA FRESL, SAMOBOR
Kata - Ml. učenici (N)
437
0
PETAR ANDRIJANIĆ (OPATIJA)
206
0
FILIP KOLAKOVIĆ (KGB)
437
0
PETAR ANDRIJANIĆ (OPATIJA)
400
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
400
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
156
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
366
0
IVAN PETRIC (TEMPO)
294
0
TYLER LAMONT (KKSISAK)
410
IVOR KRNIĆ (KGB)
91
0
GABRIEL ŠIMEK (TIGAR)
156
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
205
MIHAEL CUVAJ (KGB)
437
0
PETAR ANDRIJANIĆ (OPATIJA)
328
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
206
FILIP KOLAKOVIĆ (KGB)
400
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
405
GRGUR ZETICA (KGB)
433
0
DAVID VUČAK (OPATIJA)
293
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
407
PATRIK TUŠEK (KGB)
175
LEON VACKA (333CR)
409
JAKOV KOŽAR (KGB)
11
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
155
0
JAKOB KRAŠNA (ČRNO)
406
JAN VUKOVIĆ (KGB)
411
EUGEN TOMAJ (KGB)
425
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
366
0
IVAN PETRIC (TEMPO)
410
0
IVOR KRNIĆ (KGB)
156
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
205
0
MIHAEL CUVAJ (KGB)
328
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
206
0
FILIP KOLAKOVIĆ (KGB)
400
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
405
0
GRGUR ZETICA (KGB)
293
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
407
0
PATRIK TUŠEK (KGB)
175
0
LEON VACKA (333CR)
409
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
11
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
406
0
JAN VUKOVIĆ (KGB)
411
0
EUGEN TOMAJ (KGB)
425
0
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
366
0
IVAN PETRIC (TEMPO)
156
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
328
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
400
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
293
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
409
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
11
0
FRAN CRNOLATAC (TIGAR)
425
0
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
156
0
JURIJ VID HORVAT (ČRNO)
328
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
409
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
425
0
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
328
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
409
0
JAKOV KOŽAR (KGB)
175
LEON VACKA (333CR)
293
0
ADRIANO RAKITIĆ (KKSISAK)
175
0
LEON VACKA (333CR)
425
0
NOA BABIĆ TOMIĆ (KK KIK)
175
0
LEON VACKA (333CR)
Osvajači medalja
1. MARTIN KOKOT, Shitoryu Varaždin
2. JAKOV KOŽAR, Mladost
3. KARLO HABJANOVIC, KK KTC KRIŽEVCI
3. LEON VACKA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Učenici (N)
329
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
401
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
329
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
174
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
174
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
128
0
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
18
0
LEO OVANIN (TIGAR)
435
0
IVAN BLAŽEVIĆ (OPATIJA)
329
0
MARTIN KOKOT (KK VŽ)
167
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
401
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
36
0
FRAN HROMAČEK (BRCKO)
445
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
22
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
438
0
TIN KORENIĆ (OPATIJA)
6
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
422
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
142
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
174
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
18
0
LEO OVANIN (TIGAR)
167
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
401
0
KARLO HABJANOVIC (KTC KŽ)
445
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
22
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
6
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
142
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
174
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
167
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
445
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
142
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
167
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
142
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
6
DAVID MAKAR (TIGAR)
445
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
6
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ANTONIJO BAŠIĆ, SAMOBOR
2. NATKO MAKOVIČIĆ, Nova Gradiška
3. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. PATRIK PELD, SAMOBOR
Kata - Kadetkinje
226
0
LUCIJA VARAT (333CR)
224
0
LANA HORVAT (333CR)
224
0
LANA HORVAT (333CR)
209
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
240
0
SARA BANJEGLAV (HRSOKOS)
237
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
209
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
226
0
LUCIJA VARAT (333CR)
133
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
224
LANA HORVAT (333CR)
227
0
IVA MILDE (333CR)
325
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
225
LUCIJA POSAVEC (333CR)
228
ENA HALUPA (333CR)
301
KRSNIK NIKA (ALFA)
240
0
SARA BANJEGLAV (HRSOKOS)
209
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
133
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
224
0
LANA HORVAT (333CR)
325
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
225
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
228
0
ENA HALUPA (333CR)
301
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
209
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
133
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
325
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
228
0
ENA HALUPA (333CR)
133
0
ISKRA MAJSEC (SAMOBOR)
325
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
225
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
227
0
IVA MILDE (333CR)
228
0
ENA HALUPA (333CR)
227
0
IVA MILDE (333CR)
Osvajači medalja
1. ISKRA MAJSEC, SAMOBOR
2. LANA RAŠIĆ, OMEGA
3. ANJA RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. IVA MILDE, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA TEAM - Učenici
114
0
ALFA TEAM (ALFA)
284
0
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ALFA TEAM, ALFA
2. ŠKK TIGAR 2, Tigar Sisak
3. ----
3. ----
KATA TEAM - Učenice
417
0
OMEGA KATA TIM (OMEGA)
3
0
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
1
0
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
161
0
EKIPA ČRNOMELJ 1 (ČRNO)
417
0
OMEGA KATA TIM (OMEGA)
1
0
ŠKK TIGAR 2 (TIGAR)
Osvajači medalja
1. OMEGA KATA TIM, OMEGA
2. ŠKK TIGAR 2, Tigar Sisak
3. ŠKK TIGAR 2, Tigar Sisak
3. EKIPA ČRNOMELJ 1, ČRNOMELJ